Vatan Gazetesi

GİT
Bugünkü Vatan Gazetesi
YORUMLAR

 • BİLGİ DENİZİNDE BİR BALIK:
  EYYYYYYYY SÜLÜMAN ARKADAŞ GÖRÜNEN KÖY KILAVUZ İSTEMEZ DERLER TARİH BİLİYORSAN BÖLGEDEKİ GELİŞMELERİN DÜNYA SAVAŞINI ATEŞLEYECEK SICAK KONULAR OOLDUĞUNU ANLAMAN LAZIM .
 • HAKKI.:
  ABDENIN PKK VE YPG BAĞLANTISI SAKLI DEĞIL . ABD GÜNLERDİR BAĞIRIYOR. EVET YPG VE PYD BENIM KARA GÜCÜMDÜR DÏYOR. PYDENIN YARISININ PKKALI OLDUGUNU DA BILIYOR. AYRICA AYN EL ARAP''A IRAKTAN PYDEYLE BIRLIKTE SAVAŞMAKİÇIN PEŞMERGE ADIYLA PKK KATILIMI OLDUĞUNUDA BILIYOR. GÖZÜMÜZE BAKA BAKA TERÖRISTE EĞITIM VERIYOR. BIZ ISEHALA ENAYIMIYIZ SÖYLEMLERİYLE TÜRBÜNE OYNUYORUZ.
 • ANTİ AKP:
  AK PARTİ TÜRKİYE Yİ TEMİZLEMEYE KARARLI YAPMIŞ OLDUKLARI BAŞARILI ÇALIŞMALARI SAYESİNDE BÜTÜN TÜRKİYE Yİ TOPYEKÜN ŞEHİT ETMEYE KARARLILAR BAŞKANLIĞIN HİLAFETİN SİYONİZMİN EMPERYALİZMİN İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNİN KÖLELİK DÜZENİNİN AYAK SESLERİ CUMHURİYET DEMOKRASİ LAİK DÜZEN DEVLET VE ŞANLI BAYRAĞIMIZ CUMHURİYET TARİHİNDE KARŞILAŞMADIĞI BİR İHANET SÜRECİ İLE KARŞI KARŞIYA GELMİŞTİR ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINI BİTİRMEK ADINA ELLERİNDEN NE GELİYORSA YAPMAK İÇİN BİAT EDEREK YEMİN İÇMİŞLERDİR. . .
 • BİLGİ DENİZİNDE BİR BALIK:
  ÜLKEMİZ SURİYELİLER İÇİN AUSWİCSH TOPLAMA KAMPINA DÖNDÜ . ! YANDAŞLAR VE PARALELCİLER , TARİH BİLİNCİDE Mİ YOK . BU DURUMU GÖRMÜYOR MU? BU İNSANLARDA VATAN SEVGİSİ YOK MU ??
 • ÇAKIRCALI:
  BM SINIRINIZI MÜLTECİLERE AÇIN DEMESİNİ BILIYOR. AMA DİĞER YANDAN AVRUPADA MÜLTECILERIN GIRMEMESİ İÇİN ÖRÜLEN TEL ÖRGÜLERİ, INSANLIK DIŞI MUAMMELELERİ GÖRMEZDEN GELİYOR. SINIRI AÇIN DİYEN BM EYE , HUKUMET OLARAKGIDIN BOP PROJESIYLE ORTADOĞUYU ATEŞTEN TOPA ÇEVİREN ABDEYE SINIRLARINI AÇTIRIN DERDIM. AB DE NASIBINI MÜLTECILERI ABEYE YOLLAYARAK ALIRDI. NE ULAN ŞAMAR OĞLANINA DÖNDÜRDÜLER BIZI, YETER YAHU YETER BE. YAPTIK-LARI PISLIKLERİ BIRAKALIM KENDILERİ TEMIZLESIN.
 • GAVUR İZMİRLİ:
  KABUSA SONMUŞ, NE SONU KABUS DENIZI İŞGÂL ETMELERLE SÜRÜYOR. GÜZELIM BOĞAZI HER GELEN IKTIDAR BIRAZ BIRAZ BETON YIĞINI HALINE GETIRDI. GETIRILMEYE DEVAM EDILIYOR. SÖZDE ÇIVI ÇAKMAK BILE YASAK. ADAMLAR BIRAKIN ÇIVIYIBETON KAZIKLAR ÇAKIYOR SÖZ EDEN YOK. EROĞLUDA BETON YIĞINLARINI GARANTIYE ALINACAĞI MÜJDESİNİ VERÎYOR. BIRGÜN DUYMADIKKİ DOĞAYI AĞACI YEŞILİ KORUYACAĞINI. AKSİNE BAKANLIĞINDA ŞÌMDİYE KADAR OLMADIĞI ŞEKILDE AĞAÇ KATLIAMLARI YAPILDI. Çok yakınlarda yassı adayı yassılaştırdı. Orada ağaç yok dedi
 • SÜLEYMAN:
  SÖZCÜ SAVAŞ ÇİKARSA KINA YAKARSINIZ ZATEN SAVAŞ ÇIĞIRTKANLIGI YAPIYORSUNUZ TRAJİNİZ ARTAR
  3439: SAQVAŞ ÇIKARSA 2002 - ????? PİSLİKLERİ ANCAK TEMİZLER AKP SAYESİNDE OKADAR PİSLİĞE BATTIK Kİ BAŞKA ÇARE KALMIYOR GİBİ
 • ANTİ AKP:
  SİYASİ İKTİDAR SAYESİNDE İSLAM DİNİ CUMHURİYET TARİHİ BOYUNCA GÖRMÜŞ OLDUĞU ZARARI HİÇ BİR DÖNEMDE GÖRMEMİŞTİR ÇIKARMIŞ OLDUĞUNUZ KIYAMET FİTNESİ İLE BİRLİKTE SAHTE HİLAFETÇİLİK SAHTE DİNCİLİK ALLAH İLE ALDATMAYI İLKE EDİNMENİZDEN DOLAYI CEMAAT EHLİNİ CAMİLERDEN UZAKLAŞTIRMAYI BAŞARMIŞ OLDUNUZ VATANA MİLLETE BAYRAĞA CUMHURİYETE DEMOKRASİYE ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINA LAİK DÜZENE YURDUN HER KARESİNDE YATMAKTA OLAN AZİZ ŞEHİTLERİMİZE KARŞI BİR İHANET SÜRECİ İLE BİRLİKTE SAVAŞ BAŞLATMIŞ OLDUNUZ. .
 • ANTİ AKP:
  AZİZ NESİN BU MİLLETİN YÜZDE KIRKI APTAL VE AHMAK DEMİŞTİ 100 KİŞİDE 65 KİŞİ BAŞKANLIK SİSTEMİNE SICAK BAKTIĞI İÇİN DEMEK OLUYOR Kİ BU MİLLETİN YÜZDE 65 LİK BİR GURUBU AHMAK BU DA DEMEK OLUYOR Kİ AZİZ NESİN YÜZDE 40 DİYEREK İSKONTO YAPMIŞ İNSAFLI RAKAM VERMİŞ BU GÜN YAŞAMIŞ OLSAYDI MİLLETİN 100 DE 90 LIK GURUBUNA AHMAK DEMEK ZORUNDA KALIRDI NE YAZIK Kİ. . .
 • BAYDOĞRUBAYDOĞRU:
  BEYNİNİZ O KADAR DÜZ KABLOKİ YALAN YAYMAKTA SINIR TANIMIYROSUNUZ. . SANKİ O SIRP NİŞANCILAR (Kİ YALANMIŞ) SİZİN İZNİNİZLE GİTTİ. . AMA SANIRIM SİZİN GAZETE OLAMDIĞINIZ BURDAN ANLAŞILDI. . EFKAN ALA İÇ İŞLERİ BAKANI HABERİ YALANLADI. . AMA SİZİN HABERİ OKUYAN SANKİ GERÇEKTEN VARMIŞ GİBİ ANLAYACAK. .
 • ELEŞTİREN:
  ETRAFIMIZDA DOST KALMADIKİ. ŞIMDİ UZAKLARDAN MEDET UMUYORUZ. BAKIN ORALARDANDA GERİMİZE BAKARAK DÖNECEĞİZ. YAPILAN SADECE GÖRSEL ŞOVDAN IBARET.
 • ELEŞTİREN:
  ALLAHTAN ERKEN UYANIP, PKKANINASIL MAKSADINI ANLADI. BİR DÜŞÜNÜN BU CEPHANELIK SADECE GÜNEYDOĞUDAMI DEPOLANDI. YA DİĞER ŞEHİRLERDE AYNI YAPILANMAYA GITTIYSE. !!! BENCE BU IHTIMAL CIDDIYE ALINIP ŞEHIRLERDEKI KCK YAPILANMALARI, DERHAL TEPEDEN TIRNAĞA ARANSIN. ALLAHI SEVEN SÖYLESİN BU SILAH VE MÜHİMMAT YIĞMAK DA NE OLUYOR. . BU YEDIĞI TABAĞI PISLEMEK DEĞİLDE NE. TABİ VATANI SEVEN KÜRT YURTTAŞLARA GEĞİLDİR SÖZLERİM. KÜRT YURTTAŞLARIMIZI TENZIH EDERİM. YOKLUK HERYERDE YOKLUK, AÇLIK DERSEN HERYERDE.
 • ANTİ AKP:
  SİYASİ İKTİDARIN BAŞKANLARI YARDIMCILARI MÜDAVİMLERİ YOLDAŞLARI TAKIM ARKADAŞLARI BUNLAR HER KİM İSE 13 YILDAN BERİDİR SÜREGELEN İKTİDARLARI SÜRESİNCE SÖYLEDİKLERİ ŞEYLERİN TAM TERSİNİ YAPMAK SURETİYLE MİLLETİ TERS KÖŞE YAPMAYI BAŞARMIŞLAR BALDIRAN ZEHRİ DEDİKLERİ ŞEYİ KENDİLERİNE DEĞİL MİLLETE İÇİRMEYİ BAŞARMIŞLARDIR. . .
 • ELEŞTİREN:
  O KADAR SILAH VE CEPHANE NEREDEN BULUNMUŞ NEREDEN SATIN ALINMIŞ KAYNAĞI SORUŞTURULUP HESABI SORULSUN. HALI ALTINA SÜPÜRÜLMESİN.
 • EZBERBOZAN:
  TOPLUMSAL BARIŞ PKK KAYITSIZ ŞARTSIZ SİLAH BIRAKACAK . ANCAK O ZAMAN TOPLUMSAL BARIŞTAN SÖZ EDEBILIRIZ. CHPENIN SÖZCÜSÜNÜN DEDİĞİ GIBI SIYASAL ZEMIN DE ÇÖZÜLÜR DEDIĞİ FASA, FISODUR. HDP, DTK, KCK BUNLAR SUPER MARKET ISMI DEĞIL. ALIN SİZE SIYASAL ZEMIN. DEMEKKI OLMAYINCA OLMUYOR. CHP KIMI KANDIRMAK ISTIYOR. CHP BU ÇIKIŞLARIYLA MUŞRUTIYETİNİ KAYBETMISTIR. SÖZDE KURULTAY YAPILDI, TEK BIR ADAY VAR ORTALIKTA, O'' DA KULLANMATARİHİ ÇOKTAN GEÇMİŞ DESPOT=KILIÇDAROĞLU. PARTI SANKI BABASINDAN MIRASMIŞ GIBI PERVASIZC
 • ANTİ AKP:
  TERÖR BİTECEK HAYALLERİ İLE MEMLEKET BİTTİ TÜKENDİ. . .
  HAKAN: Sizin gibi hainler bitti, artık son nefesinizde olduğunuz için nereye saldıracağınızı şaşırdınız, hepiniz gebereceksiniz hainler
 • BİLGİ DENİZİNDE BİR BALIK:
  PKK VE PYD DE ÇIKAN ABD SİLAHLARI İÇİN ABD YE MÜZİK NOTASI VERELİM. !!!!!!!!!!! ))))) :
 • EZBERBOZAN:
  OLMAYAN MAHKUMU YARGILIYOR MAHKEME, SANKI ORADAYMIŞ GIBI. BİR DEĞİL, IKI DEĞİL TAM ÜÇ SEFER YAPIYOR BUNU MAHKEME. (KIM BILIR KIMIN YALAKASI). BU ÇARPIKLIĞI CEZAEVİ ORTAYA DÖKÜYOR. BADEMLER HER HAKSIZ UYGULAMALARI İÇIN YAN CEPTE DURAN (SEHVEN)KELIMESINI KULANIYOR. NEDENSE BADEMLER HEP SEHVENLEŞİYOR.
 • EZBERBOZAN:
  PKKAMI, YOKSA BIRININ KAPRISLERIMI BAŞKA SEÇENEK BIRAKMADI, İŞTE ORASI SORU İŞARETİ.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.