Araştırmacı-Yazar Dinçaslan Okurları ile Buluşacak

Araştırmacı-Yazar Dinçaslan Okurları ile Buluşacak

Araştırmacı-Yazar Dinçaslan Okurları ile Buluşacak
Anadolu Ajansı - Haberler | Yerel

Araştırmacı Yazar Güner Dinçaslan, Sümer Lisesi Mezunları Derneği'nin ihtiyaç sahibi öğrenciler yararına organize ettiği imza gününde okurlarıyla buluşacak.

Araştırmacı-Yazar Güner Dinçaslan, Sümer Lisesi Mezunları Derneği'nin ihtiyaç sahibi öğrenciler yararına organize ettiği imza gününde okurlarıyla buluşacak.

24 Mayıs'ta Hunat Hatun Kültür ve Sanat Merkezi'nde okurlarıyla bir araya gelecek Dinçaslan, 'Erciyes-dışı çiçek içi ateş' ve 'Pınarbaşı -Çerkezin köstekli saati' isimli kitaplarını imzalayacak.

Dinçaslan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kendisinin de Sümer Lisesi mezunu olduğunu anımsatarak, "Okulumuzun derneğinin düzenlediği etkinlikte 2 kitabımı bu lisede okuyan öğrencilere verilecek bursa katkıda bulunmak için imzalayacağım. Programa gelecek dostlarımızla eski günleri yadedeceğiz. İmza gününün ayrıca Sümer Lisesi mezunlarının küçük bir buluşması da olacağını düşünüyorum" diye konuştu. - Kayseri

Kaynak: Anadolu Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title