Haberler

Ölü Taklidi Yaparak, Anne ve Babasını Katleden Katilin Elinden Kurtulan Genç Kadın Dehşet Anlarını Anlattı

Güncelleme:

Konya'da anne ve babasını katleden maskeli katilin elinden ölü numarası yaparak kurtulan genç kadın dehşet anlarını "Sadece gözlerini gördüm. O gözleri ölsem de unutmam" sözleriyle anlattı.

Konya'da iki hafta önce kar maskeli bir saldırgan, yaptığı iyilikler nedeniyle çevresinde "Metin Hoca" olarak anılan Metin Büyükşen'in (55) evini bastı. Susturucu taktığı tüfeğiyle, Büyükerşen ve geçen yıl kanseri yenen eşi Nejla Büyükşen'i (54) öldürdü.

TÜFEK TUTUKLUK YAPINCA, DİPÇİĞİYLE VURMUŞ

Sabah'ta yer alan habere göre; çiftin kızı Büşra (21) ise çaydanlığı saldırgana fırlatıp, diğer odaya kaçtı. Saldırgan da peşinden gitti. Ancak tüfek tutukluk yaptı. Bunun üzerine saldırgan, tüfeğin dipçiğiyle Büşra'nın boynuna vurarak öldürmeye çalıştı.

"KATİLİN SADECE GÖZLERİNİ GÖRDÜM"

Genç kadın ölü numarası yaparak kurtuldu. Uşak Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi öğrencisi olan Büşra Büyükşen, dehşet anlarını anlattı: "Katil hiç konuşmuyordu, beni yatağa fırlattıktan sonra dipçikle vurmaya başladı. Gözlerimi kapatıp bilerek tepki vermemeye başladım. Öldüğümü düşünerek odadan çıktı. Bir süre sonra pencereden tuvaletin çatısına çıkıp yaklaşık 2.5 metre yükseklikteki duvardan atladım. Bu sırada ayağım kırılmış ama farkında olmadan yardım istemek için caddeye koştum. Önüme gelen ilk arabayı durdurup yaşananları anlatarak jandarma karakoluna gittim. Katilin sadece gözlerini gördüm. Ama o gözleri ölsem de unutmam. Bu nedenle şüpheli kişiler de bana maske giydirilerek gösteriliyor."

SORUŞTURMA İÇİN DESTEK İSTEDİ

Hayatını kaybeden çiftin doktor oğlu Osman Büyükşen (28), ailesinin kimseyle bir sorunu olmadığını söyledi. Osman Büyükşen, "Neden böyle bir olay yaşandı, cevabını bulamıyoruz. Valilik, CİMER ve Cumhuriyet Savcılığı'na dilekçe yazdım. Katil halen aramızda. Kardeşimin can güvenliğinin sağlanmasını istiyoruz. Soruşturma için de profesyonel bir ekibin görevlendirilmeli. Çünkü katil çok profesyonel. Av tüfeğine susturucu takmış" dedi.

Kaynak: Haberler.com / Güncel

3.Sayfa Güncel Haberler

Her detayı mide bulandırıyor! Sapık baba, 15 yaşındaki kızını istismar ederken suçüstü yakalandı

Her detayı mide bulandırıyor! Sapık baba, 15 yaşındaki kızını istismar ederken suçüstü yakalandı

HDP'li Encü'den skandal paylaşım! Portekiz'i Kürtçe sözlerle tebrik etti

HDP'li Encü'den skandal paylaşım! Portekiz'i Kürtçe sözlerle tebrik etti

AK Parti'de değişim süreci başlıyor! Önümüzdeki günlerde istifalar peş peşe gelecek

AK Parti'de değişim süreci başlıyor! Önümüzdeki günlerde istifalar peş peşe gelecek

Bakan Şimşek: Motokurye ve garsonların bahşişine vergi muafiyeti getiriyoruz

Bakan Şimşek: Motokurye ve garsonların bahşişine vergi muafiyeti getiriyoruz

500

Yorumlar (54)

Keşke:

Keşke kızın tam açık adresini de verseydiniz de işini bitirseymiş (!). Hem fotoğraf hem ad soyad hem okul hem abisi.. anlayamadık...

65
2
yanıtYanıtla
Profesör:

kız başını dört dörtlük kapatmamış çok günaha girdi:(

4
47
yanıtYanıtla
:

ONA MI TAKILDIN ????

yanıt3
yanıt3
sanane:

gerizekalı

yanıt2
yanıt2
İhtimal:

Metin hoca diye biliniyormus, hani şu büyü, muska falan yapan hocalardan mi acaba! Belki böyle bir şey varsa birilerinin istemeden de olsa ayrılmalarına sebep olmuş olabilir!Elbette ki bu bir bahane değil,

8
34
yanıtYanıtla
Yargısız infaz:

AYIPTIR . NERDEN CIKARIYON BÖYLE ŞEYLERI GÖZÜNLE GÖRDÜN MÜ. SİZIN BOYLE DEDIDOKULARINIZ CEVREYI ETKILIYOR . MILLETTE ALGI YARATMAYI BIRAKIN ARTIK

yanıt10
yanıt2
İhtimal:

Yargısız infaz:ben yapmıştır demedim, iyi niyetle de olsa yapanlar yok mu?Kaldı ki insan öldüren bir mahluktan, caniden söz ediyoruz. . . .

yanıt1
yanıt0
ismail osanç:

İHTİMAL E: Bak kardeşim Rahmetliyle aynı köydenim hoca dememiz onun iyi niyetli olmasından herkese nasihat etmesinden Allah ve Rasulu nü hatırtlamasından camide kamet etmesinden ve imam yoksa namaz kıldırmasından dolayıdır. Yoksa o dediğiniz büyüdür şodur şudur dediğiniz abuk subuk işlerden değil. BİLGİNİZE. ALLAH RAHMET EYLESİN. KIZIMIZA VE AİLESİNE ALLAH SABRI CEMİL İHSAN EYLESİN.

yanıt7
yanıt0
ayşen:

Sokak hayvanlarından korkacağınıza bu pisliklerden korkmayı öğretin çocuklarınıza

34
6
yanıtYanıtla
.....................:

Kızın resmini vermişler, nerede okuduğunu yazmışlar amaç ne katil kız ölmemiş bak burada, tekrar öldür demek mi? kızın hayatını iyice riske atmışsınız.

34
1
yanıtYanıtla
Tüm 54 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title