Haberi Paylaş
Ayvalık'ta Başkan Ergin'den Sarımsaklı pazaryeri ziyareti

Ayvalık'ta Başkan Ergin'den Sarımsaklı pazaryeri ziyareti

Ekonomi Haberleri

Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, Küçükköy Mahalle Muhtarı Hasan Bagatır' ı ziyaret ederek mahalle ile ilgili talep ve çözüm önerilerini dinledi.

Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, Küçükköy Mahalle Muhtarı Hasan Bagatır' ı ziyaret ederek mahalle ile ilgili talep ve çözüm önerilerini dinledi.Ardından belediye meclis üyesi Semih Varol'la birlikte KüçükköyMahallesi Sarımsaklı Pazaryeri'ni ziyaret ederek esnaf ve vatandaşların talep ve şikayetlerini not alan Başkan Ergin pazarcı esnafına hayırlı işler diledi.

Başkan Ergin Pazarcı esnafından ve alışveriş yaptı vatandaşlarla sohbet etti, sıkıntılarını paylaştı, belediye olarak yapılabilecek hizmetler üzerine onlardan gelen görüş ve önerileri dikkate aldı. Fırsat buldukça pazaryerine giderek esnaf ile sohbet eden, alışveriş yapan vatandaşların taleplerini dinleyen Başkan Ergin, bu geleneği Sarımsaklı Pazaryeri'nde de sürdürdü.

Başkan Ergin, pazar alışverişinin uzun yıllardır bir aile geleneği olduğunu belirterek pandemi konusunda da hem pazarcı esnafını hem vatandaşları uyararak, "Sosyal mesafeye uyalım, uymayanları uyaralım, maske kullanımına özen gösterelim. Özellikle ellerimizi sık sık yıkamayı ve dezenfektan kullanmayı unutmayalım. Öncelikle sağlığımızı kendimiz koruyalım" dedi. - BALIKESİR

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Ekonomi

Mesut Ergin Sarımsaklı Balıkesir Küçükköy Ekonomi Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title