Haberler

  GTA Trilogy PC platformuna geri döndü

  Güncelleme:

  Geçtiğimiz günlerde bazı problemler sebebiyle PC'de satıştan kaldırılmış olan yenilenmiş GTA Trilogy tekrar satışa sunuldu.

  Geçtiğimiz günlerde bazı problemler sebebiyle PC'de satıştan kaldırılmış olan yenilenmiş GTA Trilogy PC platfomunda tekrar satışa sunuldu.

  Rockstar Games geçtiğimiz haftalarda oyuncuları bir hayli sevindiren bir haberle karşımıza çıkmıştı. Ünü oyun dünyasının sınırlarını aşmış GTA serisinin sevilen üç oyunu GTA III, GTA: Vice City ve GTA: San Andreas'ın yenilenmiş versiyonları duyurulmuştu. Bunun ardından ise 11 Kasım tarihinde GTA: The Trilogy – Definitive Edition satışa sunulmuş ancak oyuncular tarafından kötü eleştiri yağmuruna tutulmuştu. Pek çok performans sorunu ile boğuşan, oyunculara istediklerini vermekten epey uzak olan bu yapımlar geçtiğimiz gün aniden PC platformunda satıştan kaldırılmıştı.

  Rockstar Games'in oyunları PC'de satıştan kaldırmasının ardında oyunların çıkışı ile Rockstar Launcher'ın ciddi problemler ve çökmelerle karşı karşıya kalmasının yanı sıra oyunlarda yer almaması gereken bazı dosyaların da ayıklanması yer alıyordu. 13 Kasım itibariyle, yani çıkışının ardından iki gün sonra PC platformunda satıştan kaldırılan GTA Trilogy platforma geri döndü. Rockstar Games yaşanan tüm olumsuzluklar sebebiyle oyunculardan da özür diledi.

  Paket PC platformuna geri dönmüş olsa da hala pek çok sorunu ve hata barındırmaya da devam ediyor. Rockstar Games paketin satıştan kaldırılmasının ardında yatan tüm nedenleri açıklamamış olsa da bunlar arasında orijinal oyunlarda bulunup şimdi lisansı alınamamış parçaların oyunlarda yer alıyor olması gibi problemler bulunduğu tahmin ediliyor.

  Kaynak: SaveButonu / Gamegar

  Rockstar Games Haberler

  Peş peşe tetiğe bastı! Sokak köpeğinin saldırdığı vatandaşı polis memuru güçlükle kurtardı

  Peş peşe tetiğe bastı! Sokak köpeğinin saldırdığı vatandaşı polis memuru güçlükle kurtardı

  İstanbul'da perdeleri açarak cinsel içerikli film izleyen çift mahalleyi ayağa kaldırdı

  İstanbul'da perdeleri açarak cinsel içerikli film izleyen çift mahalleyi ayağa kaldırdı

  4 cinayet, onlarca suç! İlk duruşmada örgüt lideri dahil tüm tutuklular tahliye edildi

  4 cinayet, onlarca suç! İlk duruşmada örgüt lideri dahil tüm tutuklular tahliye edildi

  Bakmadan Geçme

  Moody's kredi notları anlamları! A1, A2 ve B1, B2 ne demek? Kredi notları ne anlama geliyor? 1 Ağustos hangi burç? Ağustos'un 1'inde doğanlar hangi burç oluyor? 1 Ağustos burcu! 20 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Fatih, Zeytinburnu, Şişli elektrik kesintisi! 20 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 20 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Türkiye İspanya maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Türkiye İspanya U19 maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Türkiye İspanya maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Türkiye İspanya U19 maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Az önce deprem nerede oldu? SON DAKİKA! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? 19 Temmuz son depremler AFAD ve Kandilli listesi Efsane Milan kadrosu! Efsane Milan kadrosunda kimler var, hangi yıl, neden efsane oldular? Marmara'da deprem mi oldu? Marmara'da son dakika deprem oldu! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? Son depremler AFAD ve Kandilli listesi
  Yazılım kaynaklı sorun nedeniyle ATM'ye giden vatandaşlar eli boş döndü

  Yazılım kaynaklı sorun nedeniyle ATM'ye giden vatandaşlar eli boş döndü

  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title