Haberi Paylaş
Eser Yenenler hastalığı ne? Eser Yenenler sağlık durumu nedir? Eser Yenenler kimdir, kaç yaşında?

Eser Yenenler hastalığı ne? Eser Yenenler sağlık durumu nedir? Eser Yenenler kimdir, kaç yaşında?

Gündem Haberleri

Bir süredir sosyal medya hesaplarından paylaşım yapmayan Eser Yenenler ile Berfu Yenenler çifti sessizliğini bozdu. Eser Yenenler'in sağlık sorunları yaşadığı öğrenildi. Takipçileri ise Eser Yenenler'in sağlık durumunu merak etti. Bunun üzerine Eser Yenenler hastalığı ne? Eser Yenenler sağlık durumu nedir? gibi araştırmalar yapmaya başlandı. Peki, Eser Yenenler hastalığı ne? Eser Yenenler sağlık durumu nedir? Eser Yenenler kimdir, kaç yaşında? Eser Yenenler hayatı ve biyografisi nedir?

Çeşme'ye tatile gittikten sonra sosyal medyadan paylaşım yapmayı bırakan Eser Yenenler ile Berfu Yenenler çifti hayranları tarafından merak ediliyordu. Uzun süren sessizliği bozan Berfu Yenenler oldu. Sağlık sorunları nedeniyle sıkıntılı günler geçirdiklerini söyleyen ünlü isim, tedaviler sonrasında evlerine döndüklerini takipçilerine duyurdu. Peki, Eser Yenenler hastalığı ne? Eser Yenenler sağlık durumu nedir? Eser Yenenler kimdir, kaç yaşında? Eser Yenenler hayatı ve biyografisi nedir? İşte detaylar haberimizde...

Bir süredir sosyal medya hesaplarından paylaşım yapmayan Eser Yenenler ile Berfu Yenenler çifti sessizliğini bozdu. "Eser'de ortaya çıkan bir sağlık sorunu sebebiyle bir miktar sıkıntılı günler geçirdik" diyen Berfu Yenenler, tedaviler sonrasında evlerine döndüklerini takipçilerine duyurdu.

Berfu Yenenler sosyal medyada şu açıklamalarda bulundu;

"Bir süredir buralarda yoktum biliyorsunuz bu açıklamayı da size borçluyum. Eser'de ortaya çıkan bir sağlık sorunu sebebiyle bir miktar sıkıntılı günler geçirdik, Çeşme'den döndük şu an İstanbul'dayız. Bazı tetkikler ve tedaviler sonrası evimize dönebildik. Şimdilik her şey yolunda gözüküyor. Eski hayatımıza yavaş yavaş dönüyoruz. Merak edip soran herkese çok teşekkür ederiz, hadi bol bol mutluluk paylaşmaya devam edelim hep birlikte"

Eser Yenenler hastalığı ne? Eser Yenenler sağlık durumu nedir? Eser Yenenler kimdir, kaç yaşında?

Eser Yenenler, 14 Şubat 1984 tarihinde Bursa'da doğmuştur.

11 yaşında tiyatroya başladı. İlk ve orta okulu Bursa'da okudu, Liseyi ise Bursa Gazi Anadolu Lisesi'nde okumuştur. Daha sonra da Marmara Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olmuştur. 6 yaşındayken babası vefat etmiştir.

Eser Yenenler, her sene "Çakırkeyf" adlı rock grubuyla lisenin mezuniyet törenine katılmaktadır.

Sırasıyla Bursa Belediye Gençlik Tiyatrosu'nda, Bursa Devlet Tiyatrosu'nda, İstanbul Akademi Hayat'ta ve son olarak 2006 yılında Yılmaz Erdoğan'ın yönettiği BKM (Beşiktaş Kültür Merkezi) Mutfak'ta yer aldı.

BKM Mutfak oyuncularının hazırladığı Çok Güzel Hareketler Bunlar adlı eğlence programında sunuculuk, yazarlık ve oyunculuk yaptı.

2003 yılında ilk televizyon tecrübesi olan Aliye dizisinde Özgür karakterini canlandırmıştır. Bir dönem Star tv'de Eyvah Düşüyorum adlı yarışma programını sunmuştur.

2013 yılında yeni sezon "Yetenek Sizsiniz Türkiye" yetenek yarışmasında Sergen Yalçın'ın yerine jüri görevine başladı.

BKM Mutfak'tan arkadaşları İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç ile Star TV'de 3+1 programına başladı. Daha sonra Acun Medya yapımcılığında, 3 Adam ismiyle yayınlanmaya başlayan program halen devam etmektedir. Bunun yanında, "Yetenek Sizsiniz Türkiye" yarışmasında, Acun Ilıcalı, Murat Boz ve Özgü Namal ile birlikte jüri üyeliği yapmaktadır.

2015 yılında TV8 kanalında yayınlanan sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın üstlendiği Yetenek Sizsiniz 2015 programında, Eser Yenenler, Seda Bakan ve Ali Taran ile birlikte jüri üyeliği yaptı.

2015 yılında Bana Baba Dedi filminde başrol oynadı.

TV 8'de "3 Adam" adlı programı sunmaya devam etmektedir.

2004 Aliye

2006 Fırtına

2006 - 2007 Bir Demet Tiyatro

2008 - 2011 Çok Güzel Hareketler Bunlar

2012 Eyvah Düşüyorum

2013 Benzemez Kimse Sana (TV programı)

2013-günümüz 3 Adam

2013 Yetenek Sizsiniz Türkiye

2015 Bana Baba Dedi

Eser Yenenler hastalığı ne? Eser Yenenler sağlık durumu nedir? Eser Yenenler kimdir, kaç yaşında?

Eser Yenenler Gündem Güncel Haberler

title