Adıyaman'da Dehşet! Cinnet Getirip Ailesinden 5 Kişiyi Öldürdü

Adıyaman'da Dehşet! Cinnet Getirip Ailesinden 5 Kişiyi Öldürdü

Adıyaman'da cinnet getiren bir kişi, babasını, ağabeyini, yengesini ve 2 yeğenini kurşunlayarak katledip ardından intihar etmeye kalkıştı.

Adıyaman'ın Besni ilçesinde bir kişi, ağabeyini, babasını, yengesini ve 2 yeğenini silahla öldürdü. Ardından intihar etmeye kalkıştı.

ARAZİ PAYLAŞIMI NEDENİYLE AİLESİNDEN 5 KİŞİYİ ÖLDÜRDÜ

Adıyaman'ın Besni ilçesinde bir şahıs, ailesinden 5 kişiyi öldürdü. Şahıs ardından da intihar girişiminde bulundu. Eğerli köyünde arazi anlaşmazlığı nedeniyle sorun yaşadığı ailesine ateş açan Salih Albay; babasını, ağabeyini, yengesini ve 2 yeğenini öldürdü.

İNTİHARA KALKIŞTI ÇENESİNDEN VURULDU

Şahıs daha sonra aynı silahla kendisini çenesinden vurdu. Ağır yaralanan Salih Albay, önce Besni Devlet Hastanesine, ardından Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

KÖYDE GENİŞ GÜVENLİK ÖNLEMİ ALINDI

Köy sakinlerinin ihbarıyla olay yerine çok sayıda jandarma ve sağlık ekibi sevk edildi. Sağlık ekibi, Salih A.'nın vurduğu babası, ağabeyi, yengesi ve 2 yeğeninin yaşamlarını yitirdiğini belirledi. 5 kişinin ölümüne yol açtıktan sonra intihara teşebbüs ederek ağır yaralanan Salih A. ise hastaneye kaldırıldı.

Köyde geniş güvenlik önlemi alan jandarma, olayla ilgili soruşturma başlattı.

AYDIN'DA DAMAT DEHŞET SAÇMIŞ 5 KİŞİYİ ÖLDÜRÜP 4 KİŞİYİ DE YARALAMIŞTI

Aydın'da da önceki akşam 51 yaşındaki Mustafa Duran adlı şahıs, boşanma davası açan eşinin yaşadığı evi 2 pompalı tüfekle basıp, sofrada yemek yiyen 5 kişiyi öldürmüş, eşi ve kızıyla birlikte 4 kişiyi de yaralamıştı.