Haberler

13 yaşındaki çocuk, annesini uyuduğu sırada bıçaklayarak öldürdü

Güncelleme:

Amerika'da Derek Rosa isimli 13 yaşındaki çocuk, annesini uyuduğu sırada bıçaklayarak öldürdü. Derek, olayın ardından kanlı bıçağın fotoğrafını bir arkadaşına gönderdi. Annesini öldürdükten sonra sağlık ekiplerini arayan 13 yaşındaki çocuk, cinayeti itiraf etti. Savcılık tarafından yayınlanan görüntülerde, Derek'in annesini öldürmeden önce bir süre başında durup bir şeyler fısıldadığı göze çarptı.

Florida'da 13 yaşındaki Derek Rosa, annesi Irina Garcia'yı uyurken bıçaklayarak öldürdü. Cinayetin ardından kanlı bıçağı sosyal medya üzerinden arkadaşına gönderdi. Bebek monitörü görüntülerinde, Derek'in cinayetten önce annesine bir şeyler fısıldadığı görülüyor. Derek, sağlık ekiplerini arayarak annesini öldürdüğünü söyledi. İlk ifadesinde annesini öldürmek istemediğini, kendisini öldürmek istediğini söyleyen Derek, yetişkinler cezaevinden çocuk cezaevine nakledilebilir.

ANNESİNİ UYURKEN KATLETTİ

Florida'da yaşayan 13 yaşındaki öğrenci Derek Rosa, 49 yaşındaki annesi Irina Garcia'yı uyuduğu sırada 14 günlük kız kardeşinin yanında bıçaklayarak öldürdü. Annesini öldürdükten sonra kanlı bıçağı sosyal medya üzerinden bir arkadaşına yolladı.

13 Yaşındaki Derek, Annesini Uyurken Bıçakladı ve Sosyal Medyada Paylaştı

ÖLDÜRMEDEN ÖNCE ANNESİNE BİR ŞEYLER FISILDADI

Miami-Dade Bölge savcılığı tarafından yayınlanan bebek monitörü tarafından kaydedilen görüntülerde, 13 yaşındaki Derek'in annesini uykuda öldürmeden önce bir süre başında durup bir şeyler fısıldadığı görülüyor.

13 Yaşındaki Derek, Annesini Uyurken Bıçakladı ve Sosyal Medyada Paylaştı

KANLI BIÇAĞIN FOTOĞRAFINI ARKADAŞINA YOLLADI

Annesini öldürdükten sonra sağlık ekiplerini arayan ve annesini öldürdüğünü söyleyen Derek, kanlı bıçağın fotoğrafını arkadaşına yolladı. Tutuklanan Derek ilk ifadesinde annesini öldürmek istemediğini, kendisini öldürmek istediğini söyledi.

13 Yaşındaki Derek, Annesini Uyurken Bıçakladı ve Sosyal Medyada Paylaştı

BABASI DURUŞMA SIRASINDA EL SALLADI

Yetişkin olarak yargılanmaya başlanan Derek, yetişkinlerin kaldığı cezaevinden çocuk cezaevine nakli için avukatları çalışmalarını sürdürüyor. Derek mahkemede sakin tavırları ile dikkat çekerken, duruşma sırasında babasının el sallaması dikkatlerden kaçmadı.

13 Yaşındaki Derek, Annesini Uyurken Bıçakladı ve Sosyal Medyada Paylaştı

13 Yaşındaki Derek, Annesini Uyurken Bıçakladı ve Sosyal Medyada Paylaştı

Haberler.com Haber Merkezi / Abdullah Teymur - Hukuk

Florida Bebek Miami Hukuk 3. Sayfa Dünya Haberler

Bakmadan Geçme

Şükrü Deniz kimdir? HÜDA PAR Bolu Belediye Başkan Adayı Şükrü Deniz kaç yaşında, nereli? YEMEKTEYİZ CANLI İZLE! Zuhal Topal kimdir? YEMEKTEYİZ HANGİ KANALDA? MANİSA İFTAR VAKTİ | Manisa'da iftar saati ne zaman, ezan kaçta okunacak? 2024 Ramazan Ezan Vakitleri! Icardi ceza aldı mı? Icardi kaç maç ceza aldı? Beşiktaş maçında oynayacak mı? MALATYA İFTAR VAKTİ | Malatya'da iftar saati ne zaman, ezan kaçta okunacak? 2024 Ramazan Ezan Vakitleri! SAKARYA İFTAR VAKTİ | Sakarya'da iftar saati ne zaman, ezan saat kaçta okunacak? 2024 Ramazan Ezan Vakitleri! KONYA İFTAR VAKTİ | Konya'da iftar saati ne zaman, ezan kaçta okunacak? 2024 Ramazan Ezan Vakitleri! ESKİŞEHİR İFTAR VAKTİ | Eskişehir'de iftar saati ne zaman, ezan kaçta okunacak? 2024 Ramazan Ezan Vakitleri! KOCAELİ İFTAR VAKTİ | Kocaeli'de iftar saati ne zaman, ezan kaçta okunacak? 2024 Ramazan Ezan Vakitleri! ERZURUM İFTAR VAKTİ | Erzurum'da iftar saati ne zaman, ezan kaçta okunacak? 2024 Ramazan Ezan Vakitleri! DİYARBAKIR İFTAR VAKTİ | Denizli'de iftar saati ne zaman, ezan kaçta okunacak? 2024 Ramazan Ezan Vakitleri! ORDU İFTAR VAKTİ | Ordu'da iftar saati ne zaman, ezan saat kaçta okunacak? 2024 Ramazan Ezan Vakitleri! KAYSERİ İFTAR VAKTİ | Kayseri'de iftar saati ne zaman, ezan kaçta okunacak? 2024 Ramazan Ezan Vakitleri! MUĞLA İFTAR VAKTİ | Muğla'da iftar saati ne zaman, ezan saat kaçta okunacak? 2024 Ramazan Ezan Vakitleri! İZMİR İFTAR VAKTİ | İzmir'de iftar saati ne zaman, ezan kaçta okunacak? 2024 Ramazan Ezan Vakitleri!
500

Yorumlar (11)

hakan gardas :

Abd ve batı her yönden iflas etmiştir ve insanlık kurtuluşa hasret, kurtuluş da islamda’dır.

163
144
yanıtYanıtla
Mustafa Levent:

bu tip hadiseler türkiyede de oluyor batıda doğuda insanın olduğu heryerde oluyor.

yanıt22
yanıt4
Erkan Can :

kurtuluş islamdadır evet ama hiç bir müslüman toplum huzur içinde adil şartlarda yaşamıyor..

yanıt24
yanıt7
hakan gardas :

Kurtuluş islamdadır

187
86
yanıtYanıtla
Deniz:

Kurtuluş, sevgi içinde büyütülmüş, aklı, fikri hür, bilime, ilime inanmış, ülkesine hayırlı insanlardadır.

yanıt156
yanıt95
Anonim:

Alakasız Yorumlara Başlamışlar Yine

yanıt29
yanıt25
Hakan Hakan:

Sizler kötüyü yayıyorsunuz bizene amerikAdaki bu tarZ haberlerleden güzeli yayın iyiyi doğruyu hep çirkin dış basından haberleri milletin beynine gönderiyorsunuz

178
21
yanıtYanıtla
Hasan Yandik:

Aynen kardeşim bunları haber yapanlara yaptırım uygulanmalı ama bizim çocuklar haber izlemiyor saçma sapan şeyler izliyor oda bir ayrı sıkıntı sosyal medya gibi

yanıt24
yanıt1
Vatan Daş:

Dini ve Milli değerleri elinden alınmış bir milletin son hali diyebiliriz. Maalesef bizim ülkemize de bu şekilde empoze ettiriliyor. Bayram namazına gitmeyen insanların yılbaşını sabaha kadar kutladığı bir ülke olduk.

47
19
yanıtYanıtla
MÜCAHİD:

Huzur ve güven islamdadır, bazıları neden - negatif yorum yapıyor? Bu İslam düşmanlığının kaynağı nedir? İslam her zaman iyiliği güzelliği birbirine yardım etmeyi güzel ahlakı dürüstlüğü emretmiyor mu? bazı müslümanlar uymuyorsa bu islamın değil onların sorunu değilmidir?

yanıt2
yanıt7
Tüm 11 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title