Ayrı Telden Çalıyorlar

'Hepsi' Grubunun Daha 20'li Yaşlarında Olan Güzelleri Bu Ayki Cosmopolıtan Dergisine Dert Yandı.

Ayrı Telden Çalıyorlar
14.01.2007 22:10 | Son Güncelleme: 14.01.2007 22:10

'HEPSİ' GRUBUNUN DAHA 20'Lİ YAŞLARINDA OLAN GÜZELLERİ BU AYKİ COSMOPOLITAN DERGİSİNE DERT YANDI.

Gülçin: Eminim ki aldatıldım!

Cemre: Ben artık büyüdüm!

Yasemin: Sevgilimi ilk gördüğümde ondan nefret etmiştim!

Eren: Bazen yalnız kalmak gerekiyor!

Eren

* Çok yoğun bir hayat yaşıyoruz. Tek başıma kalmayı çok seviyorum ve hiç sıkılmıyorum. Çocukluğumdan beri bu hep böyle...

* Yalnızken müzik dinlerim; çocukken de aynıydım. O dönemde kasetlerim, CD'lerim yoktu. Evde babamın caz ve klasik müzik kasetlerini dinlendirdim. Anneme film kiralatıp onları izlediğim de olurdu. Hiç sıkılmazdım, şimdi de bunları yapıyorum. Evde yalnız kaldığım zaman film izliyorum ya da tek başıma sinemaya gidiyorum. Aslında çok sessiz sakin biri değilim.

* İnsan kendini yalnız bırakmaya zaman ayırmalı. İnsanlar bazı zamanlarda yalnız kalabilmeli, kendini dinleyebilmeli. Çünkü o zamanlarda beyin ve beden depolanıyor.

* Ailemle yaşıyorum, kendi evim de var. Okulumun uzak olması ve çok erken saatlerde okulda olmam gerektiği için bir arkadaşımla eve çıktım. Uyumayı çok sevdiğim için arkadaşımla kalmayı tercih ettim.

* Karamsar biri değilim. Aksine bana Pollyanna bile derler. "Çok iyi niyetlisin. Her şeye gülme" derler... Çok dışa dönük bir insanım rol yapmaktan nefret ederim. Kolumdaki dövmede 'be yourself' (kendin ol) yazılı. Herkesin okuyabileceği şekilde yazdırdım; karşımdaki konuşurken bu yazıyı görsün ve 'kendi gibi olmayı' hatırlasın diye...

Gülçin

* Aldatılmaktan tabii ki korkuyorum. Ama aynı zamanda buna çok da hazırlıklıyım. Herkes herkesi her an aldatabilir. Paranoya derecesinde şüpheci davranmamak gerekiyor. Realist de olmak lazım...

* İnsan bir ilişkide aradığını bulamıyorsa, alışkanlığa dönüştüyse ya da başka birine aşık olduysa aldatabilir. Ama bu sırada eşinden de vazgeçmek istemiyorsa çok eşliliği de seçebilir. Biri yeni aşkı, diğeri de eşi... Erkeklerin kandırılması çok kolay. Erkeklerin zayıf noktalarını hepimiz biliyoruz. Bazı kaçamaklar onlar için aldatma bile sayılmıyor. Kadınlar ise duygusallık arıyor.

* Aldatıldığıma eminim! Tek eşliliğe inanmıyorum. Ama ben tek eşliliği tercih ediyorum. Hiç kimsenin

doğasında tek eşlilik yok. Bir insanın hayatı boyunca farklı sevgilileri oluyorsa ya da tanıştığı ilk kişi ile evlenmiyorsa zaten bu tek eşli olmadığını ve başkasını sevebildiğini gösterir. Sadece penguenler tek eşlidir.

* Benim için en önemli şey erkek arkadaşımın dürüst olması. Aldatırsa 'affedebilir miyim' bilmiyorum. Saygı duyarım, belki kabul edebileceğim bir şey olabilir ama önemli olan söylemesi. Söylemiyorsa çok farklı davranırım.

Cemre

* Hiç kimse bana olgun bir kadın gibi davranmıyor. Bana her an her şeyi yapabilecek bir deli gibi davranıyorlar. Halbuki bu kadar deli değilim.

* Çekimlerde "Biraz daha seksi olmaya çalış" dedikleri zaman olgun bir kadın olmuşum diyebilirim. Şu anda bana "Biraz daha seksi bakmalısın" deniliyorsa anlıyorum ki, daha olgun bir kadın olamamışım. Ama genel anlamda büyüdüm, büyüyorum.

* Kadın olduğumu hissettiğim zaman işime devam ediyor olacağım. Farklı bir konsepte bürünüp yine 'Hepsi' olarak devam edeceğiz. Mutlaka çocuğum olmasını da istiyorum. Kadın olduğumda iyi bir ailem de olacak. Hep bunun hayalini kuruyorum.

* Annemin kucağına 40 yaşıma geldiğimde de oturmak isterim. Kaç yaşında olursam olayım her zaman annemden bu ilgiyi bekleyeceğim. Mutlaka sevdiğim insanlar benimle ilgilenmeli.

* Duygusal olarak çok kuvvetli görünürüm ama içimin parçalandığı zamanlar olur. Dışarıya hiç öyle görünmem.

Yasemin

* Son olarak 16 ay önce aşık oldum. İlk görüşte aşk diye bir şey olmadı. Hatta ondan nefret etmiştim. Yumurtayı hiç sevmediğim halde yumurta ile ilgili bir espri yapmıştı bana... Onu tanıdıkça dış görünüşün değil, iç güzelliğin önemli olduğunu anladım. Eskiden bir erkeğin çok yakışıklı olması benim için önemliydi. Şimdi sadece insan olsun yeter. Tecrübelerimden çok şey öğrendim.

* Zor bir işim var ve o da bana ayak uydurması gerektiğini kabul ediyor. Bu bile benim için önemli. Destek olunca her şey daha kolay oluyor. Seni her türlü kabul eden ve her zaman yanında olan bir adamla berabersen gerçek aşkı yaşıyorsun demektir.

* İlk aylarda ayaklarım yerden kesildi. Sonra 'dur ne yapıyorsun bir işin var senin' dedim... 1-2 ay sonra her şey düzene girdi. Her gün görüşüyoruz ama buluşmadan önce hâlâ benim karnım ağrıyor.

* Bir erkeğin ses tonu beni etkileyebilir. Çoğu erkek temizliğine ve bakımına özen göstermiyor. Ellerine, yüzüne ve dişlerine dikkat etmeyen bir erkekle asla beraber olamam. İyi bir aile yaşamının olmasını isterim. Ne sürekli gece kulüplerine gidip eğlensin ne de asosyal olsun. İkisinin dengesini kurması çok önemli. Onun yanında kendimi güvende hissetmem için düzenli bir hayatının olması lazım.

* O beni aldatırsa ya da ben onu aldatırsam ilişkimiz biter. Ama ikimizin de böyle bir olayla karşılaşacağımızı sanmıyorum. O güveni bana verdi. Yaptığı her şeyden haberim oluyor.

Kaynak: Gecce

title