Aydınlık Gazetesi

GİT
Bugünkü Aydınlık Gazetesi
YORUMLAR

 • ORTAOYUNU VE GERÇEKLER:
  Ülkem yakılıp yıkılır, oluk oluk kan akar, vatan bölünürken işbirlikçiler; saray düğünleri, saray hükümetleri ile halkı oyalıyorlar.
 • KİRLİ OYUNDA KİMİN ELİ KİMİN CEBİNDE?:
  Ortadoğu, Aydınlık, Akit ve tüm saray gazetelerinin sürekli olarak ''ABD Reise karşı'' vurgusuyla çıkmaları aslında akıl ve zeka sahibi herkese, her şeyi anlatmıyor mu?
 • HEM ''DİNDAR'' HEM ''PUTPEREST:
  80 yıl haklı olarak Kemalistleri putperestlikle suçladıktan sonra şimdi kendine ''dindar'' diyen kesimlerinde onlardan daha acınacak vaziyette olması, kahredici bir durum değil midir?
 • SENEL ALAN:
  Aydinlik gaztesi Vatan Partisi ve onun Lideri olan Dogu Perincek , Büyük bir Tarikat Sade Ranta Dönük bir Sirket. Bunlar bu Ülkeye ne Vermisler Simdiye dek bir Secim mi Kazanmislar ? Bir Belediye Reisimi Cikarmislar ? 40 yildir Piyasadalar ve hic bir Varlik gösteremediler. Ikdidar olmak icin her yolu denediler ve basaramadilar. Birakin artin bu '' OPORTONISLIGI'' Tarikatlar Vatan Yönetemez, Bunlarmi AKP Fasistanligini Engeleyecek ? olsa olsa yama olurlar.
 • ÇARİKLİ ABDULCABAR:
  Atalarimizin giydiği çariktir aydinlik gazetesinin beyni çatlak tir heykelin şaçi taranmaz aydinlik gazetesi işe yaramaz.
 • YAĞMA TALAN DEVAM ETSİN DİYE...:
  Terörün, şehirlerin yakılıp yıkılmasının sorumlusu “Analar ağlamasın” avutmasıyla teröristleri şehirlere, hendeklere yerleştirenler mi yoksa bir zamanlar sarmaş dolaş olduğunuz ama şimdi meclisten atmaya çalıştığınız HDP’mi? PKK ile el ele verip terörü hortlatmasaydınız bu gün yağma, talan ve ihanetlerinizin hesabını veriyor olacaktınız.
 • ARTIK SOYTARI KENDİNİ GİZLEMİYOR:
  Aydınlık ve Ulusal Kanal Havuz Medyasına dahil olduğunu artık gizleme gereği bile duymuyor
 • BU NE SEVGİ AH!:
  Yüzde elli oy alan bir başbakanın halkın iradesi ile değil de darbeyle ve aşağılanarak indirilmesine sesini çıkarmayan çevrelerin bu Bahçeli aşkı nereden kaynaklanıyor acaba!?
 • ELEŞTİREN:
  AKPENIN GIDICÌ OLDUĞUNU GÖREN ABD YÖNETİMİ, TÜRKİYEYİ EN ÇABUĞUNDAN PARÇALAMA EYLEMINE HIZ VERMİŞ. PKK-AYA YENI SİLAH TAKVIYESİ YAPMIŞ. İŞTE BURADA BIZIM HEM İRANA HEM RUSYANIN İŞBİRLİĞİNE IHTİYACIMIZ VAR. VE BUNUACILEN KONUŞARAK IVEDILIKLE BITIRMEMIZ BIZIM VE KOMŞULARIMIZ IRAN VE RUSYANIN DA IYILIĞINEDİR. BURUNLARININ DIBINDE BIR AMERIKA İSTEMIYORLARSA BIZIMLE İŞBİRLİĞİNE MECBURLAR. GÜNEYDOĞUNUN BUGÜNKÜ KAOS DURUMUTESADÜFEN OLUŞMUŞ DEĞİLDİR. BOP''UN GEREĞIDİR. AMASIZ MAMASIZ, BIZE RUSYA VE IRANIN IŞB
 • MKA:
  VAH BAHÇELİ VAH, DEMEK Kİ İKTİDARA GELSEN AKP''yi BİLE ARAYACAK DURUMA DÜŞECEĞİZ. BİLESİN Kİ TÜRKİYE''nin BUGÜNKÜ ÇIKMAZ DURUMUNDA SENİN PAYIN BELKİDE AKP''den FAZLA. BEN ARTIK ANLIYORUM Kİ SEN AKP''nin LİDERİSİN, DİĞERLERİDE MAŞA
 • ELEŞTİREN:
  MHPEDE KURULTAY SAVAŞINI BAHÇELİ KAZANMADI , ! ÇÜNKÜ AKPEDE KORKU DAĞLARI BEKLERKEN , ERDOĞAAN TALIMATLI YARGIÇLAR İŞBAŞINDAYDI. ŞİMDİ ANLADINIZMI BAHÇELININ AKPEYE SALVOLARINI. O SALVOLAR ERDOĞANA BIR NEVİ IKAZVE TEHDİT SÖZLERİYDİ, ŞÎFRELİYDİ. BEN MHPEDEN GİDERSEM, SENDE GIDERSİN ANLAMINI TAŞIYORDU BAHÇELININ SÖZLERİ. TABİ BU BENIM ŞAHSİ DÜŞÜNCEM. BEN BÖYLE ALGILADIM.
 • ALIN HAYRINI GÖRÜN:
  Sarayın ''şahsiyetsiz'' bir başbakan istediği doğru ise, şu Perinçek ile Bahçeli sarayın has adamları değil mi? Onlardan daha ''şahsiyetsiz''i de bulunamayacağına göre alın size yeni başbakan.
 • ŞAHIN:
  Siz hıc duydunuzmu şu zengının oglunun şehıt oldugunu. Şu polıtıkacının oglunun şehıt oldugunu. kursuye çıkıp ALLAH rahmet eylesın demek kolay. yaptıkları sıyasetle bu kadar şehıte sebeb olanlarda aynı acıyı tadar ınşallah. ŞEREF GURUR NAMUS VATAN. SIZLER NERDE YAPTINIZ ASKERLINIZI OGULLARINIZ NERDE YAPTI
 • ANTİ AKP:
  İKTİDAR PARTİNİZİN AZİMLİ ÇALIŞMALARI SAYESİNDE VATANI MİLLETİ İÇİNDEN ÇIKILMASI MÜMKÜN OLMAYAN DİPSİZ KARANLIK KUYULARA İTELEMEK SURETİYLE BİRBİRİNE DÜŞÜREREK BÖLEREK PARÇALAYARAK FIRKALARA AYIRARAK ALLAH İLE ALDATARAK KORKU İMPARATORLUĞU YARATARAK BÜYÜK ORTADOĞU BÜYÜK İSRAİL RANTİYECİLİK VE İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNE BİAT EDEREK TÜRK BAYRAĞINI TÜRK MİLLETİNİ TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ VE DEMOKRATİK LAİK SİSTEMİ SIFIRLAMAK ADINA İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNİN TAŞERONLUĞUNU YAPIYORSUNUZ. . .
 • SARAY MEDYASI:
  Halkın yüzde elli oyu ile seçilen başbakanın saray darbesi ile devrilmesine “darbe” diyemeyenler, kasetle getirdikleri kendi has adamları Kılıçtaroğlu ile Bahçeli’yi dile dolayarak ülkemizi çektikleri bataklığı, kanı, gözyaşını örtmeye çalışıyorlar.
 • ELEŞTİREN:
  O ŞAHISA !!! BU YOĞURDUN MAYA TUTMAYACAĞINI DANIŞMANLARI SÖYLEMİYOR GALIBA. YAHU ABD!!! DÜŞ ARTIK DÜŞÜN TÜRKİYENIN YAKASINDAN. BUGÜN NE ÇEKIYORSAK ABD VE AB YÜZÜNDENDİR. KENDİLERİNE RAKIP BIR TÜRKİYE BU IKI GANGSTER EMPERYALISTIN ÎŞÎNE GELMEZ. DEVAMLI TAKOZ KOYULUYOR YOLUMUZA. BUNU GÖREMEYEN , YADA GÖRMEK İSTEMEYDN AYMAZLAR BUNLARIN DEĞİRMENİNE SU TAŞIMAYA DEVAM EDİYOR.
 • ANTİ AKP:
  ŞÖYLE ÖLDÜRDÜK BÖYLE DURDURDUK DİYEREK SAĞDA SOLDA SALUSLUK SATIYORSUNUZ IŞİD YADA PKK TERÖR ÖRGÜTLERİ EYLEMLERİNİ YAPMAKTAN GERİ KALMIYORLAR ÖRGÜT ÜYELERİNİN ÖLDÜRÜLDÜĞÜNDEN BAHSEDİYORSUNUZ ORTALIK YERDE BİZİM KENDİ VATANDAŞLARIMIZIN CENAZELERİNDEN BAŞKA CENAZE GÖRMEK MÜMKÜN DEĞİL CENAZE CENAZE GETİRİYOR ARKASI KESİLMİYOR BIRAKIN MİLLETE MAVAL OKUMAYI ATIP TUTMAYI DA GERÇEK ANLAMDA NE YAPACAKSANIZ İVEDİ BİR ŞEKİLDE YAPMAYA GAYRET EDİN ŞAYET YARIN TÜRKİYE MİZ VE BİZLER İÇİN ÇOK GEÇ OLABİLİR. . .
 • ELEŞTİREN:
  AB DEĞİL ! ÖNCE ŞUNDA ANLAŞALIM. ŞUNUN ADINA ALMANYA DİYELIM. ALMANYA HAPŞIRSA AB KOMPLE GRİP OLUR. ABEYE YÖN VE İSTİKÂMET VEREN, YANİ NAVİGASYONUDUR ALMANYA. ALMANYA BİRŞEYİN OLMASINI İSTESİN, O ANINDA ONAYLA-NIR. VE KABUL EDİLİR. AB İCERİSİNDE ALMANYANIN İSTEKLERİNE HAYIR ''I ÇEKECEK BİR DEVLET BULAMAZSIN. TÜRKİYENIN AB ÜYELİĞİNİ ALMANYA ISTEMEDİĞİNDEN 1963 TEN BU YANA SÜRÜNCEMEDEDİR. BUGÜN ALMANYA ÜYELİĞE EVET DESİNYARIN TÜRKİYE DAIMI ÜYELİK ALIR. ALMANYA SINSİ, IKIYÜZLÜ, KALLEŞTİR.
 • HALKTAN BİRİ:
  sizler nasil beyinlere sahipsiniz ispiyoncu yalaka zihniyet kendinizin uretebildigi birsey yazin
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.