Haberler

TT Isle Of Man: Ride on the Edge 3'ten oynanış fragmanı yayınlandı

Güncelleme:

Motosiklet severler için efsaneleşmiş bir rota olan Isle of Man TT veya Tourist Trophy olarak da bilinen bir rotada 200 km'ye yayılan yollarda pratik yapabileceğiniz motosiklet yarış simülasyonu TT Isle Of Man: Ride on the Edge 3'ten oynanış fragmanı yayınlandı.

Önümüzdeki aylarda piyasaya sürülecek olan TT Isle Of Man: Ride on the Edge 3'ün oynanış fragmanı, PlayStation'ın resmi YouTube hesabında yayınlandı. Yayınlanan fragmanda 300km/h'a ulaşan motosiklet ile Isle of Man pistine bir bakış atmamızı sağladı.

TT ISLE OF MAN RIDE ON THE EDGE 3'TEN OYNANIŞ FRAGMANI GELDİ

Paylaşılan bu ilk oynanış videosu için, Snaefell Mountain Course'un 1:1 ölçeğinde yeniden üretilmiş Isle of Man TT yarışının birinci bölümünü keşfedeceksiniz. Bray Hill'den Ballacraine'e kadar birçok tehlikenin yanı sıra ikonik binalar ve kiliseler, Railway Inn, Twisted Chimneys of Glen Vine veya Crosby Hotel gibi sürprizler de sizi bekliyor.

TT Isle Of Man: Ride on the Edge 3'te hızlı yarış, kariyer modu, çevrimiçi çok oyunculu, haftalık ve aylık yarışlar bulunmaktadır. İster Supersport ister Superbike sınıfında yarışın, 32 farklı pistte ve 200 km'den fazla yolda yarışabilirsiniz.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Isle Of Man TT, dünyadaki en zorlu, en tehlikeli ve en muhteşem yarıştır. Man Adası yollarında 60 km'nin üzerinde bir parkurdur, 264 viraj içerir ve yarış için özel olarak hazırlanmış yüksek güçlü bisikletler gerektirir. Bu yarışta yarışan sürücüler, en büyük ödülü kazanma şansı için tüm hayatlarını eğitiyor: Isle of Man TT'nin taçlandırılmış şampiyonu olmak.

TT ISLE OF MAN: RIDE ON THE EDGE 3 NE ZAMAN ÇIKACAK?

TT Isle Of Man: Ride on the Edge 3, PlayStation 5, Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, Xbox Series X|S için Mayıs 2023 tarihinde piyasaya sürülecek.

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Motosiklet Gamegar Haberler

Reisi'nin helikopteri nasıl bulundu? Selçuk Bayraktar, o geceye ilişkin bir detayı ilk kez paylaştı

Reisi'nin helikopteri nasıl bulundu? Selçuk Bayraktar, o geceye ilişkin bir detayı ilk kez paylaştı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023 yılı doğum istatistiklerine dikkat çekti: Türkiye için endişe verici

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023 yılı doğum istatistiklerine dikkat çekti: Türkiye için endişe verici

Bursa'da ev sahibiyle tartışan kiracı daireyi patlattı

Bursa'da ev sahibiyle tartışan kiracı daireyi patlattı

İmamoğlu'ndan Erdoğan'ın 'Şarap festivali' eleştirisine yanıt: Kendisine bilgi veren muhtemelen akşamdan kalmaydı

İmamoğlu'ndan Erdoğan'ın "Şarap festivali" eleştirisine yanıt: Kendisine bilgi veren muhtemelen akşamdan kalmaydı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title