Yeni Mesaj Gazetesi

GİT
Bugünkü Yeni Mesaj Gazetesi
YORUMLAR

 • GAVUR İZMİRLİ:
  KORKARIMKİ TÜRKİYENİN BU DURUMDAN ÇIKINCA, ANCAK ÇIKACAĞIDA SORU İSARETİ OLAN DURUMUNU TOPARLAYABILMESİ EPEY ZAMANINI VE AKÇESİNİ ALACAK GIBI. ANCAK DURUM ORTADA HER GEÇEN GÜN BIZI BIRAZ DAHA BATAĞA SAPLIYORŞAŞKIN ÖRDEK GİBİ NE YAPTIĞIMIZI BILIYOR, NEDE YAPTIĞIMIZ KÖTÜLÜKLERİN FARKINA VARABILIYORUZ. YAZIK OLUYOR BU CENNET VATANA. BUNLARI ALLAHA HAVALE ETMEKTEN BAŞKA BIR SEY ELIMDEN GELMIYOR . SANKİ YÜZLERİ VARMIŞ GIBIBAŞKANLIĞI REFERANDUMA KOYMAK ISTIYORLAR.
 • BİLGİ DENİZİNDE BİR BALIK:
  HEYY AMASYALI !!!!! CEBİNDEN PARA VERİP KURAN-I KERİM''İ ELMALIYA ÇEVİRİSİNİ YAPTIRAN ATATÜRK DEĞİL Mİ ?? ARABİSATAN ''DA OSMANLI KALESİNİ YIKMAK İSTEYEN OZAMANKİ KRALA YIKARSAN ORDUMU ALIR GELİRİM DİYEREK VAZGEÇİREN ATATÜRK DEĞİLMİ ? TARİH BİLMEZ ARKADAŞ . !!!. !!!!!!!!!!!
 • ANTİ AKP:
  SİYASİ İKTİDAR SAYESİNDE İSLAM DİNİ CUMHURİYET TARİHİ BOYUNCA GÖRMÜŞ OLDUĞU ZARARI HİÇ BİR DÖNEMDE GÖRMEMİŞTİR ÇIKARMIŞ OLDUĞUNUZ KIYAMET FİTNESİ İLE BİRLİKTE SAHTE HİLAFETÇİLİK SAHTE DİNCİLİK ALLAH İLE ALDATMAYI İLKE EDİNMENİZDEN DOLAYI CEMAAT EHLİNİ CAMİLERDEN UZAKLAŞTIRMAYI BAŞARMIŞ OLDUNUZ VATANA MİLLETE BAYRAĞA CUMHURİYETE DEMOKRASİYE ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINA LAİK DÜZENE YURDUN HER KARESİNDE YATMAKTA OLAN AZİZ ŞEHİTLERİMİZE KARŞI BİR İHANET SÜRECİ İLE BİRLİKTE SAVAŞ BAŞLATMIŞ OLDUNUZ. .
 • AMASYALI:
  lan vicdansızlar atatürk hafız müslüman diyosunuz iskilipli atıf hocayı ben mi astım inanmayın haydar başmıdır nedir şiadır kendisi rus yanlısıdır
  GAVUR IZMIRLI: SANAL EFE ! LANLI LUNLU KONUŞMA. DÜN ISKILIPLIYI ASANIN HEMŞEHRISIYIM. ONUN DÜN ISKILIPLIYE YAPTIĞINI, BU GÜNDE BEN SANA YAPARIM. YOBAZ KAFA! ISKILIPLIYI NE KADAR TANIYORSUNKI LAVUK.
 • EZBERBOZAN:
  ELALEMIN KEYFI OLSUN DIYE BOP EŞBAŞKANI OLDUK. BU NE BIÇIM POLİTİKA. ONCA INSANI IRAKTA SURIYEDE PERİŞAN ETTIKONLARA MUSLUMAN KANI DOKSUNLER DIYE YARDIMCI OLDUK. BUNUN VEBALINI BIZ KIYAMETE KADAR DAHİ ÖDEYEMEYİZ. KURTULUŞ SAVASI DAHIL GERIYE DÖNÜK TÜRK''ÜN BÍR İSMİ MERTLIĞÌ SAYGINLIĞI VARDI. ŞU GEÇEN 14 SENEDE MADDİ MANEVİ NE DEĞERLERİMİZ VARSA, BÖNKÖRCE HARCADIK.
 • ANTİ AKP:
  AZİZ NESİN BU MİLLETİN YÜZDE KIRKI APTAL VE AHMAK DEMİŞTİ 100 KİŞİDE 65 KİŞİ BAŞKANLIK SİSTEMİNE SICAK BAKTIĞI İÇİN DEMEK OLUYOR Kİ BU MİLLETİN YÜZDE 65 LİK BİR GURUBU AHMAK BU DA DEMEK OLUYOR Kİ AZİZ NESİN YÜZDE 40 DİYEREK İSKONTO YAPMIŞ İNSAFLI RAKAM VERMİŞ BU GÜN YAŞAMIŞ OLSAYDI MİLLETİN 100 DE 90 LIK GURUBUNA AHMAK DEMEK ZORUNDA KALIRDI NE YAZIK Kİ. . .
 • EKONOMİKUS:
  ihracat düşerken ithalatta aynen düşerse, çok sorun olmaz. . . zaten petrol düşmüş. . daha nolacak. . . iç-dış para bolluğu-yemleme azalır o kadar. . ekonomi yıllardır böyle gidiyor zaten. .
 • ELEŞTİREN:
  GÜNEYDOĞUDA HAYAT DURMUŞ. EÈ HENDEK KAZILIRKEN , BARIKATLER YIĞILIRKEN. O ESNAF BU YAPILANLARI GÖRMEDIMI. ELBETTE GÖRDÜ. NEDEN SUSTULAR ORASI MUAMMA. TÜRK VATANDAŞI OLDUKLARINI BILMIYORLARMIYDI. NIYE HUKUMETE, EMNIYET GUÇLERINE NIYE HABER VERILMIYOR. NEREDEN BAKARSANIZ BAKIN BIR TUTARSIZLIK VAR. 2/3 YILLIK SERBESTLIKTEN YARARLANANLAR. ŞIMDI PABUCUN PAHALLI OLDUĞUNU GÖRDÜ. IŞÎ ESNAFLIĞA INDIRGEDI. YANI BURADA IKILI OYNANIYOR. TABI BU BUTUN KURTLERİ KAPSAMIYOR. BU VATANI BENDEN FAZLA SEVEN KÜRTLERDE VAR.
 • ELEŞTİREN:
  BUNLARIN ÇARK ETMELERİNE ALIŞTIKTA, INŞAALLAH BIR DELILIK YAPARAK AÇILIM DENEN SAFSATAYA GERİ DÖNMEZLERAYNI HATAYI TEKRARLAMAZLAR. BUZDOLABI MUZDOLABI DEYIP DURUYORLAR. TEDIRGIN EDIYORLAR INSANI. KÖRLERİ TENZIH EDEREK SÖYLEMEK ISTERIMKI, BIR KÖR IKI SEFER AYNI ÇUKURA DÜŞMEZMİŞ DERLER. YANILMAYIZ İNŞAALLAH.
 • EZBERBOZAN:
  NETANYAHU BM GENEL SEKRETERİNE ÇIKIŞMIŞ. HIÇ INANDIRICI GELMEDİ BANA. BM VE ISRAIL DANIŞIKLI DÖĞÜŞTELER. ÖNCESÖZLER SÖYLEMELER ISRAIL''DE BILDIĞINI OKUYARAK KENDILERINE TANINAN DOKUNULMAZLIĞI SUISTIMAL ETMEYE DEVAM EDER. BENCE ISRAILIN ŞIMARIK OĞLAN POZLARINI SONA ERDIRME ZAMANI ÇOKTAN GELDİ. GÖYA HITLERDEN ZULÜM GÖRDÜLER. ZULÜM GÖREN ZÜLÜM YAPMAMASI GEREKIR. OYSA FILISTINLILERE SANKI SIGINTIYMIŞ GIBI DAVRANAN ISRAILE BUNUHATIRLATMA ZAMANI GELMIŞTİR.
 • EZBERBOZAN:
  ADAMLAR ÖNCE BAKAR , VİZE ALMAK İSTEYENİN EKONOMİK DURUMU 3 AYLIK VİZE SÜRESÎNİ KARŞILAYACAKMI DİYE. BİZE GELENLERE GELİRSEK ÇOĞU KADIN SÖZÜM ONA TURİSTLER FUHUŞTA YAKALANIYOR. ERKEKLER İSE YA UYUYŞTURUCU HAP YADA ESRAR EROİN SATIYOR. TABİ BUNU GENELLEME YAPARAK SÖYLEMİYORUM. BİZE GELEN TURİSTLERİN ÇOĞU ZÜĞÜRTPARALILAR İSPANYA İTALYA VE FRANSADA KALIYOR. KISACA KALBUR ÜSTÜLER AVRUPADA KALIYOR KALBURDAN ELENEN-LERDE BİZİM GİBİ FAKİR DEVLETLERE GÎDİYOR. GERÇEK BU, ACI AMA GERÇEK BU
 • EZBERBOZAN:
  YAHU BU GAZETEDE MEMLEKETIN UÇTUĞUNU GÖREMIYOR. TÜRKIYENIN ORTADOĞUDA YAPRAK KIMILDASA HABERI OLUR TÜRKIYE ORTADOĞUDA LIDER ÜLKE. O ZAMAN LIDER ULKENIN LIDERIDE DÜNYA LIDERIDIR DEĞILMI BÜYÜK ÇÖKÜŞ DEMEKÇEKEMEMEK DEMEKTİR. RÜYAYI BIRAKIP HAKIKATİ GÖRDÜĞÜMUZDE, İÇTE VE DIŞTA RESMEN YERLERDE SÜRÜNÜYORUZ. BAŞBAKAN AVRUPAYI TOKATLAMA TURLARI ATTI. BIRAKTIM UÇMAYI, TÜRK HALKI EMEKLEMEYİ UNUTTU.
  VATAN: bu gazetenin yazdikarini dogru buluyorsun . takvim aksa starin yeni safaktan cok fazla rahatsiz oluyorsun yahu önceden dünyanin süper gücümüydünki. ecevitin avrupayi amerikayi dolasip para dilendigini unuttunmu. daha kendi silahini yeni yeni yapmaya basladin. sadece olumsuzluklarla bu milleti yildiramazsin
 • ANTİ AKP:
  ADAMLARIN GÖZÜ NEDEN TÜRKİYE DE NEDEN BÖLÜP PARÇALAMA GAYRETİ İÇERİSİNDELER YERALTI KAYNAKLARI İLE BOĞAZLARI KULLANMAK İÇİN HEDEFLERİ HER NE KADAR İNSANMIŞ GİBİ GÖRÜNSEDE ASIL HEDEF VE MAKSATLARI BELLİDİR ORTALIĞI KARIŞTIRIP TOZ DUMAN ETMEK SURETİYLE BİR ŞEKİLDE KAFALARINA KOYMUŞ OLDUKLARI ŞEYİ YAPMA GAYRETİ İÇERİSİNDE OLACAKLARDIR SİYONİZM VE İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNE BİAT ETMELERİNİN YEGANE SEBEBİ BUDUR. . .
 • HAKKI:
  TERÖRÜ BITIRMEK İÇİN 1 AYLIK BIR SIKIYÖNETİM GEREKLİ. BU BENIM VARLIĞIMIN DEVAMINI GEREKTIRECEK ÖNLEMDIR. DIŞ ÜLKELER ÖNCE KENDILERINE AYNADA BAKSINLAR. SONRA BIZI ELEŞTIRSINLER. BAŞTADA ABD. İSRAÎL BU COĞRAFYADANSILINMEDEN ORTADOĞUYA RAHAT YOK. ISRAILI BIR FITNE OLARAK DÙŞÜNELIM. EMPERYALISTLERIN ORTADOĞUYA SOKTUK- LARI İSRAIL (FITNE) DIR. YANLIZ BIZDEKİLERIDE UNUTMAMAK GEREKIR. HATIRLATMAK BABINDA.
 • ANTİ AKP:
  AKP PKK IŞİD ŞEYTAN ÜÇGENİ İLAVETEN RANTİYECİ SİYONİSTLERE VE İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNE BİAT EDİP YEMİN İÇMEK SURETİYLE BÜYÜK ORTADOĞU VE BÜYÜK İSRAİL PROJESİNİ HAYATA GEÇİRMEK ADINA ASIL HEDEFLERİ OLAN YERALTI KAYNAKLARINA HÜKMEDEREK BAŞKANLIK SİSTEMİ ADI ALTINDA KENDİ HİLAFET DÜZENLERİ İLE HÜKMEDECEKLERDİR HEDEFLERİ HER NE KADAR İNSANMIŞ GİBİ GÖRÜNSEDE ASIL HEDEF AMAÇ VE GAYELERİ YERALTI KAYNAKLARINA HÜKMETMEK OLACAKTIR. . .
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.