Onlar itfaiyenin neşe kaynakları - Haberler
Haberi Paylaş

Onlar itfaiyenin neşe kaynakları

İhlas Haber Ajansı - Yasin Erdem - Güncel
 - Güncelleme:

Onlar itfaiyenin neşe kaynakları Kar yağışı hayvanları da sevindirdi Kendilerini kurtaran İtfaiye müdürü ile köpeklerin karda eğlenceli anları kameraya yansıdı Safranbolu Belediyesi itfaiye ekipleri tarafından daha önce kanyondan yada kayalıklardan kurtardıkları köpekler, artık itfaiyenin...

Onlar itfaiyenin neşe kaynakları

Kar yağışı hayvanları da sevindirdi

Kendilerini kurtaran İtfaiye müdürü ile köpeklerin karda eğlenceli anları kameraya yansıdı

KARABÜK - Safranbolu Belediyesi itfaiye ekipleri tarafından daha önce kanyondan yada kayalıklardan kurtardıkları köpekler, artık itfaiyenin neşe kaynağı oldu.

Safranbolu Belediyesi İtfaiye Müdürü Mehmet Gökçe ve itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldıktan sonra itfaiye müdürlüğünde bakımları yapılan sokak köpekleri, itfaiyenin neşe kaynağı oldu. Yavru iken kurtardıkları köpekler İtfaiye müdürlüğünün bahçesinde kar yağışı altında itfaiye müdürü Mehmet Gökçe ile eğlenceli anları kameralara yansıdı. Gökçe'nin atkısını ısırarak almaya çalışan ve onunla oynayan yavru köpekler kar altında doyasıya eğleniyor.

İtfaiye Müdürü Gökçe, " Demirbaşlarımız oldu artık. Kurtardığımız köpeklerden bir kısmına biz bakıyoruz, bir kısmını hayvan severlerimize verdik. Kendilerine bakanları seviyor köpekler. Bazıları çok hareketli. Elimizden geldiğince bakıyoruz, Allah dostlarına" dedi.

İhlas Haber Ajansı / Yasin Erdem - Güncel

Safranbolu, İtfaiye, Gökçe, kar, Güncel, Haberler

title