EDHO yeni sezon ne zaman başlayacak? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman başlayacak? EDHO yeni sezon (7. sezon) ne zaman başlayacak? - Haberler
Haberi Paylaş

EDHO yeni sezon ne zaman başlayacak? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman başlayacak? EDHO yeni sezon (7. sezon) ne zaman başlayacak?

Haberler.com - Haberler | Gündem
EDHO yeni sezon ne zaman başlayacak? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman başlayacak? EDHO yeni sezon (7. sezon) ne zaman başlayacak?

Yaz tatil sezonunun sona ermesiyle birlikte vatandaşlar dizilerin yeni sezonları ne zaman başlayacak araştırmaya başladı. Yeni sezonu ne zaman başlayacak diziler arasında ekranların en beğenilen dizilerinden birisi olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz oldu. Peki, EDHO yeni sezon ne zaman, hangi gün başlayacak? EDHO 7. sezonu ne zaman başlayacak? EDHO yeni sezon yayın tarihi açıklandı mı? EDHO ne zaman başlıyor? Tüm detaylar haberimizde…

Edho ne zaman başlıyor? Dizilerin yeni sezonları ne zaman başlayacak merak ediliyor. Merak edilen bu dizilerden birisi de Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmazoldu. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon (7. sezon) ne zaman? Dizinin yeni sezonu ne zaman başlayacak? Edho yedinci sezon ne zaman? EDHO yedinci sezon hangi ay, gün başlıyor? EDHO 7. sezonu hangi ay başlar? Eylül'de mi başlar Ekim ayında mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman başlayacak?

ATV'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 7. yeni sezonu ne zaman başlayacak henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Fakat Twitter'da son yapılan paylaşım şu şekilde oldu:

"7. Sezon için nefesler tutuldu!

EDHO hakkında her şey atv.com.tr ve "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Youtube" kanalında"

Buna göre dizinin yeni sezonu hangi gün başlayacak tam belli değil. Fakat paylaşım 23 Ağustos tarihinde yapılmıştı. Yani bu paylaşım dün yapılmış. Buna göre dizinin yeni sezonu yakın zamanda çıkabilir. Yakın zamanda 7. sezonun başlama tarihi açıklanabilir.

EDHO dizisi hafta içi her Salı günü saat 20:00 'da ATV ekranlarında yayınlanıyor.

Yaman Korkmaz ve ailesi bu kez namlunun ucundadır. Şahin Ağa'yı Savaş'ın elinden kurtardığı için artık hedef haline gelen Hamdi Korkmaz ve ailesi bu kez büyük düşmanla yüz yüze gelir. Savaş'a karşı masayı satmayan Yaman Korkmaz ise müttefiki Hızır Çakırbeyli'nin hayatı için canını ortaya koymaya hazırdır. Kimsesiz Doğan'ın ölümü Çakırbeyli ailesi ve dostlarında şok etkisi yaratırken Savaş ve ekibinde zafer sarhoşluğu yapar. Verdiği savaşta sona yaklaştığını bilecek kadar tecrübeli olan Hızır Çakırbeyli, kartların yeniden dağıtılması için kendi hayatını ortaya koyar. Hızır Çakırbeyli'nin kendisini ortaya koyarak kurduğu planın kilit ismi ise yeğeni Alpaslan Çakırbeyli olur. Savaş'ın mekânına girmek için plan yapan Alpaslan Çakırbeyli, amcası Hızır Çakırbeyli'nin hayatının pamuk ipliğine bağlı olduğunu bilerek elinden geleni yapar. İlyas Çakırbeyli ve Behzat Façalı ise Rıdvan'ı ortada bırakarak Savaş'ın yanına geçen Volkan ve Koray'ın peşine düşer. Behzat Façalı ve Hızır Ali Çakırbeyli ise intikamlarına bir adım daha yaklaşır. Haberler.com sizler için en doğru bilgileri araştırıyor. Doğru kaynak için doğru yerdesiniz.

EDHO KONUSU NEDİR?

Türkiye'nin en güçlü ailesi olan Çakırbeyliler'in karşısında bu sefer daha zorlu bir sınav vardır: Avrupa'nın en büyüğü olmak. Bakalım güç savaşlarında kazanan taraf kim olacak, dünyayı sömüren güçler mi, onlara başkaldıran Çakırbeyliler mi?

EDHO OYUNCULARI KİMLER? Haberler.com son dakika haberler, gündem haberler ve tarafsız haberler için okumaya devam edin.

Dizinin başrol oyuncuları şu şekilde:

Hızır Çakırbeyli (Oktay Kaynarca): Hızır Reis olarak anılmaktadır.

Alpaslan Çakırbeyli (Yunus Emre Yıldırımer): Hızır'ın yeğenidir.

İlyas Çakırbeyli (Ozan Akbaba): Hızır'ın kardeşidir.

Haberler.com - Gündem
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
title