Haberler

İriş: "Chp, AK Parti'nin Değirmenine Su Taşımaktadır"

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa İriş'in konuşması- Toplantıdan detay görüntüler Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı İriş: -"CHP, söylem ve tavırlarıyla AK Parti'nin değirmenine su taşımaktadır" Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa İriş, CHP'nin söylem ve tavırlarıyla AK Parti'nin değirmenine su taşıdığını savundu.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ- Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa İriş'in konuşması- Toplantıdan detay görüntüler Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı İriş: -"CHP, söylem ve tavırlarıyla AK Parti'nin değirmenine su taşımaktadır" Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa İriş, CHP'nin söylem ve tavırlarıyla AK Parti'nin değirmenine su taşıdığını savundu.İriş, partisinin Edirne İl Başkanlığı'nda düzenlediği basın toplantısında, partilerinin 7 Haziran seçimlerine BBP'den de adaylarla iyi şekilde hazırlandığını söyledi.Saadet Partisi'nin 75 milyon insanı kardeş bildiğini belirten İriş, şöyle konuştu: "Seçim çalışmaları kapsamında işsizlik, gelir dağılımındaki adaletsizlik, ağır borçlar, aile yapısındaki bozulmalar, alkol ve uyuşturucu tüketimi ile adalet duygusunun örselenmesine ilişkin konuların önlenmesine ilişkin projelerimizi anlatacağız."İriş, söylemlerde genellikle iktidarın eleştirildiğini ancak demokrasilerde muhalefetin de en önemli unsurlardan olduğunu vurguladı.Uzun süredir parlamentoda muhalefette bulunan partilerin ve özellikle ana muhalefet partisinin çok fazla bir şey yapmadığını ileri süren İriş, şöyle devam etti: "Açıkça ifade etmeliyiz ki CHP söylem ve tavırlarıyla AK Parti'nin değirmenine su taşımaktadır. Bugün siyaset arenası öyle bir hale gelmiş ki AK Partiye oy verenlerin bir çoğu, 'Aman CHP gelmesin' diye AK Parti'ye yönelmektedir. Bu CHP üst yönetiminin üzerinde derin derin düşünmesi gereken bir konudur."İriş'in konuşmasının ardından, Saadet Partisi'nin Edirne milletvekili adayları Ali Demirkıran, Arif Köroğlu ve Seçkin Öztürk de birer konuşma yaptı.

Kaynak: AA / Güncel

Cumhuriyet Halk Partisi Ak Parti Politika Güncel Haberler

İsrail savaş uçakları Yemen'e saldırdı, Husilerden korkutan açıklama geldi: Savaş başladı

İsrail savaş uçakları Yemen'e saldırdı, Husilerden korkutan açıklama geldi: Savaş başladı

8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

Eşinin üzerinde sigara kokusu alınca belini kırdı! Ölüm korkusuyla yaşayan kadın yardım bekliyor

Eşinin üzerinde sigara kokusu alınca belini kırdı! Ölüm korkusuyla yaşayan kadın yardım bekliyor

Bakmadan Geçme

21-22 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 21-22 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 21-22 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Ümraniye, Küçükçekmece, Beyoğlu elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Büyükçekmece hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Büyükçekmece nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Masterchef Yudum kimdir, kaç yaşında? Yudum Kıvanç Kaya kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Alper kimdir, kaç yaşında? Alper Öztamur kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Enes Şahin kimdir, kaç yaşında? Enes Şahin kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Ayşe kimdir, kaç yaşında? Ayşe Ekiz kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Şirin kimdir, kaç yaşında? Şirin Sadegzade kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Umut kimdir, kaç yaşında? Umut Arkın Tuzcu kim, yaşı, aslen nereli, evli mi?
İsrail, Yemen'in ardından bu kez komşusu Lübnan'ı vurdu

İsrail, Yemen'in ardından bu kez komşusu Lübnan'ı vurdu

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title