Milli Gazete Gazetesi

GİT
Bugünkü Milli Gazete Gazetesi
YORUMLAR

 • İHLASLİ MÜMİN.:
  Âçik saçli merkel veyahut merkep nişi vardur bu gazetemizde biz mili yüz mili .
 • ÇARİKLİ ABDULCABAR:
  Milidur her işimuz milidur sen beru diğeri geridur duşunuruz derun derun deruni kolumuzdan verduler seruni tahta dür masamuz karadur bahtumuz
 • ASMAZI.ASAR.:
  BOSUNA. YAYGARA. BU. HALK. HAYDÌ. BÌRÌNCÌ. DÖNEM. YANILDI. YA. ÌKINCÌ. DÖNEM. ADAM. KALPAZANLIKTAN, HIRSIZLIKTAN. YARGILANIRKEN. MÌNAREYÌ. MIZRAK. KUBEYÌ. KALKANLAYIP. YIRTMADIMI. BASBAKAN. OLMADIMI. BOP. ESBASKANIYIM. DEDÌGÌ. OSLODAKÌ. DÌREKTÌFLE. HERMESKUNMAHAL. CEHPANELÌGE. ÇEVRÌLMEDÌMÌ. O. HARÌTALAR. 70. SONLARINDA. YAYINLANDI. BOP. CULARIN. YARDIM. YATAKLIGIBÌLGÌSÌ. DAHÌLÌÑDEYDÌ. SÌMDÌDE. KELLE. ÇOCUKLARIMIZIÑ. SIRTINDAN. SEHÌTLÌK. EDEBIYATI. OSMANLICILIK. OYNUYOR. FATÌHNÌN. NAMAZADURDUGU. CÌNARA. TAHAMÜLÜ. YOKEN. KENDÌSÌNEMÌ. OLACAK
  VELİ: arkadaş okunaklı yazda ne demek istediğini anlayalım
 • ANTİ AKP:
  BÖYLE ABUK SUBUK PROGRAMLAR İLE SÜREKLİ OLARAK GÜNDEM DEĞİŞTİRİP MİLLETİN ZİHNİNİ BULANDIRIYORSUNUZ YOK SURVİVOR YOK İZDİVAÇ YOK TOP YOK MAÇ KİM KAZANIRSA KAZANSIN KİM EVLENİRSE EVLENSİN SİZE NE SİZ MEMLEKET MESELESİNE BAKIN BU VATAN NASIL KURTULUR NE YAPABİLİRİZ DİYE DÜŞÜNÜN SON PİŞMANLIK FAYDA VERMEZ TÜRKİYE NİN KAYBEDECEK ZAMANI KALMADI EFENDİLER. . .
 • VATANDAŞ:
  TRİLYONLARI, KATRİLYONLARI, AYAKKABI KUTUSU İÇİNDEKİ MİLYAR DOLARLARA VERGİ ALMADINIZDA KALA KALA ASGARİ ÜCRETLİYEMİ KALDINIZ. NE OLDU SOYACAK YADA YİYECEK BİRYER KALMADIMI. BU VERGİ PARALARIYLA KİME PEŞKEF ÇEKECEKSİNİZ. TOKİDE BİLE AYNISINI YAPIYORSUNUZ. EVİNİZİ VERİYORSUNUZ. BORÇLANDIRIP GERİ VERİYORLAR. BABADAN MİRAS KALIYOR YOK SENİN VAR ORAYI ALAMASSIN SATMALISIN DİYORLAR BUMU HAK ADALET SİZLERDE ÇOCUKLARINIZA MİRAS BIRAKMAYIN SATIN HEPSİNİ, BÜYÜGÜNDEN KÜÇÜGÜNE HERKEZ HAK YİYOR HARAM OLSUN.
 • ANTİ AKP:
  İKTİDAR PARTİNİZİN AZİMLİ ÇALIŞMALARI SAYESİNDE VATANI MİLLETİ İÇİNDEN ÇIKILMASI MÜMKÜN OLMAYAN DİPSİZ KARANLIK KUYULARA İTELEMEK SURETİYLE BİRBİRİNE DÜŞÜREREK BÖLEREK PARÇALAYARAK FIRKALARA AYIRARAK ALLAH İLE ALDATARAK KORKU İMPARATORLUĞU YARATARAK BÜYÜK ORTADOĞU BÜYÜK İSRAİL RANTİYECİLİK VE İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNE BİAT EDEREK TÜRK BAYRAĞINI TÜRK MİLLETİNİ TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ VE DEMOKRATİK LAİK SİSTEMİ SIFIRLAMAK ADINA İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNİN TAŞERONLUĞUNU YAPIYORSUNUZ. . .
 • YEŞİL HİLAL:
  SARAY MÜSLÜMANLARI ÖNCE HÜKÜMET CEMAAT DİYE BİRBİRİNE DÜŞÜRDÜ SONRADA REİSCİLER HOCACILAR DİYE BİRBİRİNE DÜŞÜRDÜ. SADECE İSRAİLE FAYDASI DOKUNDU. İSLAM COĞRAFYASINA ZARARDAN BAŞKA FAYDASI OLMADI. ONUN İÇİN ÜMMETİN KURTARICISI GİBİ SIFATLAR KULLANANIN AKLINA ŞAŞARIM.
 • SARAY MEDYASI:
  Halkın yüzde elli oyu ile seçilen başbakanın saray darbesi ile devrilmesine “darbe” diyemeyenler, kasetle getirdikleri kendi has adamları Kılıçtaroğlu ile Bahçeli’yi dile dolayarak ülkemizi çektikleri bataklığı, kanı, gözyaşını örtmeye çalışıyorlar.
 • MEHMET MUHİTTİN:
  DİNDAR ANAYASA HAKKINDA BENDE BİR YORUM YAPAYIM. ÜLKEYE DİNDAR ANAYASA GELİRSE SARAYDAKİ GİBİ LİDERLER VE CÜBBELİ GİBİ HOCALAR YÜZÜNDEN MİLLETİMİZ ON ONBEŞ YIL İÇİNDE İSLAM HUKUKUNDAN NEFRET EDER HALE GELECEK. DOLAYISIYLA DİNDAR ANAYASA KALSIN. BÖYLE İYİ. ZATEN SARAYDAKİNİN AYASOFYAYI CAMİYE ÇEVİRME VE DİNDAR ANAYASA GETİRME GİBİ BİR NİYETİDE YOK.
 • ASMAZI.ASAR.:
  TEKBÌR. TOPRAGA. DÜSENLERÌ. GERÌMÌ. GETÌRECEK. O. TERKBÌRLERÌ. 14. YILDIR. GÖZÜMÜZÜN. ÌÇÌNE. BAKA. BAKA. YALAN. DALAVERE. AYIN 4. OYNANAN. OYUNUN. SENARYO. YAZIP. OYNIYANLARA. KARSI. OLMALIKÌ. PAPALIKTA. 52. MÜSLÜMAN. ÜLKEYÌ. DÌZAYINDA. HATTA. TÜRKÌYEYÌ. BÖLECEGÌNE. YEMIÑ. EDEN. BOP. ESBASKANININ. KARANLIK. YÜZÜNE. HAYKIRINKÌ. BELEDÌYEDE. CALDIGÌ. 2. MÌLYAR. DOLAR. TESCÌLENÌNCE. SÌZLERÌN. TAKTÌGÌYLE. MÌNARELER. MÌZRAGIMIZ. KUBELER. KALKANIMIZLA. HALKI. ALDATIGINIZIN. FATURASINI. ÖDÜYORUZ. SEHÌRLER. BOSALIYOR. KÌLÌSÌ. KORUYAMIYANLARA. HAYKIRIN. ALLAH. H. B
 • ANTİ AKP:
  US İLE ANLAYANA EDELİM TEKDİR TEKDİRDEN ANLAMAYANIN HALİ KÖTEKTİR. . . BİN NASİHATTEN BİR SERENCEM EVLADIR. . . NE YAŞANACAKSA YAŞANACAK. . . AKILLI OLUP DÜNYANIN KAHRINI ÇEKECEĞİNE DELİ OL DÜNYA SENİN KAHRINI ÇEKSİN. . . BIRAKACAKSIN SU MEYLİNE YEL ÜFÜRSÜN SU GÖTÜRSÜN. . . KİŞİYİ TECRÜBE SAHİBİ ETMEK ADINA KENDİSİNE VERİLEN NASİHATLER HİÇ BİR FAYDA SAĞLAMIYOR. . . KİŞİLERİN TECRÜBE SAHİBİ OLABİLMELERİ İÇİN ANCAK VE ANCAK İÇİN ZORLU İMTİHANLARDAN VE ZORLU SÜREÇLERDEN GEÇMELERİ KAÇINILMAZDIR. . .
 • ANTİ AKP:
  HİLAFETÇİYİM ALLAH IN ADAMIYIM DİYEREK ALLAH İLE İNSANLARI ALDATARAK SÜLÜK GİBİ KANINI EMEREK ÇALIŞANLARA 1300 TL ASGARİ ÜCRETİ FAZLA GÖREREK 300 TL SİNİ CEBELLEZİ EDEREK HER AY EMEKLİ MAAŞLARINDAN TIRTIKLAYARAK MAKARNA KÖMÜR ÇEKYAT ALIŞ VERİŞ ÇEKİ ÇEYREK ALTIN DAĞITARAK MİLLETİN GÖZÜNÜ BOYAMAK SURETİYLE MATAH BİR İŞ YAPIYORMUŞ GİBİ HAVALARA GİRİP AHKAM KESEREK CAMİ İMAMLARI VASITASI İLE MİLLETE ŞÜKRETMESİNİ ÖĞRETEREK YÜZÜNÜZ KIZARMADAN SIKILMADAN DİNDARLIKTAN MÜSLÜMANLIKTAN BAHSEDEBİLİYORSUNUZ.
 • ANTİ AKP:
  BİR KEREDEN BİR ŞEY OLMAZ DİYEN ENSAR ZİHNİYETİ TOPLUMUN HER KESİMİNE HIV VİRÜSÜ GİBİ YAYILMAKTADIR. . .
 • ANTİ AKP:
  ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINI LAİK DEMOKRATİK HUKUK CUMHURİYETİNİ MİLLETİN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜNÜ ŞANLI BAYRAĞIMIZ VE VATAN TOPRAKLARI ADINA YAŞAMINI HİÇE SAYARAK MÜBAREK CANLARI VE AZİZ BEDENLERİ TOPRAĞA DÜŞMÜŞ AZİZ RUHLARI HAKK A ULAŞMIŞ KAHRAMAN ŞEHİTLERİMİZİ HİÇE SAYARAK ENKAZ OLARAK GÖREN MENEMEN OLAYLARINDA TEĞMEN KUBİLAY I ŞEHİT EDEN ZİHNİYETİN DEVAMI OLAN KİNDAR AMA HESAPTA DİNDAR OLARAK GÖRÜNEN SAHTE HİLAFETÇİLİK YAPARAK ALLAH İLE ALDATAN RANTİYECİ SİYONİSTLER İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİ. .
 • AHMET MUHİTTİN:
  ABD''Lİ ARAŞTIRMA ŞİRKETİ OLAN PEW''İN ÜLKEMİZDE YAPTIĞI ARAŞTIRMAYA GÖRE DİNİN YASALARDA HİÇBİR ETKİSİNİN OLMAMASINI İSTEYENLERİN SAYISI 2012 YILINA GÖRE ARTMIŞ VE YÜZDE 36''YA YÜKSELMİŞ. 2012 YILINDA YAPILAN ANKETE GÖRE BU ORAN YÜZDE 27 İDİ. KISACASI PEW''İN ONBİN KİŞİYLE YAPTIĞI ANKETE GÖRE ÜLKEMİZ SEKÜLERLEŞMEYE DOĞRU GİDİYOR. BU ANKET AKP''NİN ASLINDA İSLAMA ZARAR VERDİĞİ TEZİNİ DESTEKLİYOR.
 • ANTİ AKP:
  ŞERİAT GELİYOR HİLAFET GELİYOR ZATEN ARTIK BUNDAN SONRA BUNLAR DENİZE GİREMEYECEKLER DİYEREK SAĞDA SOLDA ÇARŞIDA PAZARDA AKTROLLER AKKOYUNLAR AĞIZLARINDAN TÜKÜRÜK SAÇARAK MİLLETLE GIRTLAK GIRTLAĞA GELEREK BAŞKANLARINDAN ALMIŞ OLDUKLARI KÜSTAHLIK DERSİNİ İYİCE EZBER EDEREK İLERİ BOYUTLARA TAŞIMAK SURETİYLE MİLLETE SALDIRARAK CUMHURİYETÇİLER İLE HİLAFETÇİLER ARASINDA KAVGA DÖVÜŞ VE SAVAŞ ORTAMINA MEMLEKETİ VE MİLLETİ SÜRÜKLEYEREK GERİLİMİ DAHA DA İLERİ BOYUTLARA TAŞIMAK İSTEMEKTEDİRLER. . .
 • ANTİ AKP:
  ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINI LAİK DEMOKRATİK HUKUK CUMHURİYETİNİ MİLLETİN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜNÜ ŞANLI BAYRAĞIMIZI VATAN MİLLET MEMLEKET VE ŞANLI BAYRAĞIMIZ ADINA KENDİSİNİ HİÇE SAYARAK MÜBAREK CANLARI VE AZİZ BEDENLERİ TOPRAĞA DÜŞMÜŞ AZİZ RUHLARI HAKK A ULAŞMIŞ KAHRAMAN ŞEHİTLERİMİZİ HİÇE SAYARAK ENKAZ OLARAK GÖREN MENEMEN OLAYLARINDA TEĞMEN KUBİLAY I ŞEHİT EDEN ZİHNİYETİN DEVAMI OLAN KİNDAR AMA HESAPTA DİNDAR OLARAK GÖRÜNEN SAHTE HİLAFETÇİLİK YAPARAK ALLAH İLE ALDATAN SİYONİST İLLUMİNATİ TAKIMI
 • MÜBADELE VE HUZUR:
  mübadele konusu referanduma götürülsün onlarda huzur bulsun bizde huzur bulalım
 • 5434:
  İTTİHAT: SEN İLK ÖNCE KENDİ UCAĞINI, KENDİ OTOMOBİLİNİ YAPTA SONRA İTTAFAK YAP. . !!! ÖYLE İŞKEMBEDEN ATMAKLA OLMUYOR BU İŞLER. . !!!
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.