İstanbul'da metro seferleri bugün de saat 02.00'ye kadar uzatıldı - Haberler
Haberi Paylaş

İstanbul'da metro seferleri bugün de saat 02.00'ye kadar uzatıldı

AA - Hasan Hüseyin Kul - Ekonomi
 - Güncelleme:

İstanbul'da akşam saatlerinde etkisini artırması beklenen kar yağışı öncesi metro seferleri bugün de gece saat 02.00'ye kadar uzatıldı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, metro seferlerinin dün de saat 02.00'ye kadar uzatıldığı hatırlatılırken, T1 Kabataş-Bağcılar Tramvay Hattı'nda dün gece yaşanan arıza nedeniyle rutin olarak 5-6 dakika aralıkta olan seferlerin şu anda 10 dakika aralıklarla yapıldığı ifade edildi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesince (İBB), metro hatlarında seferlerin bugün de gece saat 02.00'ye kadar uzatıldığı bildirildi.

İBB'den yapılan açıklamada, İstanbul'u etkisi altına alan kar yağışıyla ilgili dün gün boyunca valilik ve ilçe belediyeleriyle koordineli bir çalışma yürütüldüğü belirtildi. Metro seferlerinin dün de saat 02.00'ye kadar uzatıldığı anımsatılan açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Dün gece saat 02.00'ye kadar seferleri uzatılarak sürekli tedbir sürüşleri ve temizleme çalışmaları yapılan raylı sistem hatlarında bu sabah itibarıyla seferler tüm hatlarda normal seyrediyor.

Sadece, T1 Kabataş-Bağcılar Tramvay Hattı'nda dün gece yaşanan arıza nedeniyle rutin olarak 5-6 dakika aralıkta olan seferler şu anda 10 dakika aralıklarla yapılıyor. Metro hatlarında seferler bugün de gece saat 02.00'ye kadar uzatıldı.

Şehir Hatları vapurlarında an itibarıyla yaşanan bir sefer aksaması bulunmuyor ve seferler normal seyrinde yapılıyor."

AA / Hasan Hüseyin Kul - Ekonomi

istanbul büyükşehir belediyesi, İstanbul, Metro, kar, Ekonomi, Güncel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title