Haberler

Eskişehir'de Esnaf Kışlık Giysi ve Aksesuar Satışına Başladı

Son Güncelleme:
Abone Ol

Soğuk havanın kendini hissettirmeye başladığı Eskişehir'de esnaf, kışlık giysi ve aksesuarların satışına başladı. Esnaf, bu aralar vatandaşların bereye daha çok ilgi gösterdiğini belirtiyor.

Soğuk havanın kendini hissettirmeye başladığı Eskişehir'de esnaf kışlık giysi ve aksesuarların satışına başladı. Esnaf, bu aralar vatandaşların bereye daha çok ilgi gösterdiğini belirtiyor.

Eskişehir'de hafta başından itibaren hava sıcaklıklarında düşüş gözleniyor. Soğuk havalardan korunmak isteyen vatandaşlar için işe koyulan esnaf, kışlık atkı, bere, kaşkol ve eldivenleri tezgahlara çıkardı. Esnaf, kış hazırlıkları çerçevesinde ürünlerinin satışına başladı. Tezgahlarda atkı, bere, kaşkol gibi ürünlerin fiyatlarının 50 ila 150 lira arasında olduğunu belirten esnaf, satışların birkaç gündür arttığını ifade etti. Atkı, bere ve kaşkoldan oluşan takımın fiyatının ise yaklaşık 250 lira olduğu belirtildi.

"Şu anda vatandaşların bereye ilgisi fazla"

Eskişehir'de kışa yönelik aksesuar satışı yapan Halil Öz, ürünlerin fiyatının geçtiğimiz yıla göre biraz arttığını söyledi. Vatandaşların şu anda bereyi daha çok tercih ettiğini dile getiren Öz, "Önümüz artık kış, şapka, atkı, eldiven, kaşkol modellerimizi tezgaha çıkardık. Kış hazırlığını yapıyoruz. Çocuklar için çeşitli türde bereler, parmakları kesik eldivenler hepsinin satışına başladık. Fiyatlarımız geçen seneye göre biraz arttı. Ama satışlarımız yavaştan başladı. Havalar daha da soğudukça satışlarımız artacaktır. Şu anda vatandaşların bereye ilgisi fazla. Bere satışlarımız oluyor. Bereden sonra kaşkol, eldivenler satılıyor. Berelerin fiyatı 50 ila 100 lira arasında. Eldivenler 50 ile 80 lira arasında değişiyor. Kaşkolların fiyatları da 100-150 lira arasında. Kulaklıklarımız ise 20 ila 80 lira arasında. Kadınlar için yün bereler de satıyoruz. Atkı, bere ve kaşkol takımın fiyatı ise 200-250 lira civarında" diye konuştu. - ESKİŞEHİR

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Ekonomi

Eskişehir Hava Durumu Moda Ekonomi Haberler

Bakmadan Geçme

BİM Aktüel Ürünler Kataloğu 6 Aralık : Bu Hafta Bim'e Hangi Ürünler Geliyor? Okulların kapanmasına kaç gün var SAYAÇ (6 Aralık) Okullar ne zaman, hangi tarihte kapanacak? 6 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 6 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 6 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 6 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık 2023 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Şans Topu sonuçları açıklandı mı? Şans Topu sonuçları ne zaman açıklanır? 6 Aralık 2023 Çarşamba Şans Topu sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 6 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 6 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 6 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Uludağ Gazoz hangi ülkenin markası, kimin malı? 6 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? ZTK kura çekimi ne zaman? Ziraat Türkiye Kupası 5. tur eleme maçları kura çekimi ne zaman yapılacak?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title