Yeni Mesaj Gazetesi

GİT
Bugünkü Yeni Mesaj Gazetesi
YORUMLAR

 • ANTİ AKP:
  MENEMEN OLAYLARINDA TEĞMEN KUBİLAY I ŞEHİT EDEN ZİHNİYETİN DEVAMI OLAN TARİHİ TEKERRÜRDEN İBARET ETTİRMEK SURETİYLE BU GÜNDE ALLAH İLE ALDATAN DİN YOBAZI TAKIMI VE ONUN TAYFALARI OLAN ŞEYTANIN HAVARİLERİ İŞLERİNE GELMEDİĞİ İÇİNDİR Kİ MÜTEMADİYEN ARKANDAN KONUŞMUŞLARDIR RUHUNA FATİHA OKUMAZLARSA OKUMASINLAR OKUMADIKLARI DAHA HAYIRLIDIR BUNLARIN UZAKTAN YAKINDAN ALLAH İLE HİÇBİR İRTİBATLARI YOKTUR YOLUN AYDINLIK VE IŞIKLAR İÇİNDE OLSUN RUHUN ŞAD OLSUN NUR İÇİNDE YAT BİZ SANA YETERİZ YAŞAR HOCAM. .
 • ELEŞTİREN:
  ALMANYANIN PEÇE AÇMA KARARINI DESTEKLIYORUM. O PEÇELERÌN ALTINDA GIZLENENLERIN HEPSININ KADIN OLDUĞU DAŞÜPHELİ SADECE GÖZLER VAR TANI TANIYABILIRSEN.
 • ELEŞTİREN:
  ASKERE TOPLUMSAL OLAYLARA MÜDAHELE YETKİSİ VERMEK DEMEK, ASKERİ HALKIN GÖZÜNDEN DÜŞÜRME ANLAYISINDAN ÖTEYE GEÇMEZ. ASKERE VERİLEN BU YETKİ MAKSATLI OLUP, ASKERİN HALKLA KARŞI KARŞIYA KALMASI DEMEKTİR. İÇ GÜVENLÌKTEN , ŞEHİR VE KASABALARDA POLİS YETKİLİDİR, KIRSALDA İSE JANDARMA GÖREV YAPAR. BUNUN AKSİ DÜŞÜNÜLEMEZ. ASKERİN GÖREVİ BELLİDİR VATANI İÇ (TERÖR )VE DIŞ ( DIŞTAN GELEN SALDIRI OLDUĞUNDA) TEHLIKELERE KARŞI VATANDAŞI VE YURDU KORUMAKLA GÖREVLENDİRİLİR. BUNUN HARICINDE SIKIYÖNETÎMLERDE ÍÇERDE GÖR
 • KAMİL:
  YOBAZ PROFÖSERİN NAMAZ İLE SÖYLEDİKLERİNİ . YANLIŞ KONUŞMA DİYE YAZABİLİRMİSİNİZ. SIKAR. ÇÜNKÜ SİZDE AYNI KAFADASINIZ
 • MKA:
  TBMM BAŞKANI hazret ismail efendi EGEMENLİK KAYITSIZ ŞARTSIZ MİLLETİNDİR. NOKTA. MECLİSTE DE O YAZI YAZIYOR. SEN ONU BİLE BİLE MV. ADAYI OLUP HASBELKADER SEÇİLDİN YETMEZMİŞ GİBİ BU ÜLKENİN KARANLIK YÜZÜ OLARAK MECLİS BAŞKANI OLDUN. İŞİNE GELMİYORSA İSTİFA ET MÜMKÜNSE ATATÜRK DÜŞMANI OLARAK BU TOPRAKLARI TERK ET. ÇÜNKÜ SENİN VE SENİN GİBİLERİN ATATÜRK''ün 7 DÜVELLE SAVAŞARAK ELDE EDİP BİZLERE BIRAKTIĞI BU GÜZEL TOPRAKLARDA YAŞAMAYI HAK ETMİYORSUNUZ. NANKÖR OLMAK İNSAN OLMAK DEĞİLDİR.
 • MKA:
  KENDİNİ İNSAN ZANNEDEN İKİ AYAKLI BİR HAYVAN TRT 1''e ÇIKMIŞ NAMAZ KILMAYANLAR HAYVANDIR DEMİŞ. NAMAZ KILARAK KENDİSİNİN İNSAN OLDUĞUNU AÇIKLAMA GEREĞİ DUYMUŞ. DEMEK Kİ KENDİSİ BİLE KENDİNİN İNSAN OLDUĞUNDAN ŞÜPHE DUYUYOMUŞ.
 • MÜLAYİM:
  YENİ ŞAFAK, BU RAMAZAN GÜNÜNDE YALAKALIK İÇİN GÜNAHA GİRMEYE DEĞERMİ. CHPELİ VEKILLER CEZAEVİ ZIYARETINI, KİŞİSEL ZİYARET OLARAK AKPELİ CEZAEVİ KOMİSYON BAŞKANI MEHMET METINER. VE AKPELİ KOMİSYON ESKİ BAŞKANLARINDAN AYŞE TÜRKOĞLUNUN İßİMLERINI HABERDE NİYE VERMEDİNİZ. SADECE CHPELİ VEKİL ADLARI VERİLMİŞ. OYSA O KOM-İSYONDA AKP CHP MHP VE HDPELİ EŞİT SAYIDA VEKİLLER VAR. İFTİRA VE FİTNE-İ FİCURDAN YANACAKSINIZ ÖBÜR TARAFTAAYIP, RAMAZAN AYINDAYIZ YAHU. 4 PARTİ VEKILLERİ KİŞİSEL ZIYARETİ GERÇEKLEŞTİRDİ.
 • EM.ERD.:
  YALAKA YENİ ŞAFAK . . HEMEN MUHTARLARI TOPLASIN EEEEYYY AMERİKA BENİ ORADA NEDEN KONUŞTURMADINIZ SHOV UMA ENGEL OLDUNUUUUUZZZ DİY KÜKRESİN BELKİ OBAMA KORKAR HA
 • EM.ERD:
  BİR ŞEHİR PKK YA VERİL Dİ DİYORSUN DA HANİ ARABİSTANDA SİZDEN HABERSİZ SİNEK UÇAMAZDI YALAKA YENİ ŞAFAK
 • HİÇ DÜŞÜNDÜN MÜ?:
  Şu senin ahmakça inadın yüzünden; bu gün yine kaç yerde bombalar patlayacak, kaç cenaze kalkacak ve o param parça cesetlerin içinde bir yakınını arayanların içinde bizler de olacak mıyız?
  NEVŞEHİRLİ: KK da teröristleri ziyaret edecek.
 • HALA ANLAMADINIZ MI?:
  Gezi Eylemlerinin sadece “iki ağaç” ve sürüp giden yağma talana karşı değil, ülkemizi de Suriyelileştirmeye çalışan haramilere karşı yapıldığını bari şimdi anlayabildiniz mi?
 • MKA:
  KOVULDU ! DAHA ÖNCEKİ ŞEHİT CENAZELERİNDE ESKİ BAŞBAKAN İLE AKP MİLLETVEKİLLERİ DE KOVULMUŞ VE HATTA YUHALANMIŞTILAR. O ZAMAN DA BÖYLE MANŞET ATMIŞMIYDINIZ. HATIRLAYAMADIM DA.
 • CEHALETİN ÇUKURUNA ÇEKİLEN ÜLKE:
  Şehitleri katleden o teröristleri şehirlere, hendeklere yerleştirip bu millete tuzak kuranlarla el ele, 66 yıldır iktidara gelememiş bir partinin genel başkanına kızan, saldıranlar ne yazık ki o bombalardan da büyük tahribat yapıyor ülkeme.
 • KAMİL:
  CHP MİLLETVEKİLİ EREN ERDEM KILIÇTAROĞLUNA YAPILAN SALDIRIYI AÇIKLADI OSMANLI OÇAKLARI. SİZDE YAPILAN SALDIRILARI SAPTIRIP ŞEHİT AİLERİN ÜZERİNE ATIYORSUNUZ. SİZİN VAZİFENİZ HEP YALAN YAZMAK
 • ŞAFAK:
  YENİŞAFAK . . ALLAH GÖSTERMESİN, AMA BULUTLAR YAĞMURU GÖSTERİYOR YAĞMAZ DİYEMEZSİN. BİR GÜN BU ÜLKE SURİYE , LİBYA OLACAĞI GÖRÜLÜYOR Kİ SENİN BUNDAKİ PAYINLA MI GURURLANACAKSIN. BU KADAR MI BU VATANA DÜŞMANSIN, BU HÜKÜMETİ· YÖNETENLERE BU KADAR ÇANAK TUTMAKTASIN.
 • ''YİNE BİZİ ÇEKEMEDİLER!'':
  İstanbul ve Türkiye kan gölü diye “duble yollar, üçüncü köprü, üçüncü havaalanını unutup sakın nankörlük yapmayın!. . ''
 • VERİLEMEYECEK HESABI OLANLAR...:
  Asla veremeyecekleri kirli hesapları olanlar çok iyi biliyorlar ki; bir gün bu kan ve gözyaşı duracak olursa kendilerine hesap sorulacağı için, arkalarında hesap soracak bir ülke bırakmamanın gayreti içindeler.
 • TARİHE GEÇEN EN BÜYÜK FELAKETSİNİZ:
  Bu topraklar Haçlı, Moğol, Timur istilaları, Celali isyanları, açlık, kıtlık, veba salgınlarını gördü fakat hiç birisi de yağma, talan, görgüsüzlük, cehalet ve yakıp yıkma konusunda sizin on dört yılda yaptığınız tahribatı gerçekleştiremedi.
  ÇÜŞ: Nevşehirli
 • BİR DE SİZİN KANINIZA BAKTIRSAK:
  “Cem Özdemir’in kanı test edilmeli” demiş: İyi demiş de; ülkenin Güneydoğu’sunu PKK’ya, batısını arazi ve inşaat mafyasına, Süleymanşah Türbesini IŞİD’e, Ege’deki adalarımızı Yunan’a teslim eden, yoksulun-yetimin parası ile dünyayı birkaç kez dolaşan görgüsüzlerin de kanlarını test ettirsek. Ne dersiniz?
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.