Haberler

Okul Ziyaretinde İki Başkan El Ele

Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Kavacık Subayevleri’nde Mehmet Akif İlkokulu’na ziyarette bulunarak okul müdürü Hasan Ertuğrul’a misafir oldu.

Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Kavacık Subayevleri'nde Mehmet Akif İlkokulu'na ziyarette bulunarak okul müdürü Hasan Ertuğrul'a misafir oldu. 4'üncü sınıf öğrencilerinden sınıf başkanı Duru Kaya'nın davetini geri çevirmeyen Ak, Duru'nun elinden tutarak sınıfa sürpriz ziyaret gerçekleştirdi. Okulun eksiklerini tamamlama sözü de veren Ak, minik öğrencileri ziyareti sırasında keyifli anlara tanıklık etti.

Tüm sınıfa hatıra fotoğrafı sözü

Sosyal, kültürel ve eğitsel faaliyetlere büyük önem veren Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Keçiören'de bulunan ilkokul, ortaokul ve liselere yönelik her hafta gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında bu hafta Kavacık Subayevleri'nde Mehmet Akif İlkokulu'na misafir oldu. Okul müdürü Hasan Ertuğrul'u makamında ziyaret eden Ak, daha sonra geleceğin teminatı minik öğrencilerle buluştu. 4'üncü sınıf öğrencilerinden sınıf başkanı Duru Kaya, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak'ı okul müdürü Hasan Ertuğrul'un makamında görünce Ak'ı sınıfına davet etti. Başkan Ak'ı elinden tutarak sınıfına götüren Duru Kaya, sınıf arkadaşlarına yaptığı sürprizle büyük mutluluk yaşadı. Ak, öğrencilerin defterlerine hatıra imzası attıktan sonra öğrencilerle çektirdiği hatıra fotoğraflarından birini sınıf mevcudu kadar bastırarak tüm sınıfa hediye etme sözü verdi. Okul müdüründen okulun eksiklerine ilişkin bilgi de alan Ak, eksiklerin tamamlanması için birim müdürlerine talimat verdi.

"Gençlerimize önemli olduklarını hissettiriyoruz"

Gençlerin eğitilmesine ve motivasyonlarının artırılmasına büyük önem verdiklerini belirten Ak, "Keçiören'de eğitim veren gerek devlet okullarına gerekse özel okullara daima destek veriyoruz. Okullarımızın herhangi bir eksiği varsa giderilmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Sadece fiziki anlamda değil, gençlerimizle bir araya gelerek de onlara geleceği inşa etmek adına önemli olduklarını hissettiriyoruz. Ziyaretlerimizde okul müdürlerimizle ve öğretmenlerimizle görüşüyoruz. Görüşmelerimizde okulların durumları hakkında bilgi alarak dilek ve şikayetleri dinliyoruz. Eğitimin her kademesinde kalitenin yükselmesi için elimizdeki imkanları seferber ediyoruz. Eğitime yapılan yatırım geleceğimize yapılan yatırımdır. Öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve tüm eğitim camiasına başarılar diliyorum" dedi. - ANKARA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Mustafa Ak Keçiören Güncel Haberler

İlk defa iki kademe birden artış! Moody's, Türkiye'nin kredi notunu 'B3'ten 'B1'e yükseltti

İlk defa iki kademe birden artış! Moody's, Türkiye'nin kredi notunu "B3"ten "B1"e yükseltti

Peş peşe tetiğe bastı! Sokak köpeğinin saldırdığı vatandaşı polis memuru güçlükle kurtardı

Peş peşe tetiğe bastı! Sokak köpeğinin saldırdığı vatandaşı polis memuru güçlükle kurtardı

Yazılım kaynaklı sorun nedeniyle ATM'ye giden vatandaşlar eli boş döndü

Yazılım kaynaklı sorun nedeniyle ATM'ye giden vatandaşlar eli boş döndü

Bakmadan Geçme

Moody's kredi notları anlamları! A1, A2 ve B1, B2 ne demek? Kredi notları ne anlama geliyor? 1 Ağustos hangi burç? Ağustos'un 1'inde doğanlar hangi burç oluyor? 1 Ağustos burcu! 20 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Fatih, Zeytinburnu, Şişli elektrik kesintisi! 20 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 20 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Türkiye İspanya maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Türkiye İspanya U19 maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Türkiye İspanya maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Türkiye İspanya U19 maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Az önce deprem nerede oldu? SON DAKİKA! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? 19 Temmuz son depremler AFAD ve Kandilli listesi Efsane Milan kadrosu! Efsane Milan kadrosunda kimler var, hangi yıl, neden efsane oldular? Marmara'da deprem mi oldu? Marmara'da son dakika deprem oldu! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? Son depremler AFAD ve Kandilli listesi
İstanbul'da perdeleri açarak cinsel içerikli film izleyen çift mahalleyi ayağa kaldırdı

İstanbul'da perdeleri açarak cinsel içerikli film izleyen çift mahalleyi ayağa kaldırdı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title