Fenerbahçe Bandosu Antalya'da

Fenerbahçe Bandosu, Antalya'da Verdiği Konserde Sarı-lacivertli Taraftarları Coşturdu.

Fenerbahçe Bandosu Antalya'da

Fenerbahçe Bandosu, Antalya'da verdiği konserde Sarı-lacivertli taraftarları coşturdu.

Antalya Fenerbahçeliler Derneği'nin Galatasaray-Fenerbahçe Fortis Türkiye Kupası çeyrek final rövanş maçı öncesi düzenlediği organizasyonda sahne alan Fenerbahçe Bandosu, dernek binası önünde konser verdi. Lara semtinde bulunan Fenerbahçeliler Derneği'nde derbi maç öncesi taraftarlar için dev ekranlar kuruldu. Sarı-lacivert balon ve bayraklarla süslenen dernek binası önünde ilk konserini veren Fenerbahçe Bandosu'na, Sarı-lacivertli taraftarlar yoğun ilgi gösterdi.

Antalya Fenerbahçeliler Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Akgün, Fenerbahçe Bandosu'nun ilk konserini Antalya'da verdiğini belirterek, "Bugün burada Galatasaray maçını da kazanarak coşkumuzu sürdürmek istiyoruz. Antalya'da yüreği Fenerbahçe için atan taraftarlarımızla bu büyük maçın coşkusunu yaşıyoruz. Fenerbahçe Bandosu eşliğinde bu maçı izlemek çok keyifli" diye konuştu.

Fenerbahçe Bandosu'nu Antalya'da ağırlayan Club Hotel Falcon Genel Müdürü Suphi Ergül ise, Fenerbahçe Bandosu eşliğinde Galatasaray derbisini izlemenin mutluluk verici olduğunu belirterek, taraftarlarla teşekkür etti.

(AT-KÇ-S)

Kaynak: İHA