Haberi Paylaş

Mucize Doktor son bölüm özeti! Mucize Doktor oyuncuları! Mucize Doktor hangi gün?

Gündem Haberleri

Mucize Doktor son bölüm özeti! Mucize Doktor oyuncuları! Mucize Doktor hangi gün?

2013 yapımı Güney Kore dizisi olan Good Doctor'dan uyarlanan Mucize Doktor son bölüm özeti! Mucize Doktor oyuncuları! Mucize Doktor hangi gün?

Med Yapım ve MF Yapım imzalı, ilk bölümü 12 Eylül 2019 tarihinde yayımlanan, senaryosu Pınar Bulut ve Onur Koralp tarafından yazılan medikal drama tarzında Türk televizyon dizisi Mucize Doktor son bölüm özeti! Mucize Doktor oyuncuları! Mucize Doktor hangi gün?

Sevilen dizi Mucize Doktor, her Perşembe saat 20:00'da FOX ekranlarında izleyici ile buluşmaktadır.

Aşk acısı çeken Nazlı, Ali'nin yeni bir eve taşındığını ve kendini tamamen vakalara verdiğini öğrenir ve unutulduğunu hisseder. Bu sırada Ali'nin bambaşka bir derdi vardır; o da tuhaf, yeni komşusu Ezo'dur ve Ali ondan son derece rahatsızdır. Diğer tarafta yeni cerrahi şefi Ferda ve Ferman kendilerini tekrar bir cerrahi düellonun ortasında bulurlar. Bir vakanın Tanju'nun eski bir hastası olması işleri iyice karıştırır. Zaman süratle daralırken Nazlı, Ali'ye Ferman da Tanju'ya karşı doldukça dolar. Sonunda beklenen yüzleşmeler gerçekleşir. Ama bunların herkes için beklenmeyen sonuçları olacaktır.

Taner Ölmez

Onur Tuna

Sinem Ünsal

Seda Bakan

Hazal Türesan

Murat Aygen

Fırat Altunmeşe

Hakan Kurtaş

Hayal Köseoğlu

Bihter Dinçel

Korhan Herduran

Ve

Reha Özcan

Haberler.com - Gündem

12 Eylül Darbesi Pınar Bulut Med Yapım Gündem Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title