Haberler

Son dakika haberleri... SANCAKTEPE'DE ŞEHİT EMRE BAYSAL İÇİN BİSİKLET YARIŞMASI DÜZENLENDİ

Güncelleme:

Bir son dakika haberine göre Sancaktepe Belediyesi 2020 yılında idlib'de şehit olan Emre Baysal'ın ismini verdiği spor parkındaki Pump Track alanında bisiklet yarışması düzenledi.

Sancaktepe Belediyesi 2020 yılında idlib'de şehit olan Emre Baysal'ın ismini verdiği spor parkındaki Pump Track alanında bisiklet yarışması düzenledi.

Abduraaangazi Mahallesi'nde yapılan spor parkının açılışına ve düzenlenen yarışmaya; Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü, Şehit Emre Baysal'ın Annesi Nuran ile babası Uğur Baysal ve çok sayıda vatandaş katıldı.

'ÇOCUKLARIMIZ ŞEHİT EMRE ABİLERİNİ UNUTMASIN'

Etkinlikte konuşan Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü, 'Türkiye'nin evladı olan şehit Emre Baysal'ın adını yaşatmak için bu parkı açtık. Ülkemizi korumak için canını feda etti. Şehidimizden Allah razı olsun. Biz şehidimize minnettarız. Bu parkın konsepti spor. Bu alan 6 bin metre kare üzerine kuruldu. Çocuklarımız çok mutlu oldu. Biz istedik ki çocuklarımız şehit Emre Baysal'ı unutmasınlar. Değerlerini bilsinler ve sahip çıksınlar istedik. Şehitlik sadece yeryüzünün değil, diğer dünyanın da en yüksek mertebesidir. Biz her daim şehit ailelerinin yanında olmaya devam edeceğiz. Milletimize hizmet etmek için bu milleti tanımak gerekiyor. Bugün bir de yarışma düzenleyeceğiz. Yarışmada dereceye giren çocuklarımıza güzel hediyelerimiz olacak. Ben inanıyorum ki burası her gün cıvıl cıvıl olacak' dedi.

'ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ'

Şehit Emre Baysal'ın babası Uğur Baysal ise 'Başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere herkese çok teşekkür ediyorum. Şehitler ölmez vatan bölünmez' ifadelerini kullandı.

25 profesyonel yarışmacının katıldığı etkinlikte dereceye girenler şöyle sıralandı:

Can Azaz birinciliği göğüslerken ikinci Yavuz Selim Aksoy ve üçüncü ise Ege Yılmaz oldu. Yarışmada dereceye girenler para ödülü ve bisiklet verildi.

PARKTA PUMP TRACK BİSİKLET ALANI DA BULUNUYOR

Parkın içinde, kaykay pisti, basketbol sahası, antrenman parkı, spor aletleri, yürüyüş yolu ve sosyal tesisin yer aldığı parkta ayrıca PUMP TRACK bisiklet alanı da yer alıyor. İçinde mini amfi tiyatro'da bulunan parkın etrafı ağaç ve bitkilerle süslenerek, 6 bin 023 metrekare yeşil alan oluşturuldu.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Sancaktepe Belediye Sancaktepe Haberler Son Dakika

Kontrolden çıkan TOGG 3 metre yüksekten düştü: 1'i ağır 5 yaralı

Kontrolden çıkan TOGG 3 metre yüksekten düştü: 1'i ağır 5 yaralı

Bayılan simitçi 'Bir şeyi yok' sözüne kızdı! Çatıya çıkarak intihara kalkıştı

Bayılan simitçi "Bir şeyi yok" sözüne kızdı! Çatıya çıkarak intihara kalkıştı

Emeklilik sistemi değişiyor mu? Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni yasama dönemini işaret etti

Emeklilik sistemi değişiyor mu? Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni yasama dönemini işaret etti

Bakmadan Geçme

21-22 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 21-22 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 21-22 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Ümraniye, Küçükçekmece, Beyoğlu elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Büyükçekmece hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Büyükçekmece nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Masterchef Yudum kimdir, kaç yaşında? Yudum Kıvanç Kaya kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Alper kimdir, kaç yaşında? Alper Öztamur kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Enes Şahin kimdir, kaç yaşında? Enes Şahin kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Ayşe kimdir, kaç yaşında? Ayşe Ekiz kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Şirin kimdir, kaç yaşında? Şirin Sadegzade kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Umut kimdir, kaç yaşında? Umut Arkın Tuzcu kim, yaşı, aslen nereli, evli mi?
8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

title