Hemşireler Çiçek Yağmuruna Tutuldu

Hemşireler Çiçek Yağmuruna Tutuldu

Van Özel Divan Hayat Hastanesi'nde Görev Yapan Hemşireler, '12 Mayıs Hemşireler Günü' Dolayısıyla Adeta Çiçek Yağmuruna Tutuldu.

Hemşireler Çiçek Yağmuruna Tutuldu

Van Özel Divan Hayat Hastanesi'nde görev yapan hemşireler, '12 Mayıs Hemşireler Günü' dolayısıyla adeta çiçek yağmuruna tutuldu.

Özel Divan Hayat Hastanesi hemşireleri '12 Mayıs Hemşireler Günü' dolayısıyla yoğun bir gün yaşadılar. Sabah ilk olarak Özel Divan Hayat Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı ve Başhekimi Dr. Muhsin Tezcan, hemşirelerin '12 Mayıs Hemşireler Günü' kutlayarak kendilerine çiçek hediye etti. Daha sonra hastanede görev yapan personeller hemşirelere '12 Mayıs Hemşireler Günü' nedeniyle karanfil verdiler. Hastane personeli dışında hastalardan da çiçek alan hemşireler, böyle bir günde kendilerini yalnız bırakmayan herkese teşekkür ettiler.

Hemşireler adına bir açıklama yapan Başhemşire Nurdan Kılavuz "Bu günümüzde bizi yalnız bırakmayan yönetimimize, personelimize ve hastalarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Bizler her ortamda hastalarımıza hizmet vermeye söz vermişizdir. Bu bizim işimiz görevimiz. Ancak böylesi jestler bizi onure etmekte ve çalışma şevkimizi kamçılamaktadır" dedi.

(Eİ-MET-Y) 12.05.2008 19:07 TSİ

Kaynak: İHA