Haberler

KAYMEK UZEM Kurs Kayıtları Başladı

Son Güncelleme:
Abone Ol

Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nin eğitim ve kültür faaliyetlerini yürüten KAYMEK'in Uzaktan Eğitim Merkezi (UZEM) biriminin kurs kayıtları başladı. UZEM, lisan öğreniminden sağlıklı yaşama, sınava hazırlıktan sağlık sektörüne kadar pek çok konuda kurslar düzenleyerek uzaktan eğitim imkanı sunuyor.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nin eğitim ve kültür faaliyetlerini yürüten kuruluşu KAYMEK'in Uzaktan Eğitim Merkezi (UZEM) biriminin kurs kayıtları başladı.

Gençlerin bilgili, donanımlı, kendini geliştirmiş ve özgüvenleri yüksek bireyler olmasını isteyen ve bu istikamette çalışmalar gerçekleştiren Dr. Memduh Büyükkılıç'ın başkanlığındaki Büyükşehir Belediyesi, Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş.'nin (KAYMEK) uzaktan eğitim imkanı sunan birimi UZEM, birbirinden farklı ve hayata dair pek çok konuda kurslarının kayıtlarını almaya başladı.

Lisan öğreniminden, sağlıklı yaşama, sınava hazırlıktan, sağlık sektörüne kadar pek çok konuda kurs

Yıl içerisinde pek çok konuda kurslar düzenleyerek uzaktan eğitim imkanı sunan UZEM, aralarında lisan öğreniminden, sağlıklı yaşama, sınava hazırlıktan, sağlık sektörüne dair çok sayıda kurs kayıtlarına start verdi. Bu çerçevede 'Genotip, İngilizce A2, İngilizce B2, YDS Vocabulary, Hamilelik ve Bebek Bakımı, Almanca Goethe Sınavı Hazırlık, Hasta Kabul İşlemleri ve Rusça Günlük Konuşma' gibi dersleri içeren kurslar vatandaşlara açıldı.

'KAYMEK UZEM ile Eğitimde Uzaklar Yakın Oluyor' sloganı ile faaliyetlerine ara vermeden devam eden UZEM'in online yapılacak olan sanat ve mesleki eğitim kurslarına kayıt yaptırmak için, 'www.kaymekonline.com' adlı web adresinin ziyaret edilmesi gerekirken, kurslara ilişkin detaylı bilgi ise '0 352 337 37 88' numaralı telefondan öğrenilebilecek.

231 kursta toplam 28 bin 838 öğrenciye sınavlara hazırlık sürecinde ücretsiz eğitim

2020 yılından itibaren KAYMEK UZEM, uzman eğitimci kadrosu ile 231 kurs açarak toplam 28 bin 838 öğrenciye LGS, YKS, KPSS ve E-KPSS gibi sınavlarda ücretsiz eğitim imkanı sağladı.

Belediyelerde ilk ve tek uygulama 'UZEM'

Türkiye'deki belediyelerde ilk ve tek uygulama olan KAYMEK UZEM ile zaman ve mekana kısıtlı kalmadan eğitim fırsatı tanıyan Büyükşehir Belediyesi, uzaktan eğitim ile kursiyerlerin derslere canlı olarak ve videolar vasıtası ile ulaşabilmelerini imkan sunuyor. - KAYSERİ

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Eğitim

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kayseri Eğitim Sağlık Haberler

Bakmadan Geçme

Telefon ne zaman icat edildi? Telefon mu telgraf mı önce icat edildi? Telefon icat tarihi nedir? 11 Aralık 2023 Resmi Gazete atama kararları! Resmi Gazete bugünün kararları neler? NACİ GÖRÜR İSTANBUL DEPREMİ AÇIKLAMASI NEDİR? İstanbul'un en tehlikeli semtleri, ilçeleri neresi? Naci Görür istanbul depremi için ne dedi? BARAJ DOLULUK ORANLARI 10 ARALIK: İstanbul (İSKİ) baraj doluluk oranları yüzde kaç, İstanbul'un kaç günlük suyu kaldı? İBB İyi Parti Grup Başkan Vekili İBRAHİM ÖZKAN KİMDİR, kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Halk TV konuğu İbrahim Özkan biyografisi! YARGI YEKTA DİZİDEN AYRILIYOR MU? Yargı dizisindeki Yekta (Uğur Polat) öldü mü, diziden neden ayrılıyor? Onur Şan kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, evli mi, Urfalı mı, nasıl ünlü oldu? Onur Şan hayat hikayesi ve biyografisi! BUGÜN (11 ARALIK) İSTANBUL'da hava durumu nasıl olacak, yağmur var mı? İSTANBUL 11 ARALIK 5 günlük hava durumu! Bu hafta sonu hava nasıl? 11 ARALIK (YARIN) HAVA DURUMU | İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Hatay haftalık, 5 günlük hava durumu! Yarın hava durumu ne, kaç derece? SURVİVOR 2024 YARIŞMACILARI KİMLER? Survivor 2024 kadrosunda kimler var, oyuncuları belli oldu mu, Turabi var mı? Asgari Ücrette zam pazarlığı başlıyor! Asgari Ücret 2024 açıklandı mı, ne zaman açıklanacak, ne kadar oldu, yüzde kaç arttı? 11 ARALIK OKULLAR TATİL Mİ 2023 MUĞLA || Yarın Muğla'da okullar tatil mi, var mı, yok mu, ders işlenecek mi? 11 ARALIK OKULLAR TATİL Mİ 2023 MERSİN || Yarın Mersin'de okullar tatil mi, var mı, yok mu, ders işlenecek mi? 11 ARALIK OKULLAR TATİL Mİ 2023 ANTALYA || Yarın Antalya'da okullar tatil mi, var mı, yok mu, ders işlenecek mi? 11 ARALIK OKULLAR TATİL Mİ 2023 İSTANBUL || Yarın İstanbul'da okullar tatil mi, var mı, yok mu, ders işlenecek mi?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title