Haberler

Activision Blizzard, mobil oyun stüdyosu satın aldı

Güncelleme:

Activision, gelecekteki Call of Duty mobil oyunları için Digital Legends'ı satın aldığını açıkladı.

Activision Blizzard, mobil oyun stüdyosu Digital Legends'ı satın aldığını duyurdu. Yayıncının yeni ekibi habersiz bir Call of Duty mobil oyunu üzerinde çalışabilir.

Digital Legends daha önce çizgi film tarzı shooter oyunu The Respawnables'ı ve Call of Duty benzeri bir oyun Afterpulse'u geliştirmiş ve yayınlamıştı. Şirketin mobile shooter oyunlar ile olan geçmişinden yola çıkılarak Activision'ın ne tür bir oyun yapacağı önceden de tahmin edilebiliyor.

Activision'ın mobil başkanı Chris Plummer, yaptığı açıklamada satın alma hakkında şu sözlere yer verdi:

"Digital Legends'ın son derece cilalı mobil oyunları geliştiren görev süresi benzersiz. Daha da önemlisi, ekiplerimiz bu yılın büyük bölümünde zaten çok yakın bir iş birliği yapıyor."

Discord sunucumuza katılmak için tıklayınız

Digital Legends'ın Activision kapsamındaki ilk projesi görünüşe göre Call of Duty mobil oyunu olacak, ancak Call of Duty: Mobile olmayacak. Bu, Activision'ın şirket içi stüdyolarının çoğuna sahip olma, hepsi olmasa da Call of Duty üzerinde bir şekilde çalışmasını takip ediyor. Plummer'ın açıklamasına göre, Digital Legends zaten oyun üzerinde bir kapasitede çalışıyordu.

YENİ BİR MOBİL OYUNUN GELİŞTİRİLMESİNİ DESTEKLEYECEK

Digital Legends'ın internet sitesinde paylaştıkları bir bildiride şu sözlere yer verdi:

"Activision bugün Barselona merkezli mobil oyun geliştiricisi Digital Legends'ı satın aldı. Geliştirme stüdyosu, Activision'ın tamamen sahip olduğu bağımsız stüdyo ekiplerinin büyüyen listesine katılıyor ve Call of Duty evreninde habersiz yeni bir mobil oyunun geliştirilmesini destekleyecektir."

Activision Blizzard, mobil oyun stüdyosu satın aldı

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Call Of Duty Haberler

Helikopterin enkazını bulan Akıncı, İran'da paniğe neden oldu: Füzelerimizin yeri ifşa oldu

Helikopterin enkazını bulan Akıncı, İran'da paniğe neden oldu: Füzelerimizin yeri ifşa oldu

Erdoğan'dan İmamoğlu'na gönderme: Belediyelerin görevi gazetecileri şarap festivaline götürmek değil

Erdoğan'dan İmamoğlu'na gönderme: Belediyelerin görevi gazetecileri şarap festivaline götürmek değil

Cumhurbaşkanı Erdoğan: İran'daki helikopter kazası nedeniyle 1 günlük milli yas ilan ediyoruz

Cumhurbaşkanı Erdoğan: İran'daki helikopter kazası nedeniyle 1 günlük milli yas ilan ediyoruz

Bakmadan Geçme

Milli yasta bankalar açık mı? 21 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? X çöktü mü, Twitter çöktü mü, sorun mu var, problem ne? 21 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 21 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 21 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 21 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 21 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 21 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 21 Mayıs Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 21 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 21 Mayıs AFAD ve Kandilli deprem listesi! 21 Mayıs Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? Cüneyd öldü mü, intihar mı etti? Kızıl Goncalar Cüneyd diziden ayrıldı mı? 21 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 21 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Gaddar neden bitiyor? FİNAL YAPIYOR! Gaddar niye final yapıyor?
İran Cumhurbaşkanı Reisi helikopter kazasında hayatını kaybetti! İşte son 24 saatte tüm yaşananlar

İran Cumhurbaşkanı Reisi helikopter kazasında hayatını kaybetti! İşte son 24 saatte tüm yaşananlar

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title