Ercan Taner ve Fatih Altaylı fena kapıştı! Canlı yayın ve sosyal medyada birbirlerinin telefon numaralarını paylaştılar - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Ercan Taner ve Fatih Altaylı fena kapıştı! Canlı yayın ve sosyal medyada birbirlerinin telefon numaralarını paylaştılar

Haberler.com - Haberler | Spor

Spor basının iki usta ismi Ercan Taner ile Fatih Altaylı, sosyal medya ve televizyon canlı yayınında sert tartışmalar yaşadı. Taner'in sosyal medyadan "Şerefsizlik yapma" mesajı sonrası Altaylı, tecrübeli spikerin telefon numarasını kameralara gösterdi. Taner de Altaylı'nın numarasını sosyal medyadan paylaşarak karşılık verdi.

Fatih Altaylı Bloomberg'te çarpıcı açıklamalarda bulundu. Rıdvan Dilmen'in açıklamaları esnasında konuşan Altaylı'ya Ercan Taner sert yanıt geldi.

Altaylı'nın spor basınında yaşanan krizlerle ilgili açıklamaları esnasında TRT Spor spikeri Ersin Düzen'in TRT ve TFF'den toplamda 500 bin TL kazandığını iddia etmesi üzerine sosyal medyadan sert mesajlar yazdı.

Ercan Taner Twitter hesabından, "Ya Fatih Altaylı sen ne işsin? Dürüst insanlara sallama Fatih Altaylı. Ben seni arıyorum telefonu bile açmıyorsun Fatih. Şerefsizlik yapma Fatih Altaylı. Sağa sola saldırma Fatih Altaylı" açıklamalarında bulundu.

Ercan Taner ve Fatih Altaylı tartıştı, birbirlerinin telefon numaralarını paylaştılar

"ERCAN TANER KAFAN MI İYİ"

Ercan Taner'in mesajları sonrası açıklamalar yapan Altaylı, "Ercan Taner kafan mı iyi? Beni arıyormuşsun, açmıyormuşum. Ulan telefon burada duruyor. Kim bilir hangi numarayı arıyorsun? Ercan Taner bu akşam iş tuttuğun çeteye laf ettim diye mi hakaret ediyorsun. Seninle yargıya gideceğiz kardeşim. Ercan Taner'e birileri 'Fatih Altaylı'ya saldır' talimatı veriyor. Benim yayında olduğumdan bile haberi yok. Böyle utanmaz bu adamlar." ifadelerinde bulundu.

Ercan Taner ve Fatih Altaylı tartıştı, birbirlerinin telefon numaralarını paylaştılar

ÖNCE ALTAYLI, SONRA DA TANER TELEFON NUMARALARINI PAYLAŞTI

Yaşanan gerilim sonrası Fatih Altaylı, cep telefonuna Ercan Taner tarafından aramayı kameralara gösterdi. Bu esnada tecrübeli spikerin telefon numarası ekranlara yansıdı.

Altaylı'nın açıklamaları sonrasında Taner paylaşımında, "Fatih ile konuştum herhalde yanlış anlaşılma var galiba" açıklamasında bulundu.

Ercan Taner ve Fatih Altaylı tartıştı, birbirlerinin telefon numaralarını paylaştılar

Daha sonra Taner de, Fatih Altaylı'nın telefon numarasını paylaştı. Tecrübeli spiker paylaşımda, "Canlı yayında benim telefon numaramı veren arkadaşın telefonu. Sevgilerimle..." ifadelerini kullandı.

Ercan Taner ve Fatih Altaylı fena kapıştı! Canlı yayın ve sosyal medyada birbirlerinin telefon numaralarını paylaştılar
Haberler.com - Spor Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (70)
tokatçı:lan fatih sen varya aynı maydanoz gibisin her şeyde bitiyorsun da boş yapma fesat yapma ortalığı karıştırma dışında bi numaran yok anca mikser gibi karıştır babam karıştır senin bu yaptığın kadınlardan özür diliyorum . . tabiri caizse karılık.
Zafer zafer:Aç akbabalar
Dikkat:Pandemi canım sıkıldı fatiko ercoyu izliyorum keyifli sohbetler :))))
500
title