A Milli Futbol Takımı Kafilesi Toplanmaya Başladı

A Milli Futbol Takımı, 2008 Avrupa Şampiyonası Eleme Grubunda 17 Kasım Cumartesi Günü Deplasmanda Norveç ve 21 Kasım Çarşamba Günü İstanbul'da Bosna-hersek ile Yapacağı Karşılaşmalar Öncesi İstanbul'da Toplanmaya Başladı.

A Milli Futbol Takımı Kafilesi Toplanmaya Başladı

A Milli Futbol Takımı, 2008 Avrupa Şampiyonası eleme grubunda 17 Kasım Cumartesi günü deplasmanda Norveç ve 21 Kasım Çarşamba günü İstanbul'da Bosna-Hersek ile yapacağı karşılaşmalar öncesi İstanbul'da toplanmaya başladı.

Aday kadroya davet edilen futbolcular Polat Renaissance Otel'de toplanmaya başlarken, yurtdışında forma giyen milli futbolcuların ise yarın Estonya'da kampa dahil olacakları bildirildi. Turkcell Süper Lig'de bugün maçları olan milli futbolcuların ise bu gece kampa katılacakları kaydedildi. Geceyi İstanbul Polat Renaissance Oteli'nde geçirecek Ay-yıldızlı takım kafilesi, yarın saat 10.30'da Atatürk Havalimanı'ndan kalkacak özel bir uçakla Estonya'nın başkenti Tallinn'e hareket edecek. Tallinn'de Radisson

SAS Oteli'nde konaklayacak A Milli Futbol Takımı, 16 Kasım Cuma günü saat 12.30'da özel uçakla Oslo'ya gidecek. Oslo'da Radisson SAS Nydalen Oteli'nde kalacak A Milli Takım kafilesi, 17 Kasım akşamı oynanacak maçın ardından yurda dönecek.

Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim de, 16 Kasım Cuma akşamı maçın oynanacağı Ullevaal Stadı'nda yapılacak son antrenman öncesi bir basın toplantısı düzenleyecek.

(EE-İY-NÇ-S)

Kaynak: İHA