Sözcü Gazetesi

GİT
Bugünkü Sözcü Gazetesi
YORUMLAR

 • GAVUR.SAVAR:
  ŞİMDİYE. . . KADAR . LAİKLİK. . . . TÜRKİYEDE. ŞÖYLE. UYGULANIYORDU. . . . . LAİKSİN . BAŞÖRTÜLÜ . . OKUYAMASSIN. . . ÇALIŞAMASSIN. . . DOKTOR . MÜHENDİS. VE. DİĞER MESLEKLERDE . OKUYUP. ÇALIŞAMASSIN, . . . . SARIK . SARAMASSIN. . . HARAM . HELAL. GÖZETEMESSİN. . ÇOCUKSAN. . . OKULDA. . . NAMAZ. KILAMASSIN. . . . . CUMARTESİ. . YAHUDİLER. . . HAVRAYA. . . İSEVİLER. KİLİSEYE . GİDEBİLİR. AMA. . . MÜSLİM . CUMAYA . GİDEMEZ. . . . GAVURLARI. DÜRÜST. AMA. . . MÜSLÜMANI . SAHTEKAR. . GÖSTERİLİRDİ. . . . KEMAL . SUNALIN . . FLİMLERİNE BAKIN. . . İĞRENİRSİNİZ. .
 • GAVUR.SAVAR:
  İNGİLİZ . PAÇAVRASI . SÖZCÜ. . . YİNE. OLMAZDINIZ. DİYOR. . . BU . GAZTENİN . İÇİNDE. BİR . TANE. AKLI . BAŞINDA . ADAM. YOKMU. . . . BU YAZARLAR . NERELERİNDEN DÜŞÜNÜYORLAR. . . . BUNLARIN. BEYİNLERİNE. KUŞLARMI. SI. . . . TI. . . BÖYLLE. KUŞ . BEYİNLİ . OLUYORLAR. . . ATATÜRK . YUNANIN . DIŞINDA . . . İŞGAL. ORDULARININ . HANGİSİNİ . SAVAŞ YOLUYLA . . KOVDU. . . İNGİLİZLER . . İSTANBULDAN HANGİ VAATLERLE ÇEKİLDİ. . . . AHHH. . AHHH.
 • LÜTFÜ:
  ULAN DAAAHA KENDİ VATANINI KORUYAMIYORSUN. HER GÜN ROKET ATILIYOR . KATARI KORUYACAK ÜS KURACAK . ALLAH BELANIZI VERSİN
 • BARAKLI MUSTAFA:
  MILLETIN VERGISIYLE AYAKDA DURAN TRT SPOR, UN YORUMCULARI ERSI, OGUZ VE HAKAN BU TRABZON YALAKALIGI NIYE KIME YARANMAK ISTIYORSUNUZ, BU FENER KIMLERE NE YAPMIS AYNI TÜRKLÜKTEN RAHATSIZ OLANLAR FENERDENDE RAHATSIZ, GERCEKTE TÜRKIYE CUMHURIYETI, SPORDA FENERBAHCE CUMHURIYETI, IKISIDE YIKILMAZ, VE KIMSEDE YIKAMAZ
 • VTNDS:
  ugur dundar yakinda sende gidecen sozcu kapatilinca sana kim is verir ha ermenistan almanya ingiltere , yolun uzak , icimizdeki yabancilar!!!
 • ANTİ AKP:
  BİR KEREDEN BİR ŞEY OLMAZ DİYEN ENSAR ZİHNİYETİ TOPLUMUN HER KESİMİNE HIV VİRÜSÜ GİBİ YAYILMAKTADIR. . .
 • ANTİ AKP:
  ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINI LAİK DEMOKRATİK HUKUK CUMHURİYETİNİ MİLLETİN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜNÜ ŞANLI BAYRAĞIMIZ VE VATAN TOPRAKLARI ADINA YAŞAMINI HİÇE SAYARAK MÜBAREK CANLARI VE AZİZ BEDENLERİ TOPRAĞA DÜŞMÜŞ AZİZ RUHLARI HAKK A ULAŞMIŞ KAHRAMAN ŞEHİTLERİMİZİ HİÇE SAYARAK ENKAZ OLARAK GÖREN MENEMEN OLAYLARINDA TEĞMEN KUBİLAY I ŞEHİT EDEN ZİHNİYETİN DEVAMI OLAN KİNDAR AMA HESAPTA DİNDAR OLARAK GÖRÜNEN SAHTE HİLAFETÇİLİK YAPARAK ALLAH İLE ALDATAN RANTİYECİ SİYONİSTLER İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİ. .
 • ADINIZI YAZIN:
  YILDIRIMIN OĞLU KUMSR OYNUYORMUŞ. BIZE NE PARA ONUN KEYIF ONUN. BIZE ELEŞTİRMEKTE DÜŞMEZ. PARASINI NASIL HARCIYACAĞINI ONA DIKTE EDEMEYİZ. KIMSE DÖRT DÖRTLÜK DEĞİLDİR. BURADA ASIL IRDELENMESİ GEREKEN ONUN BUKADAR VARLIĞI GENÇYAŞINDA HANGİ ZAMAN IÇİNDE YAPTIĞI. ÜNİVERSİTE BITIRMIŞ BIR SÜRÜ GENCIMIZ TICARİ ZEKASI VEKABILIYETİYLE BIRÇOK İŞADAMINA TAŞ ÇIKARIRKEN, KAPITAL YOKLUĞUNDAN EL ARABASIYLA SEBZE MEYVA SATIYOR. NEDENİDE ONLARIN YILDIRIM BEY GIBI BABALARI OLMADIĞIDIR. EEE BAL TUTAN , O BALDANDA YARARL
 • ADINIZI YAZINBAYRAM DENİZ:
  KUŞ BEYİLİ YAZIYI TAM OKUMAMIŞSIN SİZLER OKUMUYORSUNUZ SORGULAMIYORSUNUZ SEN BUYAZIYI BİRDEFA DAHA OKU BELKİ ANLARSIN
 • ANTİ AKP:
  ŞERİAT GELİYOR HİLAFET GELİYOR ZATEN ARTIK BUNDAN SONRA BUNLAR DENİZE GİREMEYECEKLER DİYEREK SAĞDA SOLDA ÇARŞIDA PAZARDA AKTROLLER AKKOYUNLAR AĞIZLARINDAN TÜKÜRÜK SAÇARAK MİLLETLE GIRTLAK GIRTLAĞA GELEREK BAŞKANLARINDAN ALMIŞ OLDUKLARI KÜSTAHLIK DERSİNİ İYİCE EZBER EDEREK İLERİ BOYUTLARA TAŞIMAK SURETİYLE MİLLETE SALDIRARAK CUMHURİYETÇİLER İLE HİLAFETÇİLER ARASINDA KAVGA DÖVÜŞ VE SAVAŞ ORTAMINA MEMLEKETİ VE MİLLETİ SÜRÜKLEYEREK GERİLİMİ DAHA DA İLERİ BOYUTLARA TAŞIMAK İSTEMEKTEDİRLER. . .
 • EM .ERD.:
  VAYY ERKAN YILDIRIM BOL ŞANS SEN ZATEN ŞANSLISIN ÇÜNKÜ BİNALİ YILDIRIM IN OĞLUSUN AMA BABAN GÖRMESİN ÇÜNKÜ DİNDAR GEÇİNİYOR
 • ANTİ AKP:
  ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINI LAİK DEMOKRATİK HUKUK CUMHURİYETİNİ MİLLETİN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜNÜ ŞANLI BAYRAĞIMIZI VATAN MİLLET MEMLEKET VE ŞANLI BAYRAĞIMIZ ADINA KENDİSİNİ HİÇE SAYARAK MÜBAREK CANLARI VE AZİZ BEDENLERİ TOPRAĞA DÜŞMÜŞ AZİZ RUHLARI HAKK A ULAŞMIŞ KAHRAMAN ŞEHİTLERİMİZİ HİÇE SAYARAK ENKAZ OLARAK GÖREN MENEMEN OLAYLARINDA TEĞMEN KUBİLAY I ŞEHİT EDEN ZİHNİYETİN DEVAMI OLAN KİNDAR AMA HESAPTA DİNDAR OLARAK GÖRÜNEN SAHTE HİLAFETÇİLİK YAPARAK ALLAH İLE ALDATAN SİYONİST İLLUMİNATİ TAKIMI
 • REİS:
  Ne günlere kaldık sözcü mhp li akşeneri destekliyorsa bu işin içinde büyük oyun var demektir.
  KURTCUK: öle . . . akp de Devlet beyi destekliyor. . . ne güzel işler. . .
 • UĞUR:
  ne o şimdide akşenerimi cilalıyorsunuz. artık eski türkiye yok. yiyende yok.
  KURNAZ ŞARKLI: ondan diğerleri de yönetime destek veriyorlar demi. . yemeyin milleti. . şark kurnazları. .
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.