Aydınlık Gazetesi

GİT
Bugünkü Aydınlık Gazetesi
YORUMLAR

 • RANTCI KAMİL:
  Rusya ile sorunu çözün, aynen israil devletiyle yapılan gizli anlaşmalar gibi, millete daha fazla sıkıntı vermeyin. . .
 • ELEŞTİREN:
  DEĞERLİ PROFÖSÖR YAŞAR NURİYE ALLAHTAN RAHMET, YAKINLARINA VE SEVENLERİNE BAŞSAĞLIĞI VE SABIRLAR DİLERİMTÜRKİYEYİ AYDINLATAN BİR IŞK DAHA SÖNDÜ. FAKAT SÖYLEMLERİYLE , YORUMLARIYLA, BÜTÜN ÖĞRETTIKLERİ ONU SEVEN-LERİN KALPLERİNDE YAŞAYACAKTIR. MÜSTESNA BİR DİN ALİMİYDİ. ALLAH GANİ GANİ RAHMET ETSİN. BÜYÜK KAYIP.
 • EROL EVGİN''İN SÖYLEMEDİKLERİ:
  Hiç kitap gazete okumadıklarından, sorgulamasını da bilmeyen dolayısıyla bir fikri de olmayan kesimlerin “Reis ne diyorsa doğrudur” demesinden daha doğal ne olabilir? Seçimleri hep onlar kazanıyor ya! Kendilerini de ülkelerini de bir bataklığa sürüklediklerine de üzülmezler onlar.
  DEMOKLES: hile-canbazlık-takiye ile seçim al, istediğini söyle yap, güzel iş. . muhalefet konu mankeni zaten. . . 3. ncü dünya düzeni. .
 • OMUR:
  Sol birlesip, reform edilip kabullenme gucunun artirilmasi gerekir. Bu gunku durumu , yikici ve yipratici intibasi ibraz ediyor. Umarim uyanan olurda yeniden sekillendime girisiminde bulunulur. Ne zarari olur. Ulkeni selameti icin degilmi?
 • HAWAR:
  kürtlerin dostları dünyadaki bütün mazlumlardır. ayrıca muttefikleri israil, ermeni ve rumlardır. işte o zaman medeniyetler birliği denir gerisi giydime olur. dğnya ozaman düzelir ağlayanda güler mevsim deyişir axdeniz olur
  BOPPREJECT: emperyallerin sömürü düzeni varken, ortadou halklarının ve mazlumların, dostu-yardımcısı yoktur. . . taşeron-bölünmüş özerk yapılar olursunuz. . emperyaller böler-kullanır-işi bitince atar. . . bunu bilin. . . gerisi hikaye ve hayaldir. . .
 • SAĞCI GAZETE AYDINLIK:
  BU AYDINLIKMI BAŞKA ŞEYMİ BU GAZETE AŞIRI SAĞ BİR GAZETEDİR.
  3439: :::::))))))))))))))))))))))) SEN DÜNYAYA ÇOK TERSTEN BAKIYORSUN GALİBA ARKADAŞ . SAĞ GAZETELER YANDAŞ DURUMDA ÇOĞUNLUKLA!!!! AYDINLIK SAĞ DEĞİL SOL GÖRÜŞLÜ GAZETE. . . . !!!!!!!!!!!!
 • ADINIZI YAZINVATANDAŞ:
  BİZİM ÇOCUKLARIMIZ ÜNİVERSİTEYİ BİTİRİYORLAR İŞ BULAMIYORLAR ELİN SURİYELİSİNE GELİNCE İŞ VE AŞ DİYORSUNUZ. ÖNCE KENDİ VATANDAŞINIZI ÇOCUKLARIMIZIN GELECEGİNİ SAGLAYIN.
  ADAM: ELİN SURİYELİSİNİN YAPTIĞI İŞE SEN RAZI GELİYOR MUSUN Kİ? SEN 600-700 LİRAYA ÇALIŞABİLİR MİSİN HEMDE SİGORTASIZ. AYRICA DEVLET BU ŞEKİLDE İŞ VERMİYOR. KENDİLERİ BİR ŞEKİLDE BULUP ÇALIŞIYORLAR. TENEKE GİBİ SES ÇIKARMAK EN SEVMEDİĞİM İŞTİR.
 • ADINIZI YAZINVATANDAŞ:
  HSYK CUMHURİYET YARGISININ KALESİYDİ DESELER DAHA İYİ OLUR. YASALAR TAYYİP NE DERSE ONA GÖRE ÇIKIYOR HSYK TAYYİP İN KALESİDİR DESELER DAHA İYİ
 • ADINIZI YAZINVATANDAŞ:
  TAMAM RANTÇILARA 250 HEKTAR YER AÇILDI . BAKALIM BURDAN HANGİ VEKİLİN CEBİ DOLACAK.
 • ELEŞTİREN:
  ALEVİLER, DEDELERİNE SALDIRI OLDUĞUNDA DEĞİL HER ZAMAN VE HER YERDE PKKAYI REDETMELÌLER. ALEVİLERİN BİR KISMININ PKKAYA YARDIM ETTİĞİ VE DESTEKLEDİĞİ AŞİKARDIR. BU DESTEK VE YARDIMLARINIDA KESMELILER. PKKAYI REDETMELERİ İÇİN DEDELERININ PKK TARAFINDAN SALDIRIYAMI UĞRAMASIMI LAZIMDI. HEP DIŞ ETKENLER , DIŞ MİHRAKLAR DENİYOR, FAKAT İÇİMİZDEKİ VAHDETTINLERİ GÖRMEMEK DAHA BÜYÜK AYMAZLIKTIR. BİZ BİRLİĞİMİZİ, BIRBIRIMIZE BAĞLI-LIĞIMIZI KORURSAK DİŞ MİHRAKLAR ANCAK AVUÇLARINI YALAMAKLA YETİNİRLER.
 • DERMAN GUCLU:
  Dis ulkeler kepaze. Bizim duzeltmeye ihtiyacimiz yok. Panige kapilip endiselenler medeniyet bozuntulari. Bizim gelismelerimiz her alanda hizlandilmalidir! Onlarida uzen zaten budur. Kendileri eminim geri donusu olmayan cokuntunun icindeler. O bakimdan kendimi cok mutlu goruyorum.
  POLYAKOV: ALLAH MUTLULUĞUNU BOZMASIN, DURMAK YOK UYUMAYA DEVAM DERMAN KARDEŞ. . . BİZİM HER GÖRÜŞE SAYGIMIZ VAR. SENİN FİKRİNİ DE SAYGI İLE KARŞILIYORUM.
 • BU ÇUKURA KOLAY DÜŞMEDİK:
  1950’de Köy Enstitülerini kapatıp Kur’an kursları, İmam Hatip, İlahiyat Fakültelerinin sayısını çoğaltarak sömürgeleştirme ve cehaletin temellerini attılar. Sonra da, bu sayede ülkemizi kan gölü ve yangın yerine çeviren “Asrın Lideri” ve canlı bombaları yetiştirdiler.
 • ALİ:
  Türkiye kesinlikle dis siyasette yeni girisimlere yönelmelidir. ABD ve AB, nin hic bir sunumuna inanmamalidir. Türkiyeyi kandirmak icin habire yeni oyunlar oynamaktadirlar. Suriyede Esad, a destek verilip ülkenin bütünlü tekrar saglanmalidir. Rusya, Iran, Suriye ve Irakla hizli bir sekilde gelistirilecek iliskilerle ABD, nin korüdoru cöp tenekesine atilacaktir. ABD ve AB Türkiyeyi bölmek icin her yolu denemektedirler. Gecmislere takilip kalmadan top yekün birlik icerisinde hükümet desteklenmeli.
 • ''AĞIR YENİLGİ''-SEN KİMDEN YANASIN?:
  “Evler şehirler harap olmuş, yüz binlerce insan evsiz barksız, eğitim tamamen bitmiş. 550 şehit, 1200 sivil ölmüş ama PKK ağır bir yenilgiye uğramış. ”
 • ELEŞTİREN:
  ABDEDE PATLIYAN BOMBA İÇİN SEVİNMEK İSTİYORUM. FAKAT SEVİNEMİYORUM. ÇÜNKÜ BEN ONLAR GİBİ KANDAN BESLENMİYORUM. İNSAN OLAN INSANIN ÖLDÜRÜLMESİNE KARŞIDIR. KARŞI OLMASI GEREKİR. ALLAHIN AYETİ NE DİYOR, BİR İNSANI ÖL-DÜREN, TÜM İNSANLIĞI ÖLDÜRMÜŞ GÎBİDİR. VE O DERECEDE GÜNAHTIR. FAKAT ABD KATİLLIKLERİNE KILIF OLARAK İSLAMFO-BISINI YARATTI. MÜSLÜMANLARI KATLIAM YAPAN KAFA KESEN GÜRUH OLARAK LANSE ETTI. MESELA İŞİD DENİLEN A BD VEAB NIN PARALI UŞAKLARI, KATÎLLER SÜRÜSÜ.
 • ELEŞTİREN:
  BURADA ERDOĞANA TAKDİR YAKIŞIR. TERÖRLE VE TERÖRİSTLE MUZAKERE OLMAYACAĞINI SÖYLEMESİ TAKDİRE ŞAYAN''DIRÇÜNKÜ GEÇMİŞTEKİ HATASINI GÖRMÜŞ (KÜRT SORUNU POLITIKASINDA, TERÖRİSTLER SİLAHLARINLA BERABER YURT DIŞI-NA ÇIKACAKTI GÖYA, AMA EN FAZLA 150 TERÖRİST GÖSTERMELIK TERKETMEYE BAŞLAMIŞTI. SONRASI ERDOĞANIN AÇIKLA-MASINDA TERÖRİSTLERİN 3/1 BILE YURDU TERKETMEDİĞINI DILE GETİRDİ. GEÇ DE OLSA DOĞRU KARAR , TERÖR VE TERÖR-İST EMPERYALIZMLE MÜCADELEYE DEVAM. )
 • HAWAR:
  bravo bir tasman eksik
  MÜLAYİM: TASMA NE ALAKA, AYIP DEĞİLMİ. AĞZINI BOZMADAN KARŞILIK VERSEN GÜNAHAMI GİRERSİN. O KULLANDIĞIN AĞIZ USLUBUNUN YALDIZLISI VAR BIZDE, BIZ KULLANIYORMUYUZ. ADAM VEYA BAYAN AGIZ BOZMADAN YORUM YAPMIŞ, SENDE AYNI USLUPLA CEVAP VERSEN ÖLÜRMÜSÜN.
 • İHANET:
  bile bile gübre satanlar geçmişte bunu neden yapmış araştırılsın ayıptır günahtır vede ihanettir
 • KİMDİR BUNLAR:
  uyarılara ragmen geçmişte gübre satanların niyeti araştırılsın . . kimdir bunlar
  SATICI: adamlar memleketi-vatandaşı satıyor da, gübre satmış çok mu. . .
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.