Haberler

Yeşilyurt Belediyesi Gündüzbey Mahallesinde Yol Yatırımlarını Tamamlıyor

Son Güncelleme:
Abone Ol

Yeşilyurt Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Gündüzbey Mahallesinde planlanan yol yatırımlarını tamamlayarak ulaşım ağının kalitesini artırıyor. Belediye Başkanı Mehmet Çınar, çalışmaları inceleyerek deprem ve hava şartlarından dolayı yıpranan yolların temiz ve düzenli hale getirildiğini belirtti.

Yeşilyurt'un dört bir tarafında çalışarak ulaşım ağının kalitesini artıran Yeşilyurt Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri, doğal güzellikleri ve tarihi zenginlikleriyle kendisine has güzelliklere sahip Gündüzbey Mahallesinde planlamaya alınan yol yatırımlarını teker teker tamamlayarak araç ve yaya trafiğini konforlu hale getiriyor.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, beraberinde Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Cüreoğlu, Yeşilyurt Belediyesi Fen İşleri Müdürü Mehmet Tosun ve Gündüzbey Mahalle Muhtarı Mehmet Ali Şahintürk ile birlikte Gündüzbey'in ara sokaklarında devam eden sıcak asfalt serimi ve çevre düzenleme çalışmalarını inceledi.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, 6 Şubat 2023 tarihinde yaşanan deprem felaketlerinin yanı sıra hava şartlarından dolayı yıpranan ve bozulan yolları temiz ve düzenli hale getirmek için görevlendirilen ekiplerin ilçenin dört bir tarafında çalıştığını söyledi.

Gündüzbey mahallesinde çalışma takvimine alınan yolları sıcak asfalt serimi ile konforlu hale getirmeye devam ettiklerini sözlerine ekleyen Başkan Çınar, "Gündüzbey mahallemizde gerek tescilli yapılar gerekse de diğer binalar yaşanan deprem felaketinde ciddi hasarlar aldı. Burada yaşayan hemşehrilerimizde kırsal bölgelerdeki bağ ve bahçelerine giderek yaşamlarını buralarda sürdürüyorlar. Belediye olarak deprem yaralarını sarmak ve tüm yaşam alanlarımızın sorunlarını kalıcı çözümlerle gidermek için 7/24 mesai yapıyoruz. Gündüzbey Mahallemizde de gerek ekiplerimizin saha incelemelerinde tespit ettikleri sorunlar gerekse de mahalle muhtarımız ve mahalle sakinlerimizin talepleri doğrultusunda çalışma alanlarımızı belirleyerek, ekiplerimizi hemen yönlendirdik. Mahalle Muhtarımız bu anlamda ekiplerimize yardımcı oldu, kendisine teşekkür ediyorum. Bizler hep birlikte el ele vererek sorunlarımızı çözüyoruz, birlikte yaralarımızı sarıyoruz. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimizin titiz ve planlı çalışmaları neticesinde mahallemizde %90 civarında asfaltla ilgili eksiğimiz kalmadı, planlamaya aldığımız yollarımızın büyük bir kısmını sıcak asfalt serimi ile tertemiz hale getirdik. Ekiplerimiz yine bölgenin hangi hizmete ihtiyacı varsa onu yerine getirmek için büyük bir özveriyle çalışıyorlar, mahallemizin bütün bölgelerini tertemiz hale getirip kış ayına hazır hale getirmek içinde çalışmalar devam edecektir. Yol çalışmalarımızla birlikte depremde hasar alan yollarımızın kalitesini artırıp araç ve yaya trafiğini güvenli hale getirmiş oluyoruz. Bütün mesai arkadaşlarımızla birlikte Yeşilyurt için durmadan dinlenmeden çalışıyoruz ve çalışacağız. Özellikle ulaşım ağımızın kalitesini artırıp ilçemizin dört bir tarafına kolay ve rahat bir ulaşım sağlamak içinde sürekli sahadayız ve vatandaşlarımızın emrindeyiz. İlçemizin her noktasında çalışan, emek sarf eden, alın teri döken, bugünden geleceğe güzel yatırımlar emanet eden bütün mesai arkadaşlarımızın ellerine ve emeklerine sağlık" diye konuştu.

Mahalle sakinleri de, tamamlanan ve devam eden tüm hizmetlerden dolayı Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar'a teşekkürlerini sundular. - MALATYA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Fen İşleri Müdürlüğü Mehmet Çınar Yeşilyurt Çınar İnşaat Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

6 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 6 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 6 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 6 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık 2023 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Şans Topu sonuçları açıklandı mı? Şans Topu sonuçları ne zaman açıklanır? 6 Aralık 2023 Çarşamba Şans Topu sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 6 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 6 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 6 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Uludağ Gazoz hangi ülkenin markası, kimin malı? 6 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? ZTK kura çekimi ne zaman? Ziraat Türkiye Kupası 5. tur eleme maçları kura çekimi ne zaman yapılacak? Galatasaray Şampiyonlar Ligi'nde gruptan çıkarsa ne kadar kazanacak, ne kadar gelir elde edecek? Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi maçı ne zaman? Kopenhag Galatasaray maçı bu hafta mı haftaya mı ne zaman?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title