Haberler

Call of Duty Vanguard'ın Zombie modu ortaya çıktı

Güncelleme:

Call of Duty Vanguard Zombies'e Treyarch'dan Craig Houston, Tony Bedard ve Gavin Locke ile dalanın ve Dark Aether destanının bir sonraki bölümü olan "Der Anfang" yayınlandı.

Zombiler bu yılki Call of Duty: Vanguard ile geri döndü. Activision, Sledgehammer Games ve Treyarch bir fragman yayınladı. Dün Call of Duty'nin YouTube hesabında paylaşılan Call of Duty Vanguard Zombie modu oyunculara zombi öldürme eylemlerine ilk bakışlarını sunuyor.

İkinci Dünya Savaşı ayarında, Vanguard Zombi modunda Von List adlı bir Nazi kaptanının yeni bilgiler ve ölüleri diriltme yeteneği kazanmak için özel bir kalıntı kullandığı görülüyor. İkinci Dünya Savaşı döneminden kalma silahlar kullanan, portallara atlayan, kristal kılıçları harekete geçen, yere ateş halkaları yerleştiren oynanışlar görüyoruz.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Call of Duty Vanguard Zombie, konsollar arası tam çapraz oynama özelliğine sahip olacak ve oyuncular Zombi modunda Vanguard'ın Battle Pass'inde ilerleme kaydedebilecekler.

Call of Duty Vanguard, 5 Kasım'da PlayStation 5, PlayStation 4, PC, Xbox One, Xbox Series X'e çıkacak.

CALL OF DUTY VANGUARD ZOMBIE FRAGMANI

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Call Of Duty Haberler

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023 yılı doğum istatistiklerine dikkat çekti: Türkiye için endişe verici

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023 yılı doğum istatistiklerine dikkat çekti: Türkiye için endişe verici

En beğenilen siyasetçiler anketinde Mansur Yavaş ilk, Erdoğan 3. sırada

En beğenilen siyasetçiler anketinde Mansur Yavaş ilk, Erdoğan 3. sırada

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Seferberlik ve Savaş Hâli Yönetmeliği'ni yayımladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Seferberlik ve Savaş Hâli Yönetmeliği"ni yayımladı

Bakmadan Geçme

Yeni seferberlik kanunu tam metni OKU İNDİR - PDF 2024! Seferberlik mi çıktı, seferberlik nedir? Sefer görev emri nedir? Sefer görev emri e-devlet üzerinden nasıl sorgulanır? Seferberlik Kararnamesi 22 Mayıs Salı 2024! Yeni seferberlik kararları neler? 22 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 22 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 22 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 22 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 22 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 22 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 22 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! HSK atama kararnamesi 22 Mayıs Çarşamba yayınlandı! Hakim ve Savcılar atama kararları PDF indir, OKU! 22 Mayıs 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 22 Mayıs Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 22 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri!
Anlaşma tamam gibi! 1. Lig takımı Adanaspor satılıyor

Anlaşma tamam gibi! 1. Lig takımı Adanaspor satılıyor

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title