Büyükşehir Belediyesi Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı'ndan Başkan Güzelbey'e Ziyaret

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Asım Güzelbey, Büyükşehir Belediyesi Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı'nı Makamında Kabul Etti.

Büyükşehir Belediyesi Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı'ndan Başkan Güzelbey'e Ziyaret

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Asım Güzelbey, Büyükşehir Belediyesi Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı'nı makamında kabul etti.

Büyükşehir Belediyesi Spor Kulubü bünyesinde kurulan ve toplam 15 oyuncudan oluşan Büyükşehir Belediyesi Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, Türkiye Sakatlar Derneği Gaziantep Şubesi Başkanı Hulusi Kalender başkanlığında Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Asım Güzelbey'i ziyaret ederek takım hakkında ve eksikler konusunda bilgi verdi. Türkiye Sakatlar Derneği Gaziantep Şubesi Başkanı Hulusi Kalender, Asım Güzelbey'e desteklerinden dolayı teşekkür ederek, "Öncelikle Büyükşehir Belediyesi olarak böyle bir

oluşuma öncülük ettiğiniz için ve bize verdiğiniz desteklerden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Takım olarak bazı eksiklerimiz var, bunların da çözümlenmesi halinde daha büyük başarılara imza atacağımıza olan inancımız tamdır" dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Asım Güzelbey ise, Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı'na desteklerinin süreceğini belirterek, "Basketbol takımımızı kutluyorum, henüz yolun başında olmalarına rağmen başarılı bir grafik sergilemekteler. Biz de ekibimizle bu arkadaşlar için daha fazla ne yapabiliriz diye konuyu detaylandırıyoruz. Hulusi Kalender'in başarılı çalışmalarını takdirle karşılıyoruz, deneyimleri sayesinde takımın daha iyi yerlere geleceğine inanıyorum. Hulusi Kalenderin bu bilgi ve birikimi

engelli arkadaşlara aktarması Gaziantep için bir şanstır. Başta Hulusi Kalender'e ve tüm yöneticilere, takım oyuncularına teşekkür ediyorum. Takımın bizden istemiş olduğu desteği sunmak için elimizden gelen gayreti göstermeye hazır olduğumuzun bilinmesini istiyorum" diye konuştu.

Büyükşehir Belediyesi Spor Kulubü Antrenörü M.Uğur Duyar'dan da takımın genel durumu hakkında bilgi alan Başkan Güzelbey, genç milli takıma alınan Emre'yi tebrik etti. Başkan Güzelbey, antrenmanda tekerlekli sandalyesinin motoru çalınan oyuncuya da yardım sözü verdi.

(SMR-İY-OK-S)