Fenerbahçe Dinamo Kiev Maçı Hazırlıklarını Tamamladı

Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu Rövanş Maçında Yarın Dinamo Kiev'i Konuk Edecek Olan Fenerbahçe, Hazırlıklarını Tamamlayarak Kampa Girdi.samandıra Tesisleri'nde, Teknik Direktör Zico Yönetiminde, 1 Saat 20 Dakikalık Bir Çalışma Yapan Sarı Lacivertliler, Düz Koşu Ve İstasyon Çalışmasının Ardında...

Fenerbahçe Dinamo Kiev Maçı Hazırlıklarını Tamamladı

Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turu rövanş maçında yarın Dinamo Kiev`i konuk edecek olan Fenerbahçe,
hazırlıklarını tamamlayarak kampa girdi.
Samandıra Tesisleri`nde, teknik direktör Zico yönetiminde, 1 saat 20 dakikalık bir çalışma yapan sarı lacivertliler, düz koşu ve istasyon çalışmasının ardından 5`e 2 top çalma ile dar alanda taktik ağırlıklı çift kale maç oynadılar. Antrenmanın son bölümünde sakatlanan Serkan`ın çalışmayı yarıda bıraktığı açıklanırken, bu oyuncu için planlanan Brezilya usulü doğum günü kutlamasının da sakatlığı nedeniyle iptal edildiği bildirildi.
Ayrıca, teknik direktör Zico`nun, yeni transfer Lugano ile uzun süren bir konuşma yaptığı kaydedildi.

ANELKA TESİSLERE GELMEDİ
Fenerbahçe`de uzun süredir takımla çalışmayan Fransız futbolcu Anelka`nın bugün tesislere gelmediği açıklandı. Çalışmalarını tesis salonunda tek başına sürdüren Anelka`nın, forma giymeyeceği açıklanan Dinamo Kiev karşılaşması öncesinde, bugün tesislere dahi gelmediği ifade edildi.
Sarı-lacivertlilerin çalışmasında, sakatlığı süren Luciano da yer alamadı.

Fenerbahçe`nin yarın Dinamo Kiev karşısına şu 11 ile çıkması bekleniyor;
Rüştü, Kerim, Önder, Can, Ümit Özat, Appiah, Alex, Aurellio, Tümer, Semih, Tuncay