Vatan Gazetesi

GİT
Bugünkü Vatan Gazetesi
YORUMLAR

 • AKOPA:
  KORKUYU KORKUTMAYAN MAĞLUPTUR . OOOO LAFA BAK HİZAYA GEL İSRAİL LE BARIŞIYOR VAY ÇARKÇI BAŞI VAYY
 • SİNASİ:
  bu kadar gözü dönmüs hainlerin oldugu bir ülkede yeniden kurtulus savasi baslatmak gerek isgal devletlerinin son kirintilari bunlar
 • AKOPA:
  İŞTE BİRŞEY OLMAZ ZİHNİYETİ . ULAN ALTINDA ARABA 1 KM. SONRA HENZEMİN GEÇİT . ORAYA GİTSEN OCAKLAR YANMAYACAK .
 • SEN VARSIN YA SEN!..:
  “Çözüm Süreci”nin teröristleri şehirlere, hendeklere yerleştirmek için bir tuzak olduğunu hala anlamadığın gibi, HDP’li vekillerin dokunulmazlığının “Sürgünde Kürt Parlamentosu” kurulması için kaldırıldığını da o parlamento kurulup tanıdığında bile anlamazsın.
 • KISA KES!:
  Dünyanin hic bir ülkesinde böyle Alman seviciler yoktur, bizim Türkiye´de oldugu gibi!Türkler, hastalik derecesinde coook severler Alman´ciklarini. Tedavisi imkansiz bir hastalik. . . Simdi bu seviciler bir güzel okkali Alman kazigi yediler. . . N´olur sonunda? Hiiic! ! !Ayni yalakaliga, yaz bir kenara!, en gec 3 ay sonraaaa hiiiiiic birsey olmamis gibibiraktiklari yerden devam ederler. Tek care CB ! Bakalim bu kronik Alman seviciler ile nasil basa cikacak ! ! !Ölcüsüz askin sonu hep böyle olur
 • YA AMERİKA''DA ''TERÖRİST'' DESEYDİ!:
  Amerika: “Bize göre cemaat terörist değil” demiş: İyi ki de demiş; zira aksi halde ona “Dön gel, bitsin bu hasret / Ne istediler de vermedik” diyenler de teröristin suç ortaklığından, ''arananlar'' listesinde olacaklardı.
  ŞEVKET ÇELİKÖRS: İNSANLAR DÖRT DÖRTLÜK DEĞİLDİR EKSİLERİ ARTILARI VARDIR EKSİSİ ÇOKSA DEFOLUR GİDER PEYGAMBERLER HATA YAPMAZ YAPTIĞI ZAMAN PEYGAMBERLİĞİ ELİNDEN ALINIR TÜRKİYE CENNET GİBİ GÜZEL VE ÇOK ZENGİN BİR ÜLKEDİR ONUN DIŞ GÜÇLERİN GÖZÜ VARDIR İÇERİDENDE AYARLADIKLARIYLA VATANIMIZA ZARAR VERMEKTEDİRLER MADENLERİMİZİN DAĞA ONDA BİRİ BİLE ÇIKARIMAMIŞTIR ONUN İÇİN SALAK BİR HÜKÜMET BULUP BORCA SOKUP SÖMÜRMEK İSTEMEKTELER
 • POLYAKOV:
  KOCA ALAMAN PARLEMENTOSU KARAR VERMİŞ, BİZİMKİLER ''YOK HÜKMÜNDE'' DİYOR. OĞLUM, ORASI ALMANYA TÜRKİYE DEĞİL. ORADA GERÇEK PARLAMENTER DEMOKRATİK BİR SİSTEM VAR. ''YOK HÜKMÜNDE'' SENİN ÜLKENDE GEÇERLİ SİSTEM . . KOÇ GİBİ VAR HÜKMÜNDE. ASIL SENİN REİS NE YAPACAK ONA BAKALIM. MERKEL, REİSİN ELİNE VERDİ SAZI. . BİR DE BİZİM REİS ÇALSIN BAKALIM
  KISA KES!: Cooook ama coooook ''gercek Parlamenter Demokratik Alman Parlamentosu'' ismarlama bir kararla, ''sey birligi ile'' onay vermistir. . . . . cocuk kandirmayalim. Yoktur aslinda diger Parlamentolardan farki: Reisler ne derse o olur ! Nokta!Esas film aslinda simdi basliyor ve cok heyecanli gececege benziyor, bakalim bizim Reis bu ecnebi heriflerle nasil ugrasip basa cikacak ?Adeta efsanevi, son derece akilli taktikleri, bazi ecnebilerin testinden, sinavindan nasil gececek. . . . Hep birlikte görecegiz !. . .
 • BEYZA:
  sıra UGANDAYA. MI geldi. . . . . . .
  DİRİLİŞ: palyakov siz kimden yanasınız?benimde sizden isteğim bu ülkeyi karıştırmaktan vazgeçin olurmu?gerçi ülke karışsa siz pensilvanyaya kaçarsınız ama bizim kaçacak başka bir ülkemiz yok
  POLYAKOV: BİRİLERİ GEÇ OLMADAN UGANDA''YI UYANDIRMALI. ÇOK GEÇMEDEN BİZİMKİ ORAYI DA KARIŞTIRIR
 • KISA KES!:
  Türkiye cok sorunlu ve problemleri hic bitmek bilmeyen bir cografyada. Peki, niye coktan tarihe karismadi???Türkler savasci ve mukavemetci bir millet. Satasan boynunun ölcüsünü daima aldi !Yazarlarin cogu bu gercegi görmüyor veya göremiyor. . Türkiye´nin tek ve cok tehlikeli zaafi, dost ve düsmani bir türlü ayirt edememesi!: Su, Allah´in cezasi AB üyelik merakini, 53 yil gecti, hala yenemedi!!!!Tüm dünyaya rezil olduk, hala farkinda degilizzzzzzzzzzzzzz. . . . . Nedir bu '' üye olcaaaaam inadi '' ?
 • VTNDS:
  abd nin cevirdigi filmleri biliyoruz, biz isimize bakiyoz yani dusman dusmandir abd yi de vururuz, farketmez!!
  SAZAN KAMİL: he doru. . . rusyayı vurduk. . bak suriye hava sahasına yaklaşamıyoz bile. . . ekonomide vuruldu arada. . . çakma-proje kahramanları. . . millet yiyor nasılsa boşver. . .
 • ''HENDEK SİYASETİ ÇÖKMÜŞ'':
  Hendek siyaseti çöktüyse, halkın bir kısmını efsunlayıp, valilerin, güvenlik güçlerinin elini kolunu bağlayarak teröristleri o şehirlere, o hendeklere yerleştirenlerin de hesap veriyor olması gerekmez mi?O fotoğrafların arka planına bir bakın lütfen: Çöken vatan mı, hendek mi?
 • SİLAHSIZ TERÖRİSTLER:
  “Çözüm süreci” masallarıyla, akil adamlarıyla halkı avutup şehirlere, hendeklere yerleştirdikleri teröristleri yakalayacak değiller ya, evini barkını yıktıkları, üzerlerinde çakı bıçakları bile olmayan çocukları yakalayıp “terörist” diye servis etmişler, saray gazeteleri gibi utanmadan Hürriyet’de bunu haber yapmış.
 • MURAT BÖLÜKBAŞ:
  memleketin çözülecek yığınla meselesi varken tuturmuşlar beşkanlık ta başkanlık siz önce yarattığınız pkk yı terörü bitirinde birgün olsun şehit gemesin
 • KISA KES!:
  Türkiye´deki tüm siyasileri ve gazetecileri spacebus roketine bindirip, Merih gezegenine göndersek. . . . Türkiye nasil olur acaba ????????????
 • BU NE SEVGİ AH.:
  Halkın yüzde elli oyu ile gelen başbakanın darbe ile devrilmesine sesini çıkarmayan çevrelerin Bahçeli''ye bu derece sahip çıkmasının sebebi nedir acaba!?
 • ANTİ AKP:
  İKTİDAR PARTİNİZİN AZİMLİ ÇALIŞMALARI SAYESİNDE VATANI MİLLETİ İÇİNDEN ÇIKILMASI MÜMKÜN OLMAYAN DİPSİZ KARANLIK KUYULARA İTELEMEK SURETİYLE BİRBİRİNE DÜŞÜREREK BÖLEREK PARÇALAYARAK FIRKALARA AYIRARAK ALLAH İLE ALDATARAK KORKU İMPARATORLUĞU YARATARAK BÜYÜK ORTADOĞU BÜYÜK İSRAİL RANTİYECİLİK VE İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNE BİAT EDEREK TÜRK BAYRAĞINI TÜRK MİLLETİNİ TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ VE DEMOKRATİK LAİK SİSTEMİ SIFIRLAMAK ADINA İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNİN TAŞERONLUĞUNU YAPIYORSUNUZ. . .
 • ŞÜKRÜ TOPKARA:
  memleket kan gölüne dönmüş birileri kendi geleceğinden başka düşüncesi yok. allah kimseye evlat acısı göstermesin. ölen insanların kanının bedelini kim ödeyecek. çocukları ölen anaların yerine kendilerini koysunlar. birkerede dönüp kendilerine sormalarını istiyorum biz ne yaptıkda ülke bu hale gelmiştir. bizi yönetenler önce memleketi yaşanır hale getirsinler, kanı durdursunlar, daha sonra yönetim şeklini tartışalım. başkanlık istiyenlere sormak istiyorum, bugünkü yönetimle neyi yapmak istedinizde yapam
  ŞEVKET ÇELİKÖRS: MENDERESİ ASTILAR ÖZALI ZEHİRLEDİLER ECEVİTE YANLIŞ TEDAVİ UYGULADILAR ATATÜRK ÇANAKKALEDE 250 BİN ŞEHİT VERDİ ARKASINDAN İSTİKLAL SAVAŞI BİNLERCE ŞEHİT VERİLMESEYDİ BU CENNET VATAN ŞİMDİ TÜRKLERİN OLMUYACAKTI BIRAK ÜLKEYİ ADAM EVİNİ YÖNETEMİYOR BÖYLE İNSANLARAMI ÜLKEYİ BIRAKACAĞIZ KARARI SEÇİM SANDIKLARI VERİR KARAR MİLLETİNDİR KEMAL ATATÜRK SÖYLEMİŞ
 • ANTİ AKP:
  ŞÖYLE ÖLDÜRDÜK BÖYLE DURDURDUK DİYEREK SAĞDA SOLDA SALUSLUK SATIYORSUNUZ IŞİD YADA PKK TERÖR ÖRGÜTLERİ EYLEMLERİNİ YAPMAKTAN GERİ KALMIYORLAR ÖRGÜT ÜYELERİNİN ÖLDÜRÜLDÜĞÜNDEN BAHSEDİYORSUNUZ ORTALIK YERDE BİZİM KENDİ VATANDAŞLARIMIZIN CENAZELERİNDEN BAŞKA CENAZE GÖRMEK MÜMKÜN DEĞİL CENAZE CENAZE GETİRİYOR ARKASI KESİLMİYOR BIRAKIN MİLLETE MAVAL OKUMAYI ATIP TUTMAYI DA GERÇEK ANLAMDA NE YAPACAKSANIZ İVEDİ BİR ŞEKİLDE YAPMAYA GAYRET EDİN ŞAYET YARIN TÜRKİYE MİZ VE BİZLER İÇİN ÇOK GEÇ OLABİLİR. . .
 • ANTİ AKP:
  US İLE ANLAYANA EDELİM TEKDİR TEKDİRDEN ANLAMAYANIN HALİ KÖTEKTİR. . . BİN NASİHATTEN BİR SERENCEM EVLADIR. . . NE YAŞANACAKSA YAŞANACAK. . . AKILLI OLUP DÜNYANIN KAHRINI ÇEKECEĞİNE DELİ OL DÜNYA SENİN KAHRINI ÇEKSİN. . . BIRAKACAKSIN SU MEYLİNE YEL ÜFÜRSÜN SU GÖTÜRSÜN. . . KİŞİYİ TECRÜBE SAHİBİ ETMEK ADINA KENDİSİNE VERİLEN NASİHATLER HİÇ BİR FAYDA SAĞLAMIYOR. . . KİŞİLERİN TECRÜBE SAHİBİ OLABİLMELERİ İÇİN ANCAK VE ANCAK İÇİN ZORLU İMTİHANLARDAN VE ZORLU SÜREÇLERDEN GEÇMELERİ KAÇINILMAZDIR. . .
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.