Milli Gazete Gazetesi

GİT
Bugünkü Milli Gazete Gazetesi
YORUMLAR

 • VATANDAŞ:
  BU MİLLETİN VEKİLLERİNİN ELEKTİRK, SU , DOGALGAZ PARALARINI BİZ MİLLET OLARAK ÖDÜYORSAK BEN MİLLET OLARAK HAKKIMI HELAL ETMİYORUM ALLAH BUNLARI ÖLDÜRTMESİN SÜRÜNDÜRSÜN ÇOCUKLARINDAN TORUNLARINDAN ÇIKARIR İNŞALLAH.
 • REİS:
  Tabi kardeşim senin karnın tok suyun elektirihin doğal gazın evin içinde. TABİİ DERSİN İSRAİL le görüşmeler kesilsin diye. GAZZEDE aç kalan bebekleri hiç düşündünmü milli gazete sana diyorum. Amborgo kaldırmaya uğraşıyoruz gölge etme yeter.
 • EMEKLİ:
  DEVLET DİYE BİR GAZETE ÇİKSA HER SAYFASI BİR BAKANLIĞA AİT HABERLERİ DUYURSA İYİ OLUR GİBİ GELİYOR.
 • VERİLEMEYECEK HESABI OLANLAR...:
  Asla veremeyecekleri kirli hesapları olanlar çok iyi biliyorlar ki; bir gün bu kan ve gözyaşı duracak olursa kendilerine hesap sorulacağı için, arkalarında hesap soracak bir ülke bırakmamanın gayreti içindeler.
 • MEHMET CAN:
  Yüce Allahın düşmanları olan Lanetlenmiş Canavar insan görünümlü Hayvanlar Hey insanlara zülüm eden Zalimler alçaklar Dünyayı ve insanlığı kirleten Yalanla Haramla geçinen Lanetlenmiş Sahtekarlar Hey Türk olmayan ırkçı sahte Türklük oyunu oynayan sahtekar Dinleri kirleten Lanetlenmiş Sahte Müslümanlar Türk bayrağını Orduyu ve Devleti kirleten Atatürk düşmanları Peygamber ocağına ve islam dinine Kurana ihanet edenler Peygamber Torunu hepinizi uyarmıştıki yaptınız pislikler sınırı aştıinsanoğlu
  EMEKLİ: İNSANLARI KÜÇÜLTEREK BÜYÜME ARZUSU ŞEYTANIN İŞİDİR. MÜSLÜMAN KİNDAR VE GAREZLİ OLMAZ . BİRİ BİZİ GÖRDÜĞÜNDE ALLAHI HATIRLAMIYORSA . ALLAHIN ANILDIĞI YERLERE GİDEMİYORSAK İŞİMİZ ZOR . ALLAHIN DİNİNİ KAİNAT TOPLANSA KİRLETEMEZ. KİRLENEN BİZİM DİNİMİZ . . . . SENİN DİNİN SANA BENİM DİNİM BANA (kafirun suresi)
 • SARAYIN İTİBARI UGANDA İLE KENYA''DA OLUR:
  Kendi anayasası, hukuku, adaleti, hükumeti, parlamentosu, Göneydoğu''yu, dolayısıyla da devleti sıfırlayıp; saraya itibar gösterileceğini bekleyenlerin akıbetidir komşularımız, Almanya ve diğer medeni ülkelerle yaşadıklarımız.
 • İYİLİK:
  Diyanet hicri takvim bastırarak tüm dünyaya gönderecekmiş. . paramızı boş işlere harcıyorlar. . o kadar parayı okul yapımına harcasanıza. . . böylece Yüce Rabb''in ''OKU'' emrini yerine getirip yararlı bir iş yaparsınız. .
 • ENDİŞELİ ADAM:
  GÜÇLÜ DEVLETLERİN ELİNDE ŞANTAJ OLARAK KULLANACAĞI GÜÇLÜ DELİLLER VE DOSYALAR OLAN BİRİSİNİN ÜLKEMİZDE BAŞKAN OLMASI YANİ TEK ADAM OLMASI DEVLETİMİZİN VE MİLLETİMİZİN GÜVENLİĞİNİ VEDE MİLLİ ÇIKARLARIMIZI BÜYÜK RİSKLERE SOKMAZMI?
 • İHLASLİ MÜMİN.:
  Âçik saçli merkel veyahut merkep nişi vardur bu gazetemizde biz mili yüz mili .
 • ÇARİKLİ ABDULCABAR:
  Milidur her işimuz milidur sen beru diğeri geridur duşunuruz derun derun deruni kolumuzdan verduler seruni tahta dür masamuz karadur bahtumuz
 • ASMAZI.ASAR.:
  BOSUNA. YAYGARA. BU. HALK. HAYDÌ. BÌRÌNCÌ. DÖNEM. YANILDI. YA. ÌKINCÌ. DÖNEM. ADAM. KALPAZANLIKTAN, HIRSIZLIKTAN. YARGILANIRKEN. MÌNAREYÌ. MIZRAK. KUBEYÌ. KALKANLAYIP. YIRTMADIMI. BASBAKAN. OLMADIMI. BOP. ESBASKANIYIM. DEDÌGÌ. OSLODAKÌ. DÌREKTÌFLE. HERMESKUNMAHAL. CEHPANELÌGE. ÇEVRÌLMEDÌMÌ. O. HARÌTALAR. 70. SONLARINDA. YAYINLANDI. BOP. CULARIN. YARDIM. YATAKLIGIBÌLGÌSÌ. DAHÌLÌÑDEYDÌ. SÌMDÌDE. KELLE. ÇOCUKLARIMIZIÑ. SIRTINDAN. SEHÌTLÌK. EDEBIYATI. OSMANLICILIK. OYNUYOR. FATÌHNÌN. NAMAZADURDUGU. CÌNARA. TAHAMÜLÜ. YOKEN. KENDÌSÌNEMÌ. OLACAK
  VELİ: arkadaş okunaklı yazda ne demek istediğini anlayalım
 • ANTİ AKP:
  BÖYLE ABUK SUBUK PROGRAMLAR İLE SÜREKLİ OLARAK GÜNDEM DEĞİŞTİRİP MİLLETİN ZİHNİNİ BULANDIRIYORSUNUZ YOK SURVİVOR YOK İZDİVAÇ YOK TOP YOK MAÇ KİM KAZANIRSA KAZANSIN KİM EVLENİRSE EVLENSİN SİZE NE SİZ MEMLEKET MESELESİNE BAKIN BU VATAN NASIL KURTULUR NE YAPABİLİRİZ DİYE DÜŞÜNÜN SON PİŞMANLIK FAYDA VERMEZ TÜRKİYE NİN KAYBEDECEK ZAMANI KALMADI EFENDİLER. . .
 • VATANDAŞ:
  TRİLYONLARI, KATRİLYONLARI, AYAKKABI KUTUSU İÇİNDEKİ MİLYAR DOLARLARA VERGİ ALMADINIZDA KALA KALA ASGARİ ÜCRETLİYEMİ KALDINIZ. NE OLDU SOYACAK YADA YİYECEK BİRYER KALMADIMI. BU VERGİ PARALARIYLA KİME PEŞKEF ÇEKECEKSİNİZ. TOKİDE BİLE AYNISINI YAPIYORSUNUZ. EVİNİZİ VERİYORSUNUZ. BORÇLANDIRIP GERİ VERİYORLAR. BABADAN MİRAS KALIYOR YOK SENİN VAR ORAYI ALAMASSIN SATMALISIN DİYORLAR BUMU HAK ADALET SİZLERDE ÇOCUKLARINIZA MİRAS BIRAKMAYIN SATIN HEPSİNİ, BÜYÜGÜNDEN KÜÇÜGÜNE HERKEZ HAK YİYOR HARAM OLSUN.
 • ANTİ AKP:
  İKTİDAR PARTİNİZİN AZİMLİ ÇALIŞMALARI SAYESİNDE VATANI MİLLETİ İÇİNDEN ÇIKILMASI MÜMKÜN OLMAYAN DİPSİZ KARANLIK KUYULARA İTELEMEK SURETİYLE BİRBİRİNE DÜŞÜREREK BÖLEREK PARÇALAYARAK FIRKALARA AYIRARAK ALLAH İLE ALDATARAK KORKU İMPARATORLUĞU YARATARAK BÜYÜK ORTADOĞU BÜYÜK İSRAİL RANTİYECİLİK VE İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNE BİAT EDEREK TÜRK BAYRAĞINI TÜRK MİLLETİNİ TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ VE DEMOKRATİK LAİK SİSTEMİ SIFIRLAMAK ADINA İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNİN TAŞERONLUĞUNU YAPIYORSUNUZ. . .
 • YEŞİL HİLAL:
  SARAY MÜSLÜMANLARI ÖNCE HÜKÜMET CEMAAT DİYE BİRBİRİNE DÜŞÜRDÜ SONRADA REİSCİLER HOCACILAR DİYE BİRBİRİNE DÜŞÜRDÜ. SADECE İSRAİLE FAYDASI DOKUNDU. İSLAM COĞRAFYASINA ZARARDAN BAŞKA FAYDASI OLMADI. ONUN İÇİN ÜMMETİN KURTARICISI GİBİ SIFATLAR KULLANANIN AKLINA ŞAŞARIM.
 • SARAY MEDYASI:
  Halkın yüzde elli oyu ile seçilen başbakanın saray darbesi ile devrilmesine “darbe” diyemeyenler, kasetle getirdikleri kendi has adamları Kılıçtaroğlu ile Bahçeli’yi dile dolayarak ülkemizi çektikleri bataklığı, kanı, gözyaşını örtmeye çalışıyorlar.
 • MEHMET MUHİTTİN:
  DİNDAR ANAYASA HAKKINDA BENDE BİR YORUM YAPAYIM. ÜLKEYE DİNDAR ANAYASA GELİRSE SARAYDAKİ GİBİ LİDERLER VE CÜBBELİ GİBİ HOCALAR YÜZÜNDEN MİLLETİMİZ ON ONBEŞ YIL İÇİNDE İSLAM HUKUKUNDAN NEFRET EDER HALE GELECEK. DOLAYISIYLA DİNDAR ANAYASA KALSIN. BÖYLE İYİ. ZATEN SARAYDAKİNİN AYASOFYAYI CAMİYE ÇEVİRME VE DİNDAR ANAYASA GETİRME GİBİ BİR NİYETİDE YOK.
 • ASMAZI.ASAR.:
  TEKBÌR. TOPRAGA. DÜSENLERÌ. GERÌMÌ. GETÌRECEK. O. TERKBÌRLERÌ. 14. YILDIR. GÖZÜMÜZÜN. ÌÇÌNE. BAKA. BAKA. YALAN. DALAVERE. AYIN 4. OYNANAN. OYUNUN. SENARYO. YAZIP. OYNIYANLARA. KARSI. OLMALIKÌ. PAPALIKTA. 52. MÜSLÜMAN. ÜLKEYÌ. DÌZAYINDA. HATTA. TÜRKÌYEYÌ. BÖLECEGÌNE. YEMIÑ. EDEN. BOP. ESBASKANININ. KARANLIK. YÜZÜNE. HAYKIRINKÌ. BELEDÌYEDE. CALDIGÌ. 2. MÌLYAR. DOLAR. TESCÌLENÌNCE. SÌZLERÌN. TAKTÌGÌYLE. MÌNARELER. MÌZRAGIMIZ. KUBELER. KALKANIMIZLA. HALKI. ALDATIGINIZIN. FATURASINI. ÖDÜYORUZ. SEHÌRLER. BOSALIYOR. KÌLÌSÌ. KORUYAMIYANLARA. HAYKIRIN. ALLAH. H. B
 • ANTİ AKP:
  US İLE ANLAYANA EDELİM TEKDİR TEKDİRDEN ANLAMAYANIN HALİ KÖTEKTİR. . . BİN NASİHATTEN BİR SERENCEM EVLADIR. . . NE YAŞANACAKSA YAŞANACAK. . . AKILLI OLUP DÜNYANIN KAHRINI ÇEKECEĞİNE DELİ OL DÜNYA SENİN KAHRINI ÇEKSİN. . . BIRAKACAKSIN SU MEYLİNE YEL ÜFÜRSÜN SU GÖTÜRSÜN. . . KİŞİYİ TECRÜBE SAHİBİ ETMEK ADINA KENDİSİNE VERİLEN NASİHATLER HİÇ BİR FAYDA SAĞLAMIYOR. . . KİŞİLERİN TECRÜBE SAHİBİ OLABİLMELERİ İÇİN ANCAK VE ANCAK İÇİN ZORLU İMTİHANLARDAN VE ZORLU SÜREÇLERDEN GEÇMELERİ KAÇINILMAZDIR. . .
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.