Yeni Mesaj Gazetesi

GİT
Bugünkü Yeni Mesaj Gazetesi
YORUMLAR

 • ELEŞTİREN:
  YAHU BIZ ZATEN VIZESİZ AVRUPADAYIZ. BU NEYIN ABARTMASIDIR NEYIN GÖZ BOYAMASIDIR. NERDEN BAKARSAN AVRUPADA 5 MILYONU AŞKIN TÜRK VAR. BUNUN 50 -60 BINI BÖLÜCÜ GÜRUHTAN . DIKKAT BUYURUN KÜRT DEMIYORUM . BÖLÜCÜ GURUH DİYORUM. EEE NEYIN VIZESIZ AVRUPASI IÇIN NE ÖDÜNLER VERDİK BILIYORSUNUZ, ŞIMDI BU ALDATMACA IÇIN NE ÖDÜNLER DAHA VERECEĞIZ MERAK EDIYORUM.
 • ELEŞTİREN:
  ABD VE İSRAILE TÜM GÜCÜMÜZLE BÜYUK ISRAIL DEVLETİ KURULMASI YONUNDE YARDIM EDIYORUZ. EH ARTIK AT MABADINDA KELEBEK GIBI YAŞAMI HAKEDERİZ ARTIK. TABI BUNU DÜNYA LIDERIMIZE BORÇLU OLACAĞIZ.
 • ALİ:
  Hükümeti elestiriyle gündeminizi geciriyorsunuz. Gazetecilik böyle olmaz. Gazeteler hükümetlerin arkasinda olmalidirlar. Bu AB ülkelerinde böyledir. Gelin gazetecilik ne dir ögrenin. Alternativleri sunun da görelim ?
 • ANTİ AKP:
  ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINI LAİK DEMOKRATİK HUKUK CUMHURİYETİNİ MİLLETİN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜNÜ ŞANLI BAYRAĞIMIZ VE VATAN TOPRAKLARI ADINA YAŞAMINI HİÇE SAYARAK MÜBAREK CANLARI VE AZİZ BEDENLERİ TOPRAĞA DÜŞMÜŞ AZİZ RUHLARI HAKK A ULAŞMIŞ KAHRAMAN ŞEHİTLERİMİZİ HİÇE SAYARAK ENKAZ OLARAK GÖREN MENEMEN OLAYLARINDA TEĞMEN KUBİLAY I ŞEHİT EDEN ZİHNİYETİN DEVAMI OLAN KİNDAR AMA HESAPTA DİNDAR OLARAK GÖRÜNEN SAHTE HİLAFETÇİLİK YAPARAK ALLAH İLE ALDATAN RANTİYECİ SİYONİSTLER İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİ. .
 • ANTİ AKP:
  ŞERİAT GELİYOR HİLAFET GELİYOR ZATEN ARTIK BUNDAN SONRA BUNLAR DENİZE GİREMEYECEKLER DİYEREK SAĞDA SOLDA ÇARŞIDA PAZARDA AKTROLLER AKKOYUNLAR AĞIZLARINDAN TÜKÜRÜK SAÇARAK MİLLETLE GIRTLAK GIRTLAĞA GELEREK BAŞKANLARINDAN ALMIŞ OLDUKLARI KÜSTAHLIK DERSİNİ İYİCE EZBER EDEREK İLERİ BOYUTLARA TAŞIMAK SURETİYLE MİLLETE SALDIRARAK CUMHURİYETÇİLER İLE HİLAFETÇİLER ARASINDA KAVGA DÖVÜŞ VE SAVAŞ ORTAMINA MEMLEKETİ VE MİLLETİ SÜRÜKLEYEREK GERİLİMİ DAHA DA İLERİ BOYUTLARA TAŞIMAK İSTEMEKTEDİRLER. . .
 • ANTİ AKP:
  ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINI LAİK DEMOKRATİK HUKUK CUMHURİYETİNİ MİLLETİN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜNÜ ŞANLI BAYRAĞIMIZI VATAN MİLLET MEMLEKET VE ŞANLI BAYRAĞIMIZ ADINA KENDİSİNİ HİÇE SAYARAK MÜBAREK CANLARI VE AZİZ BEDENLERİ TOPRAĞA DÜŞMÜŞ AZİZ RUHLARI HAKK A ULAŞMIŞ KAHRAMAN ŞEHİTLERİMİZİ HİÇE SAYARAK ENKAZ OLARAK GÖREN MENEMEN OLAYLARINDA TEĞMEN KUBİLAY I ŞEHİT EDEN ZİHNİYETİN DEVAMI OLAN KİNDAR AMA HESAPTA DİNDAR OLARAK GÖRÜNEN SAHTE HİLAFETÇİLİK YAPARAK ALLAH İLE ALDATAN SİYONİST İLLUMİNATİ TAKIMI
 • ELEŞTİREN:
  ADAM BAYA CIDDI ŞEKİLDE KONUŞMASINDA KENDİNİ ANLATMIŞ AMA O BUNUN FARKINDA DEĞÎL. YADA KİŞİLİK PROBLEMİ VAR. MEDENIYET ITTIFAKINDANDA BİR SUKUT''Ü HAYAL OLMUŞ. ILERIKI GÜNLERDE MEDENIYETLER ITTIFAKI KURULUŞ , DERNEK , YAPILANMA NE DERSENIZ DEYIN. ONLAR TARAFINDANDA ALDATILIRSAK ŞAŞIRMAMAK LAZIM.
 • ELEŞTİREN:
  CEP TELEFONU ITHALATI PATLAMA YAPARSA. TÜRKİYE KAYBEDER. ŞAŞIRMAMAK ELDE DEĞİL. ADAMIN EVINDE YIYECEK LOKMASI YOK. AMA MODER CEP TELEFONUNA SAHIP. BUNA DENIRSE AYRANI YOKTUR IÇMEYE , TAHTIRAVANLA GIDER HACETGIDERMEYE DENIR. BU CEP TELEFONU LANETINDE HEM REZILLIĞİ , HEMDE VEZIRLIĞİ GÒREBILIRIZ.
 • ELEŞTİREN:
  23 NISAN ULUSAL EGEMENLIK VE ÇOCUK BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN. YAŞASIN CUMHURİYET, YAŞASIN ATATÜRK VE ARKADAŞLARI. ONLARI MINNETLE ANIYORUM.
 • ELEŞTİREN:
  KENDİ INSANIMIZA İŞ VEREMIYORUZ. DIŞARIYA GÖNDERİYORUZ. SONRADA BALON UÇURUP IMFEYE BORÇ VERIR DURUMDA-YIZ PALAVRALARINI SIKMAKTAN UTANMIYORUZ. AYNI ZAMANDA BENIM YURTTAŞIM DIŞARIYA GÖNDERİLİRKEN . ERMENISTANDAN BILMEM NE KADAR ERMENIYE TÜRKİYEDE ÎŞ VERİP ÇALIŞTIRIYORUZ. BENIM YURTTAŞLARIMDAN BAZILARIPAZARLARDAN ÇOPTEN SEBZE MEYVA TOPLUYORSA BURADA BIR TERSLIK VARDIR. NE DEMİŞ ATALARIMIZ ÖNCE CAN SONRA CANAN. BU SÖZ BOŞUNA SÖYLENMEDİ.
 • ELEŞTİREN:
  İİT TOPLANTISINDA, ! SADECE AKÇELİ İŞLER VE GETİRİSİ GÜNÜN KONUSUYDU ZANEDERSEM. ALLAH İÇİN O KADAR SÖZDE IS-LAM DEVLETI OLANLARDAN EZILEN MÜSLÜMAN TOPLLULUKLARINDAN SÖZ ETTIKLERINI İŞİTTİNİZMİ. YADA OKUDUNUZMUBEN DUYMADIM OKUMADIM. BIR DİĞER KONU FILISTIN;BİZ DAHIL HANGİ SÖZDE MÜSLÜMAN DEVLETLERDEN BIRI ISRAILIN FILISTINE UYGULADIĞI INSANLIK DIŞI UYGULAMALARI TOPLANTIDA DILE GETIRDİ . HIÇ BÌRÌ DEĞİLMİ. AMA LAFA GELINCE BIZDAHIL HEPSİ MANGALDA KÜL BIRAKMIYOR. ÜFÜRMEDE OLIMPIYAT REKORU KIRILIYOR. RİYA
 • ELEŞTİREN:
  DÜNKÜ FIKRIMDE ISRARCIYIM. ! BENCE BU İİT TOPLANTISI, KÖRLERLE SAĞIRLAR, BIRBIRINI AĞIRLAR VECİZ SÖZÜYLE EŞDEĞERDE.
 • MEHMET CAN:
  Hey Yalancı haramcı sahtekar insanlar ve ülkeler Hz. Muhamedin Torunu zamanın Hak Habercisi bütün Müslüman diye görünen ama asla müslüman olmayan ülkelere yazılı olarak bildirdiki sizler asla islam değilsiniz sizler hem Ehlibeyte islam Dinine hemde Kurana ihanet ettiniz Zalim olup insanlara zülüm ettiniz insanlığa ihanet ettiniz Kurana göre sizler Kafirsiniz Bela Kapılarını kendinize açtınız Hz. Muhmedin Torununu Süper güç sahibi olan ülkeler dinledi nasihat aldılar ama gerici yobaz ülkeler ????
 • ANTİ AKP:
  İNSANOĞLU ÇİĞ SÜT EMDİĞİNDEN DOLAYI HER ŞEYİN SAHTESİNİ YAPABİLİYOR SAHTEKARLIK İNSANOĞLUNUN KANINDA VAR DAMARLARINDA DOLAŞIYOR DEĞİL Mİ Kİ YALANDAN YÜZÜNE GÜLÜYOR GERİSİNİ BOŞVER. . .
 • ELEŞTİREN:
  RUSYA !;TÜRKIYEYİ TARIHI ESERLERI GAZİANTEPTE SATAN İŞİDLILERİ KORUDUGU SUÇLAMASINI GETİRDİ. GÖZ YUMULDUĞUNU IDDA ETTTI. AMA YERINDE , AMA YERSIZ BU BIR SUÇLAMADIR. TÜRKIYE BUNUN ÜZERINE GIDIPAÇIKLIĞA KAVUŞTURACAĞINA, DIŞ İŞLERÎ BAKANLIĞI KALKMIŞ SUÇLAMALAR SIYASI DIYEREK INCELENEBILIR DEMIŞ. AYNI !!ALMANYANIN BOMBA OLAYINI IKIGÜN ÖNCEDEN HABER VERDIĞINDE IÇIŞLERİ ( ASPARAGAS ) HABER DEMIŞTİNETICE!!!! BOMBA PATLADI 37 CANIMIZ GITTI. BIR SUPERMARKET GIBI YONETILEN YURDUMA YAZIK OLUYOR
 • ASMAZI.ASAR.:
  DOGRUSU. ÜZÜLDÜM TSK. KÜLÌYECÌNÌN ALGISINA SET ÇEKTÌ YARTIKLA ARTIK. ALÌM. ALLAH. KÌNÌNDEN. UYUYAMIYOR. OYUNUNU. BOZMUSLARYA. MUHALEFET. ATINMI. OLTAYI. CUKADAN. HEMEN. TAKILIYORLAR. DÌNDEN. TUTDA. OS MANLIYA. HATA. SELCUKLUYA. HAZARLARA. KADAR. HUNLARA. HEPÌSÌNÌ. TÜKETMÌS. DURUMDA. BÌR. ÌFTÌRALARLA. ÌTBARSIZLASTIRMAYA. KALTIGI. TSK. KALMISTI. GÜLENLE. USAYLABAYADA. BASARMISTI. SÌMDÌKÌ. ALGISININ. ACÌZLÌGÌNE. YANIYOR. DARBECÌLER. KENDÌ. TUZAKLARINA. DÜSTÜLER. ORTADA. OLMIYANMIYOKSA. ZIRH. SANDIGIN. ALGIMI. PERDE. ARTIK. SAKLIYAMIYOR. DÜSTÜ.
 • ELEŞTİREN:
  ELBETTE CEP''TE KONUŞMAYLA AVRUPA BIRINCISI OLURUZ. BIZDE MALESEF OLUŞAN FIKIR TÜKETELIMDE NASIL TÜKETİRSEK TÜKETELIM ANLAYIŞI. DAHADA ANLASILIR İZAHI ŞÖYLE; AYRANIMIZ YOKTUR İÇMEYE TAHTIRAVANLA GIDERİZ HACET GIDERMEYE. SONRADA AĞLARIZ ŞU KADAR KREDİ KARTI BORCU VAR DIYE. ÇÜNKÜ CEBIMIZDE OLMAYANI HARCATTIRAN BIR ZIHNI-YET TARAFINDAN YÖNETİLİYORUZ. YOL KÖPRÜ HAVALIMANI LAZIM AMA KARIN DOYURMUYOR. BIR FABRIKA KURDUKLARINISÖYLESINLER DİŞİMİ KIRACAM. AKSINE ELDE OLANLARI BABALAR GIBI SATTILAR.
 • ASMAZI.ASAR.:
  VATANDAS. OLARAK. DÖSÜNÜNCE. NEYE. NE. KADAR. ALISTIGIMIZI. SIRALIYALIM. TSK. KOZMÌK. BÌLGÌLERÌNÌ. ALENEN. ÌFSASINA. OSLODAKÌ. ORTAKLARAÜLKENÌN. TAMAMINA. CEPHANE. TASINMASINA. ETNÌK. KÌMLÌKLÌLÌK. KASINDIRILIP. ÌLGÌSÌZLERÌ. BÌLE. DAGA. CIKARILIP. KARDESÌNE. KURSUN. SIKILMASINA. SEHITLIGIN. KELLE. SAYILMASINA?DÌNDAR. GÖRÜNÜP. SORULACAK. SORULARIN. VE. TEPKÌLERÌ. BASKI. ALTINA. ALINMASINA. DÌNDE. ÖLEN. ESÌMIZEVE. 9. YASINDAKÌ. KIZLARIMIZA. SEHVETLE. BAKILMASINA. SAHÌ. ONCA. AFETÌ. HAZIMDAN. SONRA. ÌNSAN. OLARAK. DEYER. YARGILARMIZLAHALA. INSANMIYIZ
 • ANTİ AKP:
  HİÇ HAYIFLANMA ÜZÜLEREK GOCUNMA EY HALKIM ZAMANINDA HEPİNİZ CAN HAVLİYLE AK PARTİNİN PEŞİNDEN KOŞTURDUNUZ ŞİMDİLERDE İSE KATLANMA ZAMANI AK PARTİNİN TERTİP VE DÜZENİ İLE KARŞI KARŞIYASIN EY HALKIM EY MİLLETİM NE ZAMAN AYILIP UYANMAYI DÜŞÜNÜYORSUN ADETA RÜYA ALEMİNDE GİBİSİN AMA BUNUN BİRDE UYANIP AYILMASI VAR İŞTE O ZAMAN HALİN YAMAN VE NİCE OLACAK YENİ TÜRKİYE İLE BİRLİKTE NASIL BİR YERE GETİRİLDİĞİNE HEP BİRLİKTE ŞAHİT OLACAKSIN BİN NASİHATTEN BİR SERENCEM EVLADIR DERLER EY HALKIM. . .
 • ANTİ AKP:
  ETİKETLİ MESLEK SAHİBİ OLSUN DİYE ÖĞRENCİLERİ İNEK ETTİLER KENDİ DALLARI VE BRANŞLARI DIŞINDA DÜNYADAN BİR HABER ETTİLER İNSANLARI OKURKEN CAHİL BIRAKTILAR GENÇLERİ ARA MESLEK GURUPLARINA İHTİYAÇ VE GEREK KALMADI MEMLEKETTE HERKES ETİKETLİ MESLEK SAHİBİ OLACAK YADA MÜEZZİN İMAM OLACAK SIHHİ TESİSATÇI ELEKTRİK ELEKTRONİK TORNACI KAYNAKÇI MARANGOZ MOBİLYACI MATBAACI TAMİRCİ VS BU İŞLERİ YAPACAK OLAN ADAMLARA GEREK KALMADI İŞTE SİZE YENİ TÜRKİYE. . .
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.