Aydınlık Gazetesi

GİT
Bugünkü Aydınlık Gazetesi
YORUMLAR

 • YORUMSA ALSANA YORUM:
  HAKUŞ sen bu gazeteyi okuma dokunur. . Bu gün yazilanlari sen ancak haftaya anlayip kavrarsin . . . . .
 • ROJ OF IRAKEYN:
  Eğer arab, fars ve diğer unsurlar, ırakta barzaninin bağımsızlık çıkışına destek vermezlerse, yarın kürt halkını yanlarında göremezler ve istemedikleri başlarına gelir, siyonizm ve emperyalizmin zaferi.
 • ORHUN:
  Muhalefetin hepsi , gerici, gerizekali, ulkenin dusmani. Halk her donemde derslerini vermistir ve vermeyede devam edecekdir. Muhim degil zaten sizler azinliktasiniz. Bos teneke gibi otun durun.
 • ANTİ AKP:
  SİYASİ İKTİDAR SAYESİNDE İSLAM DİNİ CUMHURİYET TARİHİ BOYUNCA GÖRMÜŞ OLDUĞU ZARARI HİÇ BİR DÖNEMDE GÖRMEMİŞTİR ÇIKARMIŞ OLDUĞUNUZ KIYAMET FİTNESİ İLE BİRLİKTE SAHTE HİLAFETÇİLİK SAHTE DİNCİLİK ALLAH İLE ALDATMAYI İLKE EDİNMENİZDEN DOLAYI CEMAAT EHLİNİ CAMİLERDEN UZAKLAŞTIRMAYI BAŞARMIŞ OLDUNUZ VATANA MİLLETE BAYRAĞA CUMHURİYETE DEMOKRASİYE ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINA LAİK DÜZENE YURDUN HER KARESİNDE YATMAKTA OLAN AZİZ ŞEHİTLERİMİZE KARŞI BİR İHANET SÜRECİ İLE BİRLİKTE SAVAŞ BAŞLATMIŞ OLDUNUZ. .
 • ÇAKIRCALI:
  TÜRKİYEYİ BÖLÜCÜ ANAYASAYA KARŞI DURMAYA CUMHURİYETİN BELIRLİ KALELERİNDEN DEĞİL, CUMHURIYETE KARŞI OLAN YERLERDEN BÖLÜCÜ ANAYASAYA KARŞI DURMALARINI, NE İÇİN KARŞI OLMALARINI ANLATMALIYIZ. CUMHURIYETIN KALELERI OLAN YERLERDE HALK BILINÇLİ YALAKA DEĞİL. ÖRGÜTLENMELERİ EN GEÇ BİR GÜNÜ ALIR. BİZLERİN YALAKA ÇOKLUĞUNDAN SESİNİ YETERINCE DUYURAMAYAN YERLERDEN BAŞLAMALIYIZ. O ZAMAN BIRŞEYLER YAPMIŞ OLABILIRIZ.
 • ANTİ AKP:
  AZİZ NESİN BU MİLLETİN YÜZDE KIRKI APTAL VE AHMAK DEMİŞTİ 100 KİŞİDE 65 KİŞİ BAŞKANLIK SİSTEMİNE SICAK BAKTIĞI İÇİN DEMEK OLUYOR Kİ BU MİLLETİN YÜZDE 65 LİK BİR GURUBU AHMAK BU DA DEMEK OLUYOR Kİ AZİZ NESİN YÜZDE 40 DİYEREK İSKONTO YAPMIŞ İNSAFLI RAKAM VERMİŞ BU GÜN YAŞAMIŞ OLSAYDI MİLLETİN 100 DE 90 LIK GURUBUNA AHMAK DEMEK ZORUNDA KALIRDI NE YAZIK Kİ. . .
 • P''NİN AHMAKLIĞI YÜZÜNDEN:
  Akit, Türkiye, Aydınlık-Perinçek ile bütün havuz medyası BOP, Oslo, Dolmabahçe, Açılımla ülkeyi iç savaşa sürükleyip, yangın yerine çevirdiler ya, şimdi bizimle de alay ediyorlar.
 • YENİ TETİKÇİ PERİNÇEK:
  BOP''un Zaman Gazetesinden boşlan tetikçilik görevini Perinçek ile onun Ulusal Kanalı ve Aydınlık''ı aldı.
 • BOP''ÇU ŞEBEKE:
  Aydınlık''ın Akit veya Türkiye gazetesinden bir farkı var mı? Perinçek gül verdiği katil Öcalan''a kukla bir devlet kurduramayı başaramayınca, şimdi bunu yapan BOP''çulara destek oluyor.
 • ALI HIDIR:
  TERRÖRE KARSI TÜRKIYEDE HARKES ARTIK ORTAK CEPHE ALMALI. BU ISIN SAGI SOLU YOK. YAPILMAK ISTENEN TÜRKIYEYI CÖKERTMEKTIR. DEAS , PKK ÜZERINDEN OYNANAN OYUNLAN TÜRKIYE SURIYE DURUMUNA DÜSÜRÜLMEK ISTENIYOR. HERKESIN BIRLIK OLMA ZAMANI coktan geldi. AKSI TAKTIRDE KOMSULARIMIZIN CÖKMESINDE OYNANAN SENARYO GIBI TÜRKIYE, DE KAOSA SÜRÜKLENECEKTIR. KONVANSIONEL SILAHLARLA ÜLKELERE SALDIRIP ISGAL EDEN ÜLKELER simdi bunun yerine DEAS VE PKK GIBI GRUPLARI KULANARAK KAOTIK ORTAMA SÜRÜKLÜYORLAR.
 • ELEŞTİREN:
  EN BAŞTA BOP PROJESİNİ ONAYLAYIP PARÇASI OLMAYI KABUL EDENDİR BU ÖLÜMLERİN SORUMLUSU. BIZIM ALNIMIZA SILAHMI DAYANDIDA BU PISLIKLERE ORTAK OLDUK. ABD ISRAIL VE SUUDLAR BENİ İLGİLENDİRMİYOR. BENIM DERDİM EMPERYALIST DÜŞÜNCENİN KARŞISIŞINDA EL PENÇE DİVAN DURAN TÜRK YÖNETİCİSİ VEYA YÖNETİCİLERİDİR. AĞRIMA GIDEN TÜRKÜN DÜNYADA OLAN SAYGINLIĞININ SORGULANIR HALE GELMESIDİR. TÜRKİYE NE AKPEYİ NE ERDOĞANI HAKETMEDİ. DEVLETİN BU DURUMU YALAKALARA VE HAINLERE MUBAREK OLSUN.
 • ANTİ AKP:
  SİYASİ İKTİDARIN BAŞKANLARI YARDIMCILARI MÜDAVİMLERİ YOLDAŞLARI TAKIM ARKADAŞLARI BUNLAR HER KİM İSE 13 YILDAN BERİDİR SÜREGELEN İKTİDARLARI SÜRESİNCE SÖYLEDİKLERİ ŞEYLERİN TAM TERSİNİ YAPMAK SURETİYLE MİLLETİ TERS KÖŞE YAPMAYI BAŞARMIŞLAR BALDIRAN ZEHRİ DEDİKLERİ ŞEYİ KENDİLERİNE DEĞİL MİLLETE İÇİRMEYİ BAŞARMIŞLARDIR. . .
 • DOST:
  BU NASIL MEMLEKET POLISIMIZI VURAN TRÖRISTLERI YARALI HASTANEYE GÖTÜREMIYORUZ DIYE VERYANSIN EDIYORLAR:ANLAMAK MÜMKÜN DEGIL;GENEL KURMAY SEYREDIYOR;
 • ELEŞTİREN:
  SADECE MOSSAD VE CIA MI!? AB NIN TÜM AJAN VE GIZLİ ÖRGÜTLERİ TÜRKIYEDE CIRIT ATIYOR. SANKI SEVR GERİ GELMİŞ, İŞGAL ALTINDAYIZ GIZLI ÖRGÜTLER TARAFINDAN. BIZIMKILERDE HALA BADEMLERE LA FONTENDEN MASALLARLA TÜRKIYEYİ UÇURUYORLAR. BOL KESEDEN ATMALAR. DURMADAN GÜNDEM DEĞİŞTİRİP, ALGI OPERASYONLARINA GİRMELER. BUNLARI AÇIKÇA SÖYLEYENLERİ YALAKALAR VATAN HAINLIĞIYLE SUÇLUYOR. OYSA VATAN HAINI GÖRMEK İÇİN AYNAYA BAKMALARI KAFİ GELECEK.
 • ZAZA 1000 GÖLLÜ:
  dönek perinçek Maoculukta Atatürkçülüğe öcalana yanaştıktan sonrada şimdi kapağı AKP atı mübarek dansözlere taş çıkartan perinçek
  KAWA SAKİ: memleket canbaz-dansöz kaynuyo beya. . .
  VATAN: allah sonunda dogru yolu ona kismet etti.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.