En Zengin Modeller!

En Zengin Modeller!

Sürekli Podyumlarda veya Magazin Haberlerinde Görmeye Alışık Olup ve Kendilerini Hayal Ettiren Modeller Acaba Ne Kadar Kazanıyorlar?

En Zengin Modeller!

SÜREKLİ PODYUMLARDA VEYA MAGAZİN HABERLERİNDE GÖRMEYE ALIŞIK OLUP VE KENDİLERİNİ HAYAL ETTİREN MODELLER ACABA NE KADAR KAZANIYORLAR?

Bu birbirinden eşsiz güzellikteki kadınlar kim ve moda dünyasında nasıl bir rekabet içindeler?

Hollywood'dan sonra sizler için modeller dünyasında ilginç bir araştırma yaptık. Hangi ünlü top model ne kadar alıyor? İşte merak ettiğiniz modellerin fiyatlarını galerimizi ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Kate Moss: 9 milyon Dolar. Stella McCartney ve İtlayan markası sportswear Belstaff'ın vazgeçilmez modeli olan 33 yaşındaki Kate, Burberry tarafından yaşından dolayı red edildi. Ama halen dünyanın en zengin modelleri sırasındaki ikinciliğini korumaya devam ediyor ve daha henüz sırasına yeni yetmelere vermeye niyetli gibi de görünmüyor.

Gisele Bundchen: 33 milyon Dolar. Leonardo diCaprio'nun nişanlısı olarak tanınan 26 yaşındaki Gisele, 2000 senesinde ismini duyurdu. Dolce & Gabbana ve Roberto Cavalli'nin göz bebeği olan ünlü top model, bugün bütün rakiplerini geride bırakacak derecede para kazanıyor.

Karolina Kurkova: 3,5 milyon Dolar. Çek asıllı 23 yaşındaki top model Victoria's Secret için çalışıyor. 2001 senesinde en genç manken seçilen Karolina, Natalia gibi Amerikan kadın dergisi Vogue için kapak çekimini gerçekleştirdi.

Daria Werbowy: 3,5 milyon Dolar. Daria, Lancôme markasının vazgeçilmez reklam yüzü olmaya devam ediyor. 22 yaşındaki top model, Vuitton, Chanel, H&M gibi markalar için podyuma çıkıyor.

Kaynak: Gecce