Denizlispor, Erman Güraçar ile Yollarını Ayırdı

Denizlispor, Tecrübeli Futbolcusu Erman Güraçar ile Yollarını Ayırdı.

Denizlispor, Erman Güraçar ile Yollarını Ayırdı

Denizlispor, tecrübeli futbolcusu Erman Güraçar ile yollarını ayırdı.

Gelecek sezonun ortasında askere gitmesi gereken tecrübeli futbolcu Erman Güraçar ile yollarını ayıran Yeşil-siyahlı ekip, bu futbolcudan kendisine kulüp bulmasını istedi. Askerlik sorunu sebebiyle takımdan ayrılacak bir futbolcuya kadroda yer vermeyi düşünmediğini belirten Teknik Direktör Güvenç Kurtar, "Erman, sezon ortasında askere gidecek. Bu yüzden bizimle olmasının bir anlamı yok. Brezilyalı Allyson'u transfer ederek buradaki açığımızı kapattık" dedi. Kocaeli'ndeki kamptan ayrılan Erman Güraçar'a,

Kasımpaşa, İstanbul Büyükşehir Belediyespor ve Lig A takımlarından Karşıyaka'nın talip olduğu öğrenildi.

Denizlispor Teknik Direktörü Güvenç Kurtar'ın, geçen sezon iyi bir performans gösteren ancak yüksek bonservis bedeli sebebiyle transfer edilemeyen Brezilyalı Cesar Moreira'nın ısrarla alınmasını istediği öğrenildi. Cesar Moreira'nın takıma büyük katkı sağlayacağını söyleyen tecrübeli teknik adamın, yönetimden bu futbolcu için girişimlerini sürdürmesini istediği belirtildi.

Denizlispor yönetim kurulu ise, olağanüstü genel kurul hazırlıklarını sürdürüyor. Perşembe günü Çatalçeşme Oda Tiyatrosu'nda saat 18.00'de yapılacak olağanüstü genel kurulda 400 üyenin oy kullanacağı öğrenildi.

(AV-AT-İY-SN-S)