Haberler

Survivor 3. eleme adayı Aleyna oldu! 21 Nisan Survivor'da eleme adayları kimler?

Güncelleme:

Survivor'ın 21 Nisan tarihli bölümünde 3. eleme adayı Aleyna oldu. Yarışmada heyecan dorukta. Eleme adayları arasına giren Aleyna'nın durumu merak konusu oldu. Mavi takımdan Berna ve Damla Can eleme potasına girdi. Ancak 3. dokunulmazlık mücadelesinde öne geçen takım Kırmızı takım oldu. Peki, Survivor 3. eleme adayı Aleyna oldu! 21 Nisan Survivor'da eleme adayları kimler?

Survivor 3. eleme adayı Aleyna oldu! 21 Nisan Survivor'da eleme adayları kimler? sorusuna yanıt aranıyor. Survivor All Star'da mücadele hız kesmeden devam ediyor. Birleşme Partisi öncesinde yoğun çekimlerin yapıldığı Survivor'da rekabetin dozu bir an olsun düşmüyor. Survivor 3. eleme adayı Aleyna oldu! 21 Nisan Survivor'da eleme adayları kimler? Detaylar haberimizdedir...

SURVİVOR'DA 3. ELEME ADAYI ALEYNA OLDU

Survivor'da dokunulmazlık mücadelesi sonrasında 12-11'lik skorla haftanın üçüncü dokunulmazlığını Mavi takım kazandı. Kırmızı takımın konseyinde en fazla oyu alan kadın yarışmacı Aleyna oldu ve haftanın üçüncü eleme adayı olarak belirlendi.

Survivor 3. eleme adayı Aleyna oldu! 21 Nisan Survivor'da eleme adayları kimler?

SURVİVOR'DA İLK İKİ ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor All Star'da birleşme partisi öncesinde hızlandırılmış çekimler yapıldı ve dün akşam iki dokunulmazlık oyunu ardı ardına ekrana geldi. Her iki dokunulmazlığı da Kırmızı takım kazandı. Bu durumda Mavi takımdan Berna ve Damla Can, haftanın birinci ve ikinci eleme adayları olarak belirlendi. Son olarak bu haftanın 3. eleme adayı Aleyna oldu.

Haberler.com / Sena Demiröz - Gündem

Damla Can Tv8 Televizyon Gündem Magazin Spor Haberler

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023 yılı doğum istatistiklerine dikkat çekti: Türkiye için endişe verici

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023 yılı doğum istatistiklerine dikkat çekti: Türkiye için endişe verici

Reisi'nin helikopteri nasıl bulundu? Selçuk Bayraktar, o geceye ilişkin bir detayı ilk kez paylaştı

Reisi'nin helikopteri nasıl bulundu? Selçuk Bayraktar, o geceye ilişkin bir detayı ilk kez paylaştı

En beğenilen siyasetçiler anketinde Mansur Yavaş ilk, Erdoğan 3. sırada

En beğenilen siyasetçiler anketinde Mansur Yavaş ilk, Erdoğan 3. sırada

Bakmadan Geçme

Yeni seferberlik kanunu tam metni OKU İNDİR - PDF 2024! Seferberlik mi çıktı, seferberlik nedir? Sefer görev emri nedir? Sefer görev emri e-devlet üzerinden nasıl sorgulanır? Seferberlik Kararnamesi 22 Mayıs Salı 2024! Yeni seferberlik kararları neler? 22 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 22 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 22 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 22 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 22 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 22 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 22 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! HSK atama kararnamesi 22 Mayıs Çarşamba yayınlandı! Hakim ve Savcılar atama kararları PDF indir, OKU! 22 Mayıs 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 22 Mayıs Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 22 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri!
İmamoğlu'ndan Erdoğan'ın 'Şarap festivali' eleştirisine yanıt: Kendisine bilgi veren muhtemelen akşamdan kalmaydı

İmamoğlu'ndan Erdoğan'ın "Şarap festivali" eleştirisine yanıt: Kendisine bilgi veren muhtemelen akşamdan kalmaydı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title