Başrol Oynayacak

Başrol Oynayacak

Bollywood'dan Teklif Alan Tanyeli, Hindistan'ın Ödüllü Filmi "Devdas"ın Başrol Oyuncu Shahrukh Khan'la Kamera Karşısına Geçecek.

Başrol Oynayacak

Uzun zamandır Hindistan'da ünlü Hintli işadamlarının davetlerinde, düğünlerinde dans eden Tanyeli, geçtiğimiz günlerde bambaşka bir proje için Hindistan'daydı. "Avare" filminde oynayan Raj Kapoor'un çocuklarının açtığı film şirketinden gelen teklife "evet" diyen ünlü oryantal, Hint sinemasının ödüllü filmi "Devdas"ın başrol oyuncusu Shahrukh Khan'la aynı seti paylaşacak.


Geçtiğimiz günlerde Bombay-Puna'ya giden ve burada Yash Kapoor'la el sıkışan ünlü oryantal, "Uzun zamandır Hindistan dans etmeye gidiyorum. Bir gidişimde davetliler arasında Yash Kapoor da varmış. Benim dansımı, fiziğimi çok beğenmiş. Teklif onun film şirketinden geldi. Gittiğimde bir tanışma kokteyli organize etmişler. Çekilecek olan filmin bütün oyuncuları, yapımcısı, yönetmeni herkes oradaydı. 'Devdas' filminin başrol oyuncusu Shahrukh'un filmde oynadığını öğrenince hiç düşünmeden kabul ettim. Ben onun 9 yıldır onun takipçisiyim" dedi.

Kaynak: Gecce