Haberi Paylaş
GTA V'in Michael De Santa'sı GTA Online'a gelebilir

GTA V'in Michael De Santa'sı GTA Online'a gelebilir

Gamegar Haberleri

Geçtiğimiz güncelleme ile GTA Online'a Franklin Clinton'ın Dr. Dre ile beraber eklenmesinin ardından Grand Theft Auto 5'in üç ana karakterlerinin en yaşlısı olan Michael De Santa'nın da GTA Online'a gelebileceğine dair sızıntılar paylaşıldı.

Oyunun üç ana karakterinden Trevor ve Franklin, Gta Online'ın görevlerinde bulunuyor. Son güncellemeyle beraber Franklin'in de Dr. Dre ile oyuna eklenmesinin ardından ise oyuncular Michael De Santa'nın ne zaman geleceğini merak ediyor.

GTA ONLINE'A MICHEAL GELEBİLİR

Gta Online veri madencilerine göre, GTA 5'in Michael'ı önümüzdeki büyük bir güncellemede Gta Online'a eklenebilir. Tez2 tarafından Twitter'da paylaşılan gönderide, Gta Online'ın PS5 ve Xbox Series sürümlerinden oyunun dosyalarında yapılan ve "movie_set" adlı yeni bir senaryo notkası gibi görünen birkaç keşif içeriyor.

Franklin'in de Gta Online'a dâhil olduğu The Contract güncellemesi sırasında, karakterin yapımcının film stüdyosunda Solomon Richards için çalışmaya devam ettiğini ve yeni güncellemenin temasına uygun bir şekilde uyduğu ortaya çıktı.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Grand Theft Auto 5'in hikâyesinde de ana karakterimiz Michael'ın bir film stüdyosu bulunuyordu. Bu nedenle bir sonraki GTA Online güncellemesinde oyuna Michael'ın da eklenmesinin büyük bir ihtimal olduğu anlaşıldı.

Rockstar Games, geçtiğimiz günlerde GTA 6 için çalışmaya başladıklarını bildirmişti, ancak GTA Online'ın suyunu sıkmaya da devam ediyorlar. 2013 yılında piyasaya sürülen popüler hikayeli açık dünya oyunu GTA 5, tüm zamanların en sevilen oyunu olarak tarihe geçti. Bu nedenle oyuncular GTA 6'dan çok fazla ümitliler. Geliştirici ekip Rockstar Games'de bu beklentiyi hayal kırıklığına uğratmamak ve GTA Online'dan da yeterli derecede gelir elde ettiği nedeniyle GTA 6'nın geliştirilmesi bu kadar uzun sürdü.

GTA Online Gamegar Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title