Boşanmak İsteyen Karısını Çocuklarının Gözleri Önünde Öldürdü
Haberler » Güncel » Boşanmak İsteyen Karısını Çocuklarının Gözleri Önünde Öldürdü - Haber

Boşanmak İsteyen Karısını Çocuklarının Gözleri Önünde Öldürdü

Adana'da, Emekli Güvenlik Görevlisi S. K. (51), Boşanmak İçin Dava Açan Eşi S. K.'yi (51) Çocuklarının Gözleri Önünde Pompalı Tüfekle Vurarak Öldürdü.

Boşanmak İsteyen Karısını Çocuklarının Gözleri Önünde Öldürdü

Adana'da, emekli güvenlik görevlisi S. K.(51), boşanmak için dava açan eşi S. K.'yi (51) çocuklarının gözleri önünde pompalı tüfekle vurarak öldürdü.

Olay, saat 17.30 sıralarında Kışla Mahallesi 4477 Sokak'ta meydana geldi. Yüreğir Belediyesi'nden emekli olan güvenlik görevlisi S. K., şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşanma davası açan ancak birlikte yaşamaya devam ettiği 4 çocuk annesi eşi S. K. ile boşanma yüzünden tartıştı. Kızları M. (16) ve V'nin (14) gözleri önünde tartışan S. K., pompalı tüfekle boşanmakta ısrar eden eşine ateş etti. Göğsünden vurulan S. K. olay yerinde can verdi. 2 kız kardeş ise şoka girdi, bir süre sonra S. K., polisi arayarak eşini öldürdüğünü bildirdi.

Eve gelen polis, katli zanlısı eşi gözaltına alırken şok halindeki 2 kız kardeş ise dışarı çıkarttı. Sinir krizi geçiren 2 kardeş komşuları ve yakınları tarafından teselli edilmeye çalışıldı. Üniversite eğitimi aldığı İstanbul'a gitmek için otobüse binmeye hazırlanırken acı haberi alıp evlerine dönen çiftin diğer çocuğu M. K. (20) ise sinir krizi geçirdi. Genç, cep telefonuyla ağlayarak aradığı yakınlarına cinayeti bildirdi.

Cenaze yapılan incelemenin ardından otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu'na götürülürken gözaltına alınan zanlı sorguya alındı.

Kaynak: DHA

Manşet

Haberler