Güzellik Avantajdır Ama..

Güzellik Avantajdır Ama..

"Menekşe ve Halil" Dizisinin Genç Yıldızı Sedef Avcı "Güzellik Büyük Avantajdır Ama İyi Rol Yapamıyorsan, Güzelliğin Beş Para Etmez" Diyor.

Güzellik Avantajdır Ama..

"MENEKŞE VE HALİL" DİZİSİNİN GENÇ YILDIZI SEDEF AVCI "GÜZELLİK BÜYÜK AVANTAJDIR AMA İYİ ROL YAPAMIYORSAN, GÜZELLİĞİN BEŞ PARA ETMEZ" DİYOR.

Kıvanç Tatlıtuğ ile başrollerini paylaştığı Menekşe ve Halil dizisindeki performansıyla dikkat çeken Sedef Avcı, 'Bir manken daha oyuncu çıktı' diyenlere iddialı bir cevap verdi..

'Tepkiler kadar taktir de alıyorum.' diyen güzeloyuncu 'Dış görünüş avantajdır. Ancak büyük sorumluluk ister. Benim için nasıl göründüğüm hiç önemli değil. Şu anda hiç bakmıyorum bile aynaya... Halk ekranda güzel insanlar görmek istiyor ama iyi rol yapamazsan güzelliğin bir şey ifade etmez.' dedi..

Mankenlikte olduğu gibi kamera karşısında askılık görevi yapmadığını dile getiren Avcı, 'Orada Menekşe'yim. Oram güzel olmuş, buram çirkin çıkmış hiç önemli değil. O an bana nasıl olmamı, ne yapmam gerektiğini söylesinler hemen onu yaparım.'şeklinde konuştu..

Kaynak: Gecce