Haberler

KADEM üyelerinden sokak hayvanlarına mama desteği

Güncelleme:

Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Düzce İl Temsilciliği üyesi kadınlar, sokak hayvanları için kentin çeşitli noktalarına mama ve su bıraktı.

Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Düzce İl Temsilciliği üyesi kadınlar, sokak hayvanları için kentin çeşitli noktalarına mama ve su bıraktı.

Sokak hayvanları konusunda farkındalık oluşturmak için 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü'nde bir araya gelen KADEM üyeleri, kuşlar için plastik su şişelerinden hazırladıkları yemlikleri parklardaki ağaçlara astı.

Üyeler ayrıca kedi ve köpekler için birçok yere mama ve su bıraktı.

KADEM Düzce Gençlik Sorumlusu Esma Atasever, AA muhabirine, sokak hayvanlarının aç kalmaması için faaliyet yürüttüklerini söyledi.

Havaların soğumasıyla kuşlar için su şişelerinden içinde buğday tanelerinin olduğu düzenekler hazırladıklarını anlatan Atasever, "Hazırladığımız kuş yemliklerini Genç KADEM ekibiyle 15 Temmuz Şehitler Parkı'na gelerek astık." dedi.

Atasever, şehrin farklı noktalarında kedi ve köpekler için de çalışma yürüttüklerini belirterek, "Kuşlar için buğday, köpeklere mama ve kedilere de özel kedi maması veriyoruz. Farklı hayvanlar için yiyecekler hazırlayarak şehrin farklı yerlerine koyuyoruz. Hayvanların sokakta aç kalmaması için elimizden geldiğince katkıda bulunuyoruz." ifadesini kullandı.

Kaynak: AA / Güncel

Haberler

Bakmadan Geçme

Sivasspor Fenerbahçe maçı CANLI izle! 22 Nisan Sivas FB maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Kızıl Goncalar 16. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? 22 Nisan Kızıl Goncalar yeni bölüm fragmanı izleme linki var mı? Ömer 52. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? 22 Nisan Ömer yeni bölüm fragmanı izleme linki var mı? Sivasspor Fenerbahçe maçı ilk 11! Sivas FB maçı 11'leri belli oldu mu, açıklandı mı, kimler var? İşte Fenerbahçe'nin 11'i Kudüs Fatihi Selahaddin 22. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? 22 Nisan Kudüs Fatihi Selahaddin yeni bölüm fragmanı izleme linki var mı? 22-23 Nisan Akaryakıt Fiyatları: Benzine ve motorine indirim veya zam var mı? Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 22 Nisan Pazartesi 2024? Survivor kim kazandı? 22 Nisan Pazartesi Mavi Takım mı kazandı, Kırmızı Takım mı kazandı? 22-23 Nisan hava bugün ve yarın nasıl olacak? HAVA DURUMU! İstanbul'da yarın hava nasıl olacak, yağış var mı? En Büyük Şaban nerede çekildi? En Büyük Şaban konusu nedir, hangi filmden uyarlama, oyuncuları kimler? En Büyük Şaban ne zaman ve nerede çekildi? Korkusuz Korkak filmi oyuncuları kim? Korkusuz Korkak filmi konusu, oyuncuları ve Korkusuz Korkak özeti! Korkusuz Korkak filmi ne zaman, nerede çekildi? Korkusuz Korkak filmi konusu ne, oyuncuları kimler? Bein Sports CANLI izle! (HD) Bein Sports kesintisiz donmadan canlı yayın izleme linki! İDRARDA GEBELİK NE ZAMAN ÇIKAR? Evde gebelik testi nasıl yapılır? Dayı: Bir Adamın Hikâyesi filmi oyuncuları kim, konusu ne? Dayı: Bir Adamın Hikâyesi ne zaman nerede çekildi?
title