Haberler

Brezilyalı futbolcu Neymar Jr, Facebook ile anlaştı

Güncelleme:

Dünyanın en popüler futbolcularından biri olan Brezilyalı futbolcu Neymar Jr, Facebook Gaming ile yayıncılık anlaşması imzaladı. İlk resmi yayınını 17 Aralık Cuma günü 22:00'de Facebok Gaming'de düzenleyecek.

Daha öncelerinde Twitch platformunda canlı yayınlar yapan Neymar Jr, Twitch ile Facebook Gaming arasındaki rekabette Facebook Gaming'i seçmiş oldu. Bununla beraber Twitch, bir yıldızını daha kaybetti. Neymar, Facebook Gaming ile ortaklık yapmaktan çok mutlu olduğunu açıkladı.

"OYUN OYNAMAK EN BÜYÜK TUTKUM"

Neymar Jr, , "Canlı yayınlarımda Facebook Gaming ile ortaklık yapmaktan çok mutluyum!", diyen Neymar Jr. "Oyun dünyası her zaman futboldan sonra en büyük tutkularımdan biri oldu ve bu tutkuyu paylaşan herkesle takılmak ve eğlenmek için sabırsızlanıyorum." sözlerine yer verdi.

SÖZLEŞME ŞARTLARINI AÇIKLADI

Neymar Jr'ın Facebook ve Instagram'da 254 milyondan fazla takipçisi var ve şimdi Facebook Gaming'de küresel bir içerik oluşturucu topluluğuna katılıyor. Neymar yaptığı anlaşmada her ay birden fazla kez oyun yayını yapacak ve ayda bir kez farklı bir içerik üreticisiyle oyun oynayacak.

Brezilyalı futbolcu Neymar Jr, Facebook Gaming ile anlaştı

"NEYMAR'I AĞIRLAMAKTAN GURUR DUYUYORUZ"

Facebook Gaming'in stratejik ortak yöneticisi William Pimenta, "Neymar Jr.'ı oyunlarda küresel hayranlarıyla bağlantı kurabileceği Facebook Gaming'de ağırlamaktan heyecan duyuyoruz. Futbol gibi, video oyunu da insanları sınır ve diller arasında bir araya getiriyor ve içerik üreticilerini desteklemeye yönelik küresel yaklaşımımız, Facebook Gaming'i özel kılan şeylerden biridir."

Brezilyalı futbolcu Neymar Jr, Facebook Gaming ile anlaştı

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Facebook Neymar Haberler

Kulisleri hareketlendiren iddia: Asgari ücret temmuz ayında 21 bin 320 liraya çıkacak

Kulisleri hareketlendiren iddia: Asgari ücret temmuz ayında 21 bin 320 liraya çıkacak

Dezenformasyonla Mücadele Merkezi: Lüks aracın Gençlik ve Spor Bakanlığı'yla hiçbir ilgisi yok

Dezenformasyonla Mücadele Merkezi: Lüks aracın Gençlik ve Spor Bakanlığı'yla hiçbir ilgisi yok

Sokak köpekleriyle ilgili düzenleme Meclis'e geliyor

Sokak köpekleriyle ilgili düzenleme Meclis'e geliyor

Bakmadan Geçme

Ergin Ataman kimdir? Ergin Ataman kaç yaşında, nereli? Ergin Ataman hayatı ve biyografisi! LoL çöktü mü? 23 Mayıs LoL giriş ekranı neden açılmıyor? Vedat Zorba kimdir? Şehit Piyade Sözleşmeli Er Vedat Zorba nereli, memleketi neresi? Valorant Gece Pazarı ne zaman? Gece Pazarı başladı mı? 23 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 23 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 23 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 23 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 23 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 23 Mayıs Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 23 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 23 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 23 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 23 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 23 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! UEFA Avrupa Ligi kupasını kim kazandı 2024? Atalanta Bayer Leverkusen maçı ne oldu, UEFA'yı kim aldı?
Bir bomba hizmet daha! Kaza tespit tutanakları artık e-Devlet'ten oluşturulacak

Bir bomba hizmet daha! Kaza tespit tutanakları artık e-Devlet'ten oluşturulacak

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title