Haberler

Masterchef dün kim potaya gitti? Masterchef eleme adayları kimler oldu?

Güncelleme:

Masterchef yarışmasında bu haftanın eleme adayları belli oldu. Masterchef'te kimin gideceği ve Masterchef dün kim potaya gittiği merak konusu oldu. TV8'de yayınlanan Masterchef dün kim potaya gitti ve Masterchef eleme adayları kimler olduğu gündeme geliyor. Masterchef yarışması izleyiciler tarafından yoğun ilgiyle izleniyor. Peki, Masterchef dün kim potaya gitti? Masterchef eleme adayları kimler oldu?

Masterchef dün kim potaya gitti ve Masterchef'te kim gidecek sorularına yanıt aranıyor. Masterchef yarışması TV8 ekranlarında yayınlanıyor. Yoğun ilgiyle izlenen Masterchef'te eleme adayları merak ediliyor. Masterchef dün kim potaya gitti? Masterchef eleme adayları kimler oldu? Detaylar haberimizdedir...

MASTERCHEF DÜN KİM POTAYA GİTTİ?

Masterchef yarışmasında son bölüm kimin elendiği merak edilirken, eleme adayları gündeme geliyor. Gecenin eleme adayı Dilara oldu.

MASTERCHEF ELEME ADAYLARI KİM OLDU?

Masterchef yarışmasında bu haftanın eleme adayları Tolga ve Dilara oldu.

Masterchef dün kim potaya gitti? Masterchef eleme adayları kimler oldu?

Masterchef dün kim potaya gitti? Masterchef eleme adayları kimler oldu?

MASTERCHEF TÜRKİYE

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicileri ekran başına kilitleyen yemek yarışması programı MasterChef Türkiye'de her bölüm nefes kesiyor! TV8'in heyecan dolu yemek yarışması MasterChef yeni sezonda da tüm hızıyla devam ediyor. Dünyaca ünlü şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın karşısına çıkacak yarışmacılar, adeta ecel terleri döküyor. Peki kendilerinden istenen yemekleri, servis edilebilir hale getirmek için tüm gayretlerini ortaya koyan yarışmacılardan hangileri geçer not alacak?

Haberler.com Haber Merkezi / Sena Demiröz - Gündem

MasterChef Tv8 Televizyon Gündem Magazin Haberler

Bakmadan Geçme

Rüyada yeni eve taşınmak, rüyada başka eve taşınmak, rüyada taşındığını görmek ne anlama gelir? Rüyada çamaşır asmak, rüyada çamaşır asmak görmek, rüyada çamaşır asmak toplamak ne anlama gelir? Rüyada çamaşır asmak, rüyada çamaşır asmak görmek, rüyada çamaşır asmak toplamak ne anlama gelir? Rüyada valiz görmek ne anlama gelir? Rüyada valiz hazırlamak, rüyada valiz toplamak, rüyada valiz kaybetmek, rüyada valiz taşımak ne demek? Rüyada tsunami görmek ne anlama gelir? Rüyada tsunami olduğunu görmek, rüyada tsunamiden kurtulmaya çalışmak ne demektir? Rüyada dalgalı tsunami... 22-23 Şubat hava bugün ve yarın nasıl olacak? HAVA DURUMU! İstanbul'da yarın hava nasıl olacak, yağış var mı? Akaryakıt Fiyatları (GÜNCEL): 22-23 Şubat benzine ve motorine indirim veya zam var mı? Güncel akaryakıt fiyatları! KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 22 Şubat 2024 Konya su kesintisi listesi! UEFA kura ne zaman, UEFA Avrupa Ligi kurası yarın mı? Galatasaray'ın UEFA Son 16 Turu'ndaki muhtemel rakipleri kimler? ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? 22 Şubat 2024 Antalya su kesintisi listesi! BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 22 Şubat 2024 Bursa su kesintisi listesi! CHP Edirne Belediye Başkan Adayı neden çekildi, hasta mı? İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 22 Şubat 2024 İstanbul su kesintisi listesi! Survivor kim elendi? 22 Şubat Cuma Survivor'da kim elendi?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title