Haberler

Yeni Parklar Hizmete Girmeye Başladı

Keçiören Belediyesi tarafından ilçe genelinde sürdürülen park yapım projelerini inceleyen Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, "Daha güzel bir Keçiören için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz" dedi.

Keçiören Belediyesi tarafından ilçe genelinde sürdürülen park yapım projelerini inceleyen Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, "Daha güzel bir Keçiören için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz" dedi. İncelemeler sırasında Keçiören Kaymakamı Uğur Bulut da yeni parkların Keçiören'e hayırlı olması temennisinde bulundu.

Keçiören Belediye Başkanı Ak ve Keçiören Kaymakamı Bulut ilçe genelinde yapımı devam eden park ve yeşil alan çalışmalarını denetledi. Kuşcağız ve Atapark Mahalleleri'nde 12 bin metrekare alana inşa edilen, içerisinde yürüyüş yolu ve çocuk oyun alanları bulunan parkta tur atan Ak, parkın kısa sürede hizmete açılacağını belirtti. Ufuktepe ve Kanuni Mahalleri'nde yapımı devam eden park çalışmasına hız kazandırılması talimatı veren Ak, Sancaktepe Mahallesi'nde yapımına yeni başlanan park alanında projeyi haritadan inceledi.

Keçiören kaymakamı ile gezdi

Şehit Kubilay Mahallesinde üç ayrı noktada yapımı devam eden parkları Keçiören Kaymakamı Uğur Bulut'un da refakatiyle gezen Ak, Yayla Mahallesi'nde 6 bin metrekarelik alanda sürdürülen park ve ağaçlandırma alanında ağaç dikerek yeşil alan çalışmalarının artırılmasına destek verdi. Yeni park alanlarını gezen Ak, Ayvalı Mahallesi Kardeşler Pazar Alanı üst kapama ve yenileme çalışmasını da Keçiören Kaymakamı Uğur Bulut ile yerinde inceledi. Üstü kapalı pazar yeri hizmete açıldığında sokak aralarında kurulan pazarların sayısı azaltılarak vatandaşın ve esnafın rahat bir ortamda alışveriş yapacağı kaydedildi.

"Keçiören'i topyekün kalkındıracağız"

Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, 'Temiz belediyecilik güçlü yerel yönetim' anlayışıyla 10 yıldır hizmet ettikleri Keçiören'de, altyapı-üstyapı ve sosyal belediyecilik çalışmalarını Gönül Belediyeciliği düsturuyla sürdürdüklerini ifade ederek, "Olması gereken belediyecilik anlayışının yanı sıra liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'ın yerel yönetimlere ilişkin tecrübeleri doğrultusunda Keçiören'de hayata geçirdiğimiz her bir projemiz vatandaşlarımızın hayatına dokunan ve onların gönlünü fetheden projeler olmuştur. Keçiören Belediyesi olarak son 10 yılda ortaya koyduğumuz projelerimiz daha modern ve yaşanabilir Keçiören fotoğrafını net bir şekilde anlatmaktadır. İnşallah bundan sonra da Keçiören'i topyekün kalkındırmak için azami gayretle projelerimizi hayata geçireceğiz" diye konuştu. - ANKARA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Mustafa Ak Keçiören Güncel Haberler

Bahçeli'nin elini öptüğü için tartışılan Özel Harekat Başkanı Karadeniz sessizliğini bozdu

Bahçeli'nin elini öptüğü için tartışılan Özel Harekat Başkanı Karadeniz sessizliğini bozdu

AK Parti'den vekillerle ilgili performans raporu! 100'e yakın ismin yasama faaliyetlerinde rol almadığı tespit edildi

AK Parti'den vekillerle ilgili performans raporu! 100'e yakın ismin yasama faaliyetlerinde rol almadığı tespit edildi

5 oy farkla kazandı! TFF'nin yeni Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu oldu

5 oy farkla kazandı! TFF'nin yeni Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu oldu

Bakmadan Geçme

19 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 19 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 19 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 19 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Eyüp, Üsküdar, Pendik elektrik kesintisi! 19 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 19 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 19 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 19 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Beyoğlu hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beyoğlu nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Beylikdüzü hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beylikdüzü nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Beşiktaş hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beşiktaş nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? Beyoğlu, Fatih, Şişli 18-19 Temmuz İstanbul su kesintisi listesi! Galatasaray Trencin maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) GS Trencin maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? İzmir Balçova, Gaziemir, Karaburun elektrik kesintisi! İzmir elektrik kesintisi saat kaçta bitecek, elektrikler ne zaman gelecek? Fenerbahçe Hull City maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) FB Hull City maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti?
Ne diyeceği merak konusuydu! Seçimi kaybeden Büyükekşi'den tek cümlelik veda

Ne diyeceği merak konusuydu! Seçimi kaybeden Büyükekşi'den tek cümlelik veda

title