Ucuz yağ izdihamı! Fiyatı duyan markete koştu, kasaların önünde uzun kuyruklar oluştu - Haberler Ekonomi
Haberi Paylaş

Ucuz yağ izdihamı! Fiyatı duyan markete koştu, kasaların önünde uzun kuyruklar oluştu

Haberler.com - Haberler | Ekonomi

Sivas'ta toptan satış yapılan bir zincir market 4,5 litrelik ayçiçek yağının fiyatını 59.90 TL'ye düşürünce müşteri ile dolup taştı.

Sivas'ta bir marketin sıvı yağa yaptığı indirim izdiham ve kuyruğa neden oldu. Vatandaşlar biraz ucuza yağ alabilmek için saatlerce sıra bekledi.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Ata Sanayi içerisinde bulunan bir zincir market, 4,5 litrelik ayçiçek yağını 59.90 TL'den satışa çıkardı.

Yağın uygun fiyata satıldığını duyanlar markete akın etti. Market müşterilerle dolup taşarken, kasalar önünde uzun kuyruklar oluştu. Yağ satışı yoğunluğu gün boyu sürdü.

Yağ satışına ilişkin görüntüler sosyal medyada da hızlıca yayıldı. Kullanıcılar, fotoğrafların ekonominin geldiği durumu gözler önüne serdiğini belirterek isyan etti.

İşte markette çekilen fotoğraflar;

Açılışa özel ucuz yağ kapışıldı

Açılışa özel ucuz yağ kapışıldı

Açılışa özel ucuz yağ kapışıldı

Açılışa özel ucuz yağ kapışıldı

Ucuz yağ izdihamı! Fiyatı duyan markete koştu, kasaların önünde uzun kuyruklar oluştu

Haberler.com - Ekonomi Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (25)
Tutankamon Hoca:batıyoruz batıyoruz yaşlılar yaşlılar yaşlılar kendinizze gelin kendinize gelin demek isterdim ama Battık artık ne yaparsanız yapın Cevap Yaz 13 65 Yayından Kaldır
Suskun Demir:2021 yağ kuyrukları unuttunuz mu yoksa salatalık domates kuyruklarını Cevap Yaz 11 65 Yayından Kaldır
Murat Aktaş:Bunlar varlık kuyrukları. Paraları olmasa nasıl sıraya girecekler. Doların artması önemli değil dicem ama 5 büyük market ayçiçek yağına zam yapmış. Tarım marketler nasıl acaba bide oraya gitmek lazım. Cevap Yaz 21 43 Yayından Kaldır
Tüm 25 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title