Başkan Karakayalı, Çocuklara Kitap Hediye Etti

Başkan Karakayalı, Çocuklara Kitap Hediye Etti

Başkan Karakayalı, Çocuklara Kitap Hediye Etti
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

75.Yıl, Atatürk, 8 Eylül, Cumhuriyet ve Pakmaya İlköğretim okullarını ziyaret eden Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, Dünya Çocuk Kitapları haftası dolayısı ile öğrencilere hikaye kitabı hediye etti.

75. Yıl, Atatürk, 8 Eylül, Cumhuriyet ve Pakmaya İlköğretim okullarını ziyaret eden Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, Dünya Çocuk Kitapları haftası dolayısı ile öğrencilere hikaye kitabı hediye etti.

Ziyarette okul yöneticileri ve öğretmenlerle de sohbet eden, okullarla ilgili sorunları dinleyen Başkan Karakayalı, Belediye olarak ilçe merkezi ve mahallelerdeki okullara imkanlar dahilinde her türlü yardımı yaptıklarını söyledi. Karakayalı, Dünya Çocuk Kitapları Haftası ile ilgili olarak da, küçük yaşta kitap okumanın önemine değindi. Karakayalı, "Kitap okuma alışkanlığı küçük yaşlarda edinilir. Bu nedenle çocuklara okumayı sevdirmeli, okuma alışkanlığı kazandırmalıyız. Bu hafta sebebi ile Kemalpaşa Belediyesi olarak ilköğretim çağındaki öğrencilerimize ünlü çocuk roman yazarlarının kitaplarını dağıttık. Çocuklarımız çok mutlu oldular. Onların mutluluğu bizim mutluluğumuz. Bu ve buna benzer eğitim ile ilgili belirli gün ve haftalarda bu tür etkinliklerde Belediye olarak katkı vermeye devam edeceğiz " dedi. - İZMİR

Başkan Karakayalı, Çocuklara Kitap Hediye Etti

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title