Haberler

Quick Sigorta, Digital Impact Awards'ta iki ödüle layık görüldü

Güncelleme:

Londra merkezli Digital Impact Awards'ta Quick Sigorta "Best Community Development" ve "Best Use of Digital from the Financial Services Sector" kategorilerinde ödüle layık görüldü.

Londra merkezli Digital Impact Awards'ta Quick Sigorta "Best Community Development" ve "Best Use of Digital from the Financial Services Sector" kategorilerinde ödüle layık görüldü.

Dijital dünyanın ve sosyal medyanın en başarılı projelerini ödüllendiren Londra merkezli Digital Impact Awards sahiplerini buldu. Bu sene Londra'da 13'üncüsü düzenlenen ödül töreninde, Quick Sigorta "Best Community Development" ve "Best Use of Digital from the Financial Services Sector" kategorilerinde ödüle layık görüldü. Pandemi döneminin hissedildiği 2021 yılının şubat ayında büyük çapta etkilenen sanata destek olmak ve evde kalmayı teşvik etmek amacıyla Tiyatronet ile iş birliği yapan Quick Sigorta, bu çalışmasıyla "Best Community Development (En iyi Topluluk Gelişimi)" ödülünün sahibi oldu. Tiyatronet ile yapılan iş birliği sayesinde Seyirci, Patron ve Bir Ofis Gecesi Rüyası gibi oyunlar konut sigortası yaptıran herkes tarafından kendilerine verilen bir kod ile çevrim içi olarak izlenebildi. Sosyal bir sorumluluk da taşıyan proje ile Türkiye'de tiyatro olmayan ilçelere kadar tiyatro gidebildi. "Acenteler Portal'i QPort" projesi ile de "Best Use of Digital from the Financial Services Sector (Finansal Hizmetler Sektöründe Dijitalin En İyi Kullanımı)" ödülünün sahibi olan Quick Sigorta, geliştirdiği bu teknoloji tabanlı platformlar sayesinde 3 bin 234 acentesine en iyi şekilde hizmet veriyor.

Quick Sigorta Genel Müdürü Ahmet Yaşar, "2021 yılında yaptığımız atılımlar ve iş birliklerimizle Digital Impact Awards gibi önemli bir ödülü bu yıl tekrar kazanmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bizim için ortaya koyduğumuz inovasyonların ticari yansımaları kadar böylesi önemli organizasyonlarca da dikkate alınması ve ödüllendirilmesi çok önemli. Bu tip ödüller Quick Sigorta'nın sanatın destekçisi olduğu gerçeğini perçinliyor. Öte yandan Digital Impact Awards'ta yaptığımız teknolojik atılımlar ve geliştirdiğimiz uygulamalarla birlikte 'Best Use of Digital from the Financial Services' ödülünü almaya da hak kazandık. Geride bıraktığımız dört yılda olduğu gibi yeni yılda da dijitalleşme adına daha da çok projenin mimarı olacağız" ifadelerini kullandı.

Bütünleşik Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Pınar Güzey ise, iki ödülün de kendileri için çok önemli olduğunun altını çizerek, şunları kaydetti:

"Tiyatronet projesi aynı zamanda bir sosyal sorumluluk projesi bizler için. Pandemide sanata ve sanatçıya destek verebilmek adına Tiyatronet ile sigortalılarımıza ve acentelerimize konutta dijital tiyatro keyfi sunduk ve sunmaya devam ediyoruz. Geçtiğimiz ekim ayında bu dijital tiyatro keyfini tiyatro salonuna, sahneye taşımak istedik. Ali Poyrazoğlu, Cemal Hünal, Lale Cangal Hünal ve Onur Şenay gibi isimlerin katıldığı 'Ebedi Barış' adlı oyunun Quick Sigorta özel gösterimini Kats Sahne'de Maher Holding çalışanları, Quick Sigorta Acenteleri ve sigortalılarına yapmıştık." - ANKARA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Ekonomi

Sigorta Londra Ekonomi Haberler

Devlet Bahçeli: Asgari ücretin artırılmasına yönelik teklif gelirse gerekli katkıları sağlarız

Devlet Bahçeli: Asgari ücretin artırılmasına yönelik teklif gelirse gerekli katkıları sağlarız

Fahiş fiyatlar tepki çekmişti! Elazığ'da deprem köy konutları için yapılan iki ihale iptal edildi

Fahiş fiyatlar tepki çekmişti! Elazığ'da deprem köy konutları için yapılan iki ihale iptal edildi

Tebliğ yapanlara vatandaştan tepki: Namazdan milleti soğuttunuz, defolun

Tebliğ yapanlara vatandaştan tepki: Namazdan milleti soğuttunuz, defolun

Bakmadan Geçme

Anadolu parsı nesli neden tükendi? Türkiye'de Anadolu parsı var mı? Jon Bon Jovi'nin oğluyla evlenen Millie Bobby Brown kimdir? Kaç yaşında, nereli? 2024 deprem konutları ne zaman teslim edilecek? Deprem konutlarının ne kadarı teslim edildi? Fatih Karagümrük Samsunspor maçı CANLI izle! (HD) 25 Mayıs Fatih Karagümrük Samsunspor maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Galatasaray başkanı kim oldu? Galatasaray başkanlık seçimi bitti mi, kim kazandı? Başkan Süheyl Batum, Dursun Özbek mi oldu? İnci Taneleri hangi kanalda? İnci Taneleri dizisi ne zaman, nerede yayınlanıyor? İnci Taneleri hangi gün yayınlanıyor? Whatsapp çöktü mü? Whatsapp'ta sorun mu var, neden açılmıyor? 25 Mayıs Cumartesi Whatsapp sorunları! FA Cup Finali hangi kanalda? FA Cup Manchester City - Manchester United maçı nereden izlenir? Bridgerton 3. sezon 2. kısım ne zaman? Bridgerton 3. sezon 2. kısım hangi tarihte yayınlanacak? Trendyol Express Pazar günü çalışıyor mu? Trendyol Express Pazar günü dağıtım yapıyor mu, açık mı 2024? Pril boykot mu? Pril İsrail malı mı, boykot listesinde var mı? Pril Türk malı mı, sahibi kim? Aras Kargo Cumartesi çalışıyor mu? Aras Kargo Cumartesi günü dağıtım yapıyor mu, kargo kabul ediyor mu 2024? Elazığspor - Orduspor maçı hangi kanalda, saat kaçta? Elazığspor - Orduspor maçı nereden izlenir? Bingo boykot mu? Bingo İsrail malı mı, boykot listesinde var mı? Bingo Türk malı mı, sahibi kim? Osman Beşel olayı ne? Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel neden darp edildi?
BDDK, Marin Yatırım Bankası, Aytemiz Yatırım Bankası ve Adil Katılım Bankası'na faaliyet izni verdi

BDDK, Marin Yatırım Bankası, Aytemiz Yatırım Bankası ve Adil Katılım Bankası'na faaliyet izni verdi

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title