Denys Boyko'dan Beşiktaş ve Türkiye Açıklaması

Ocak 2016'da transfer olduğu Beşiktaş'ta bir türlü dikiş tutturamayan, son olarak da sezon sonuna kadar Dinamo Kiev'e kiralanan Denys Boyko, sosyal medya hesabından Türkiye'deki günlerine ilişkin flaş ifadeler kullandı.

Denys Boyko'dan Beşiktaş ve Türkiye Açıklaması

2015/16 sezonunun devre arasında transfer olduğu Beşiktaş'ta bir türlü dikiş tutturamayan Denys Boyko, son olarak Ukrayna'nın Dinamo Kiev takımına kiralanmıştı.

Sezon sonuna kadar Kiev forması giyecek olan 1.97 boyundaki kaleci, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Beşiktaş'taki günlerine ilişkin çarpıcı ifadeler kullandı.

"Türkiye'de adeta denizin dibindeydim." diyen Boyko, "Dinamo Kiev'e geri dönmek ve özellikle de son oynadığım maç, benim için yeniden nefes almak gibiydi." sözlerini kullandı.

Boyko, Kiev'de kendisine gösterilen sevgiden ötürü taraftarlara, takım arkadaşlarına, antrenörlerine ve ailesine teşekkürlerini iletti. (Fanatik)

???? """' ???????? """' ???????????, ????????, ???????, """' ? """'""" """'""""""' """"' ? """ ""''"' ?????!??????? "" "' """' ?????!?????????????????'"""" """"" ? """"' "" ? """"' "" "' "" "' """ """' ""' """""' """"" "' ????!???? "' ? ""' ????? """"""""" ???... "' """ "' "' """ ????!??? I want to say a big thnx to the fans, coaches, team, friends and of course my Family?? for the huge support and kind words addressed to me! ????For me this is very important! """ Returning to Dynamo Kyiv???? and the last match in particular were for me as a breath of air after a long dive under the water! "" Everything in our lives is not just for ... everything is exactly as it should be! ???#nopasaran

Boyko Denys ?? (@king_kong_71)'in paylaştığı bir gönderi ()

Kaynak: Skorer