Aydınlık Gazetesi

GİT
Bugünkü Aydınlık Gazetesi
YORUMLAR

 • OSMAN ALKAN:
  Turizmdeki azalma, sizin gibi hainleri sevindiriyor degilmi. Umarim sizdende birinin isini kotu yonde etkiler. Bu benim icin sevinc . Sizin gibiler icin huzun.
 • ANTİ AKP:
  DEVLETİN ÖNEM ARZ EDEN 3 ADET GÖREVİ VARDIR 1 EĞİTİM 2 SAĞLIK 3 GÜVENLİK BU ÜÇ GÖREVİ ADAM GİBİ YAPAMIYORSAN ÇEKİP GİDECEKSİN AMA SİZİN DURUMUNUZ FARKLI MUHTEMELEN CEYLAN DERİSİNDEN YAPILMIŞ OLAN KOLTUKLARINIZIN ALT TARAFINA JAPON SÜRMÜŞLER O BAKIMDAN BIRAKAMIYORSUNUZ O KOLTUKLARI MADEM Kİ BIRAKAMIYORSUNUZ O VAKİT İŞİNİZİ ADAM GİBİ YAPIN TERAZİYİ DOĞRU KULLANIN. . .
 • ANTİ AKP:
  BİR KEREDEN BİR ŞEY OLMAZ DİYEN ENSAR ZİHNİYETİ TOPLUMUN HER KESİMİNE HIV VİRÜSÜ GİBİ YAYILMAKTADIR. . .
 • ANTİ AKP:
  ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINI LAİK DEMOKRATİK HUKUK CUMHURİYETİNİ MİLLETİN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜNÜ ŞANLI BAYRAĞIMIZ VE VATAN TOPRAKLARI ADINA YAŞAMINI HİÇE SAYARAK MÜBAREK CANLARI VE AZİZ BEDENLERİ TOPRAĞA DÜŞMÜŞ AZİZ RUHLARI HAKK A ULAŞMIŞ KAHRAMAN ŞEHİTLERİMİZİ HİÇE SAYARAK ENKAZ OLARAK GÖREN MENEMEN OLAYLARINDA TEĞMEN KUBİLAY I ŞEHİT EDEN ZİHNİYETİN DEVAMI OLAN KİNDAR AMA HESAPTA DİNDAR OLARAK GÖRÜNEN SAHTE HİLAFETÇİLİK YAPARAK ALLAH İLE ALDATAN RANTİYECİ SİYONİSTLER İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİ. .
 • ELEŞTİREN:
  O KOLTUKTA OTURAMIYACAK ADAMI SEÇEN VE SEÇTİRENLER UTANSIN. O ADAMIN SABIKA KAYDI TAAA 1970LERE DAYANIYOR. HEMEN HER SEFERINDE DEVLET ELIYLE KORUNDU KOLLANDI. ŞIMDILERDEDE AYNI OYUN SERGILENIYOR. BİR DİĞER KONUDA PKK KÜRT HALKINI BITIRMİŞMİŞ. PEKİ ORALAR CEPHANELIK OLURKEN HENDEK KAZILIRKEN BARIKATLER KURULURKEN, YOLLAR BOMBALAR İÇİN KABLOLANIRKEN O BITTIK DENEN HALK MARSTAMI IKAMET EDIYORDU.
 • ANTİ AKP:
  ŞERİAT GELİYOR HİLAFET GELİYOR ZATEN ARTIK BUNDAN SONRA BUNLAR DENİZE GİREMEYECEKLER DİYEREK SAĞDA SOLDA ÇARŞIDA PAZARDA AKTROLLER AKKOYUNLAR AĞIZLARINDAN TÜKÜRÜK SAÇARAK MİLLETLE GIRTLAK GIRTLAĞA GELEREK BAŞKANLARINDAN ALMIŞ OLDUKLARI KÜSTAHLIK DERSİNİ İYİCE EZBER EDEREK İLERİ BOYUTLARA TAŞIMAK SURETİYLE MİLLETE SALDIRARAK CUMHURİYETÇİLER İLE HİLAFETÇİLER ARASINDA KAVGA DÖVÜŞ VE SAVAŞ ORTAMINA MEMLEKETİ VE MİLLETİ SÜRÜKLEYEREK GERİLİMİ DAHA DA İLERİ BOYUTLARA TAŞIMAK İSTEMEKTEDİRLER. . .
 • ANTİ AKP:
  ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINI LAİK DEMOKRATİK HUKUK CUMHURİYETİNİ MİLLETİN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜNÜ ŞANLI BAYRAĞIMIZI VATAN MİLLET MEMLEKET VE ŞANLI BAYRAĞIMIZ ADINA KENDİSİNİ HİÇE SAYARAK MÜBAREK CANLARI VE AZİZ BEDENLERİ TOPRAĞA DÜŞMÜŞ AZİZ RUHLARI HAKK A ULAŞMIŞ KAHRAMAN ŞEHİTLERİMİZİ HİÇE SAYARAK ENKAZ OLARAK GÖREN MENEMEN OLAYLARINDA TEĞMEN KUBİLAY I ŞEHİT EDEN ZİHNİYETİN DEVAMI OLAN KİNDAR VE HESAPTA DİNDAR OLARAK GÖRÜNEN SAHTE HİLAFETÇİLİK YAPARAK ALLAH İLE ALDATAN SİYONİST İLLUMİNATİ TAKIMI.
 • CHARLİE:
  Yasasin kapitalistler. Kahrolsun komunistler, sosyalistler. Neyise hepsi acliktan , oluyor. Yakin gelecekte boyle giderse , hic kalmazlar.
 • HARUN.:
  Turkiye cig gibi ilerliyor. Dunya cokuyor. Bu bizim icin , eniyi olanaktir. Calisalim beyler , olmazmi.
 • ASLAN.:
  Yasasin AKP sonuna kadar AKP. AKP sayesinde super gucuz. Inanamayan defolur. Turkiye bizimdir.
  ELEŞTİREN: KURTULUŞ SAVASINDA KUMESLERDE SAKLANANLARIN TORUNLARI , SAKLANDIKLARI YERIN HAYVANLARI GIBI ÖTMEYE BAŞLAMIŞ. SEN KIMI NEREDEN KOVUYORSUN TERBIYESIZ. HALKLAR OLARAK ÇEŞİLİYİZ TÜRK, KÜRT LAZ ÇERKEZ ARNAV-UT ARAP, ACEM HEPSİ VAR AMA , İŞ MILLET OLMAYA GELDIMI, İŞTE O HALK TOPLULUĞUNUN TÜMÜ , ÇEŞİTLİ OLMASINA RAĞMEN ONA TÜRK MILLETİ DENIR. SEN KIMSIN BENI KOVACAK DENSİZ.
  ABC: TÜRKİYE BİZİMDİR DİYENLER TÜRK''TÜR. BEN TÜRKÜM DİYEMENLER VAR O ZAMAN NE OLACAK.
 • OSMAN:
  Biraz intellektuel olmaya calisalim. Saygilarimla.
  CANBAZ CAFER: eniyisi entel dantel işler. . gündemlerde öyle zaten. . canbaza bak hesabı. . . gerisi entel avuntusu. .
 • ELEŞTİREN:
  NEVZAT TURAN EFENDIBEYEFENDİ , SENIN KAFAN VUCUNDA YER DEĞİŞTİRMİŞE BENZIYOR. MALESEF ÇARESİ YOK , SEN HAYATININ SONUNA KADAR MABADINLA DÜŞÜNME MECBURIYETINDESIN.
 • ANTİ AKP:
  İNSANOĞLU ÇİĞ SÜT EMDİĞİNDEN DOLAYI HER ŞEYİN SAHTESİNİ YAPABİLİYOR SAHTEKARLIK İNSANOĞLUNUN KANINDA VAR DAMARLARINDA DOLAŞIYOR DEĞİL Mİ Kİ YALANDAN YÜZÜNE GÜLÜYOR GERİSİNİ BOŞVER. . .
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.