Yeni Mesaj Gazetesi

GİT
Bugünkü Yeni Mesaj Gazetesi
YORUMLAR

 • KİRLİ OYUNDA KİMİN ELİ KİMİN CEBİNDE?:
  Tam da BOP=Amerika''nın istediği istikamette ülkemiz bölünürken Ortadoğu, Aydınlık, Akit ve tüm saray gazetelerinin sürekli olarak ''ABD Reise karşı'' vurgusuyla çıkmaları aslında akıl ve zeka sahibi herkese, her şeyi anlatmıyor mu?
 • ASMAZI.ASAR.:
  AYININ. AYILIGIYLA. SEYTANIN. ALÌCENAPLIGI. GÜVEN. VERMESÌN. AYININ, AHLAT. SEVDASI. ASLA. SÖNMEZ. SEYTANINDA. ÌNSANLIGA. KALESLIGÌBÌTMEZ. RUSTAN. UMUT. OLMAZ. PKK. FÜZE. VEREN. AYIYLA. SEYTANIN. KENDÌSÌ. ONLARIN. ENBÜYÜK. ÌÇ. HAYÌÑ. SU. AN. BOP. YANINA. T. C. CUHMURBASKANLIGINA. SULTAN. OLURSAMBÖLMEYÌ. DAHA. RAHAT. YAPARIM. SEVDASINDA. AKP HDP. ORTAKLI. MHP. DESTEKLÌ. KOLTUK. DEYNEGÌYLEBÖLÜNMENÌN. ÜSTESINDEN. GELÌR. BU. ÜÇLÜ. AH. ULAN . KOLTUK. BULASTIGIN. YERDE. NE. ERDEM. NE. AHLAK. NEDE. HAK. HUKUK. BIRAKIYORSUNSEN. NE. MENEM. SEYSÌÑ.
 • ADINIZI YAZINMUHAMMED AYDIN:
  YENİ MESAJ GAZETESİ TÜRKİYE CAN VERMİYOR. ONLAR ŞEHİD OĞLU ŞEHİD. ŞEHİTLER ÖLMEZ ÇÜNKÜ BİZ İNANANLARIZ. SENİN BU MESAJIN KİME. .
  ELEŞTİREN: NE SAÇMALIYORSUN ORADA?TABİ ATEŞ DÜŞTÜĞÜ YERİ YAKIYOR. KARA TOPRAĞA SENIN BIR YAKININ TERÖR SEBEBIYLE GIRMEMIŞ. ÖYLE BOL KESEDEN SALLAMA. BEKARA KARI BOŞAMAK KOLAY.
 • ANTİ AKP:
  İKTİDAR PARTİNİZİN AZİMLİ ÇALIŞMALARI SAYESİNDE VATANI MİLLETİ İÇİNDEN ÇIKILMASI MÜMKÜN OLMAYAN DİPSİZ KARANLIK KUYULARA İTELEMEK SURETİYLE BİRBİRİNE DÜŞÜREREK BÖLEREK PARÇALAYARAK FIRKALARA AYIRARAK ALLAH İLE ALDATARAK KORKU İMPARATORLUĞU YARATARAK BÜYÜK ORTADOĞU BÜYÜK İSRAİL RANTİYECİLİK VE İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNE BİAT EDEREK TÜRK BAYRAĞINI TÜRK MİLLETİNİ TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ VE DEMOKRATİK LAİK SİSTEMİ SIFIRLAMAK ADINA İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNİN TAŞERONLUĞUNU YAPIYORSUNUZ. . .
 • ELEŞTİREN:
  MERKELIN VE ALMANYANIN SIYASI MANEVRASI, GÖYA MERKELIN KAMUOYUNDA KREDİSİ AZALMIŞ. ADAMLARDA SAHIS POLITIKASI YOK. DEVLET POLITIKASI VAR. . . MERKEL ÇEKILINCE SANKI DAHA IYI VEYA KÖTÜMÜ OLACAK . HAYIR, ; AMA DEVLET POLITIKASI DEVAM EDECEK. YENI GELECEK , MERKELIN BIRAKTIĞI YERDEN DEVAM EDECEK.
 • REİS:
  Türkiye resmen çağ atladı iki yıl almanyada yaşadım yollara uban metrosuna hep imrenirdim. Bi adam geldi ne yalan söyleyim sevmezdim ama ona olan sevmezliğim tam terse döndü uzun adam için canımı memleketin selameti için vermeye hazırım.
 • ELEŞTİREN:
  BELKİ BİZE İŞGÂLCİ DİYECEKLERDİ AMA OLSUN. ABD 8 BIN KM GELIP BUTUN HUKUKSUZLUKLARI YAPIYOR. ONA NIYE KIMSE GIKINI ÇIKARMIYOR. NEREDE O ISLAM ORDULARI ITIFAKINI KURANLAR. ISLAM COĞRAFYASININ NEREDEYSE HERYERİ TERÖRLE ANILIR OLDU. NEREDE O ELHAMDÜLÌLLAH MÜSLÜMANIM DÌYENLER. BİZ KIBRISTA YURTTAŞLARIMIZIN HAYATINI KORU-MAK İÇİN KKTC ALDIK VE KKTC DEVLETINI KURDUK. HANGİ BİR ALLHIN ISLAM DEVLETİ KIBRISI TANIDI. YOK!!! AMA BU HUKU-MET NEREDEYSE O BEDEVININ AYAKLARINI YIKAYACAK. ELPENÇE DIVAN DURUYOR. YAKIŞM
 • ELEŞTİREN:
  DEĞERLÎ EROĞLU BILIYOR VE ANLAMIŞ AB NIN NASIL SAHTEKARLAR KULUBU OLDUĞUNU. MALESEF BIZIMKILER ANLAMADIİÇERDE BAŞKA DIŞARDA BAŞKA KONUŞUYORLAR. BANA KALIRSA BIZIM YAVRU VATAN KIBRISI TC SINIRLARINLA KORUMAYA ALMAMIZ ŞART OLDU. 1974 KIBRIS HAREKATINI BIZ BOŞUNAMI YAPTIK. O KADAR KIBRIS ŞEHIDI VE GAZISINE AYIP ETMİŞ OLURUZ. EĞER KIBRISI ABENIN DÜMENSUYUNA SOKARSAK. 1974 HATA YAPTIK EVET HATA YAPTIK. HEPSİNİ ALMALIYDIK KIBRISIN. BUGÜN BU SAÇMALIKLARI YAŞAMAZDIK.
 • ELEŞTİREN:
  YA KARDEŞİM KIME SORDUNUZDA MÜLTECİ GERİ KABUL ANLAŞMASI İMZALADINIZ. TÜRKİYENIN HALI ORTADA, EKONOMİ IFLAS ETMİŞ İŞSIZLIK DİZ BOYUNUDA GEÇMİŞ ELDE AVUÇTA YOK ÜSTTE BAŞTA YOK. NEYE GÜVENEREK GERIYE KABUL ANLAŞMASI İMZALANIYOR. AB VE ABD NASIL KARIŞTIRDILARSA SURİYEYİ. ALSINLAR TÜM SURİYELİLERİ ABDEDE VE ABEDEAĞIRLASINLAR. BIZ NIYE ONLARIN ÇIKARLARINA HIZMET EDIYORUZKİ. BU KONU NEDEN REFERANDUMA SUNULMUYOR. BAŞKA MESELELERDE VARSA YOKSA REFERANDUMDA REFERANDUM DENILIYOR
 • ELEŞTİREN:
  AVRUPA , ! AKP ENIN İLK YILLARINDA ERDOĞANA VERDİĞİ (ÇIKARI GEREĞİ) DESTEĞİ. AYNI DESTEĞİ DAVUTOĞLUNA VERMEYE KALKINCA ! ERDOĞAN AYAKLARININ ALTINDAN HALININ KAYDIĞINI FARKETTİ. DAVUTOĞLUNUN AZLINE KARAR VERİP TEKADAMLIK IKTIDARINI KORUMAYA ALDI. YANİ POSTMODERN SİVİL DARBE YAPTI. NEDENSE BUNUN HABERİ YAPILMADI. ERDO-ĞAN SİVİL DARBE YAPTI BUNU AÇIKÇA SÖYLEYEN BİRKAÇ GAZETE HARİCİNDE SÖYLEYEN HABER YAPAN OLMADI. BAŞBAKANIN AZLİ YINE SÖYLÜYORUM SIVIL DARBEDİR. SİYASETÇİ DARBE YAPINCA NEDEN SUSULUYOR.
 • ELEŞTİREN:
  YAPTIKLARIM YAPACAKLARIMIN UFAK BIR PARÇASIDIR. BU DAHA BIR ŞEY DEĞİL BEN BAŞKAN OLUNCA GÖRECEKSİNİZ. KISACA YAPTIKLARI YAPACAKLARININ TEMINATIDIR. İŞTE O GÜN ESKİYE RAĞBET ÇOĞALACAKTIR. FAKAT NAFİLE ÇIRPINIŞ GEÇMİŞ OLSUN DİYECEKLER. İŞTE O ZAMAN TEKRAR ATATÜRK İLKE VE İNKILÂPLARI AKLA GELECEK. GEÇMİŞ OLSUN.
 • ANTİ AKP:
  US İLE ANLAYANA EDELİM TEKDİR TEKDİRDEN ANLAMAYANIN HALİ KÖTEKTİR. . . BİN NASİHATTEN BİR SERENCEM EVLADIR. . . NE YAŞANACAKSA YAŞANACAK. . . AKILLI OLUP DÜNYANIN KAHRINI ÇEKECEĞİNE DELİ OL DÜNYA SENİN KAHRINI ÇEKSİN. . . BIRAKACAKSIN SU MEYLİNE YEL ÜFÜRSÜN SU GÖTÜRSÜN. . . KİŞİYİ TECRÜBE SAHİBİ ETMEK ADINA KENDİSİNE VERİLEN NASİHATLER HİÇ BİR FAYDA SAĞLAMIYOR. . . KİŞİLERİN TECRÜBE SAHİBİ OLABİLMELERİ İÇİN ANCAK VE ANCAK İÇİN ZORLU İMTİHANLARDAN VE ZORLU SÜREÇLERDEN GEÇMELERİ KAÇINILMAZDIR. . .
 • AKİLKİMDE:
  Durum karmaşık kör düğüm gibi oldu siyaset dahada zorlaşir diş politkamiz zorlaşıyor herkes iyi düşünmeli ve karar vermeli .
 • KARA SİÇAN YAĞMURA KAÇAN:
  Çak cakinaş çakinaş başkanimizz haydar baş veririz ona rayini olur vatan şahini iyi çalişma yapmasa o zaman olur vatan haini .
 • ANTİ AKP:
  HİLAFETÇİYİM ALLAH IN ADAMIYIM DİYEREK ALLAH İLE İNSANLARI ALDATARAK SÜLÜK GİBİ KANINI EMEREK ÇALIŞANLARA 1300 TL ASGARİ ÜCRETİ FAZLA GÖREREK 300 TL SİNİ CEBELLEZİ EDEREK HER AY EMEKLİ MAAŞLARINDAN TIRTIKLAYARAK MAKARNA KÖMÜR ÇEKYAT ALIŞ VERİŞ ÇEKİ ÇEYREK ALTIN DAĞITARAK MİLLETİN GÖZÜNÜ BOYAMAK SURETİYLE MATAH BİR İŞ YAPIYORMUŞ GİBİ HAVALARA GİRİP AHKAM KESEREK CAMİ İMAMLARI VASITASI İLE MİLLETE ŞÜKRETMESİNİ ÖĞRETEREK YÜZÜNÜZ KIZARMADAN SIKILMADAN DİNDARLIKTAN MÜSLÜMANLIKTAN BAHSEDEBİLİYORSUNUZ.
 • ELEŞTİREN:
  YAHU BIZ ZATEN VIZESİZ AVRUPADAYIZ. BU NEYIN ABARTMASIDIR NEYIN GÖZ BOYAMASIDIR. NERDEN BAKARSAN AVRUPADA 5 MILYONU AŞKIN TÜRK VAR. BUNUN 50 -60 BINI BÖLÜCÜ GÜRUHTAN . DIKKAT BUYURUN KÜRT DEMIYORUM . BÖLÜCÜ GURUH DİYORUM. EEE NEYIN VIZESIZ AVRUPASI IÇIN NE ÖDÜNLER VERDİK BILIYORSUNUZ, ŞIMDI BU ALDATMACA IÇIN NE ÖDÜNLER DAHA VERECEĞIZ MERAK EDIYORUM.
 • ELEŞTİREN:
  ABD VE İSRAILE TÜM GÜCÜMÜZLE BÜYUK ISRAIL DEVLETİ KURULMASI YONUNDE YARDIM EDIYORUZ. EH ARTIK AT MABADINDA KELEBEK GIBI YAŞAMI HAKEDERİZ ARTIK. TABI BUNU DÜNYA LIDERIMIZE BORÇLU OLACAĞIZ.
 • ALİ:
  Hükümeti elestiriyle gündeminizi geciriyorsunuz. Gazetecilik böyle olmaz. Gazeteler hükümetlerin arkasinda olmalidirlar. Bu AB ülkelerinde böyledir. Gelin gazetecilik ne dir ögrenin. Alternativleri sunun da görelim ?
 • ANTİ AKP:
  ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINI LAİK DEMOKRATİK HUKUK CUMHURİYETİNİ MİLLETİN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜNÜ ŞANLI BAYRAĞIMIZ VE VATAN TOPRAKLARI ADINA YAŞAMINI HİÇE SAYARAK MÜBAREK CANLARI VE AZİZ BEDENLERİ TOPRAĞA DÜŞMÜŞ AZİZ RUHLARI HAKK A ULAŞMIŞ KAHRAMAN ŞEHİTLERİMİZİ HİÇE SAYARAK ENKAZ OLARAK GÖREN MENEMEN OLAYLARINDA TEĞMEN KUBİLAY I ŞEHİT EDEN ZİHNİYETİN DEVAMI OLAN KİNDAR AMA HESAPTA DİNDAR OLARAK GÖRÜNEN SAHTE HİLAFETÇİLİK YAPARAK ALLAH İLE ALDATAN RANTİYECİ SİYONİSTLER İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİ. .
 • ANTİ AKP:
  ŞERİAT GELİYOR HİLAFET GELİYOR ZATEN ARTIK BUNDAN SONRA BUNLAR DENİZE GİREMEYECEKLER DİYEREK SAĞDA SOLDA ÇARŞIDA PAZARDA AKTROLLER AKKOYUNLAR AĞIZLARINDAN TÜKÜRÜK SAÇARAK MİLLETLE GIRTLAK GIRTLAĞA GELEREK BAŞKANLARINDAN ALMIŞ OLDUKLARI KÜSTAHLIK DERSİNİ İYİCE EZBER EDEREK İLERİ BOYUTLARA TAŞIMAK SURETİYLE MİLLETE SALDIRARAK CUMHURİYETÇİLER İLE HİLAFETÇİLER ARASINDA KAVGA DÖVÜŞ VE SAVAŞ ORTAMINA MEMLEKETİ VE MİLLETİ SÜRÜKLEYEREK GERİLİMİ DAHA DA İLERİ BOYUTLARA TAŞIMAK İSTEMEKTEDİRLER. . .
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.