TÜMSİAD İl Temsilci Başkanları Kayseri'de Toplandı - Haberler
Haberi Paylaş

TÜMSİAD İl Temsilci Başkanları Kayseri'de Toplandı

İhlas Haber Ajansı - Ekonomi
 - Güncelleme:
TÜMSİAD İl Temsilci Başkanları Kayseri'de Toplandı

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) İl Temsilci Başkanları Toplantısı, Kayseri Koordinatör Şubesi'nde yapıldı.

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) İl Temsilci Başkanları Toplantısı, Kayseri Koordinatör Şubesi'nde yapıldı.

Toplantıya Kayseri Koordinatör Şube Başkanı Osman Atıcı ve yönetim kurulu üyeleri, Sivas İl Temsilci Başkanı Mehmet Dolu, Tokat İl Temsilci Başkanı Suat Işıker, Kırıkkale İl Temsilci Başkanı İsmail Aksun, Amasya İl Temsilci Başkanı Orhan Koç katıldı.

TÜMSİAD Kayseri Koordinatör Şube Başkanı Osman Atıcı yaptığı açıklamada şunlara yer verdi;

"TÜMSİAD'ın bölgesel faaliyetleri ve bölgesel ekonomik kalkınmaya yapılabilecek katkıların değerlendirildiği toplantıda işadamları arasında bölgesel iletişimin artırılması ve ticaretin artırılmasına yönelik çözüm önerileri sunuldu. Derneğimizin ana kuruluş gayelerinden olan bölgesel kalkınma ve ticaretin artırılmasına katkı sağlamak üzere bir araya geldik. İl Temsilcilerimiz ile faydalı bir toplantı oldu illerimiz arasında ticaret köprülerini nasıl daha da iyi yerlere getirebiliriz 'i ve üyelik faaliyetleri hakkında istişarede bulunduk." - KAYSERİ

İhlas Haber Ajansı / Ekonomi

Kırıkkale Kayseri Tokat Sivas Ekonomi Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title