Milli Gazete Gazetesi

GİT
Bugünkü Milli Gazete Gazetesi
YORUMLAR

 • ANTİ AKP:
  HİLAFETÇİYİM ALLAH IN ADAMIYIM DİYEREK ALLAH İLE İNSANLARI ALDATARAK SÜLÜK GİBİ KANINI EMEREK ÇALIŞANLARA 1300 TL ASGARİ ÜCRETİ FAZLA GÖREREK 300 TL SİNİ CEBELLEZİ EDEREK HER AY EMEKLİ MAAŞLARINDAN TIRTIKLAYARAK MAKARNA KÖMÜR ÇEKYAT ALIŞ VERİŞ ÇEKİ ÇEYREK ALTIN DAĞITARAK MİLLETİN GÖZÜNÜ BOYAMAK SURETİYLE MATAH BİR İŞ YAPIYORMUŞ GİBİ HAVALARA GİRİP AHKAM KESEREK CAMİ İMAMLARI VASITASI İLE MİLLETE ŞÜKRETMESİNİ ÖĞRETEREK YÜZÜNÜZ KIZARMADAN SIKILMADAN DİNDARLIKTAN MÜSLÜMANLIKTAN BAHSEDEBİLİYORSUNUZ.
 • ANTİ AKP:
  BİR KEREDEN BİR ŞEY OLMAZ DİYEN ENSAR ZİHNİYETİ TOPLUMUN HER KESİMİNE HIV VİRÜSÜ GİBİ YAYILMAKTADIR. . .
 • ANTİ AKP:
  ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINI LAİK DEMOKRATİK HUKUK CUMHURİYETİNİ MİLLETİN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜNÜ ŞANLI BAYRAĞIMIZ VE VATAN TOPRAKLARI ADINA YAŞAMINI HİÇE SAYARAK MÜBAREK CANLARI VE AZİZ BEDENLERİ TOPRAĞA DÜŞMÜŞ AZİZ RUHLARI HAKK A ULAŞMIŞ KAHRAMAN ŞEHİTLERİMİZİ HİÇE SAYARAK ENKAZ OLARAK GÖREN MENEMEN OLAYLARINDA TEĞMEN KUBİLAY I ŞEHİT EDEN ZİHNİYETİN DEVAMI OLAN KİNDAR AMA HESAPTA DİNDAR OLARAK GÖRÜNEN SAHTE HİLAFETÇİLİK YAPARAK ALLAH İLE ALDATAN RANTİYECİ SİYONİSTLER İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİ. .
 • AHMET MUHİTTİN:
  ABD''Lİ ARAŞTIRMA ŞİRKETİ OLAN PEW''İN ÜLKEMİZDE YAPTIĞI ARAŞTIRMAYA GÖRE DİNİN YASALARDA HİÇBİR ETKİSİNİN OLMAMASINI İSTEYENLERİN SAYISI 2012 YILINA GÖRE ARTMIŞ VE YÜZDE 36''YA YÜKSELMİŞ. 2012 YILINDA YAPILAN ANKETE GÖRE BU ORAN YÜZDE 27 İDİ. KISACASI PEW''İN ONBİN KİŞİYLE YAPTIĞI ANKETE GÖRE ÜLKEMİZ SEKÜLERLEŞMEYE DOĞRU GİDİYOR. BU ANKET AKP''NİN ASLINDA İSLAMA ZARAR VERDİĞİ TEZİNİ DESTEKLİYOR.
 • ANTİ AKP:
  ŞERİAT GELİYOR HİLAFET GELİYOR ZATEN ARTIK BUNDAN SONRA BUNLAR DENİZE GİREMEYECEKLER DİYEREK SAĞDA SOLDA ÇARŞIDA PAZARDA AKTROLLER AKKOYUNLAR AĞIZLARINDAN TÜKÜRÜK SAÇARAK MİLLETLE GIRTLAK GIRTLAĞA GELEREK BAŞKANLARINDAN ALMIŞ OLDUKLARI KÜSTAHLIK DERSİNİ İYİCE EZBER EDEREK İLERİ BOYUTLARA TAŞIMAK SURETİYLE MİLLETE SALDIRARAK CUMHURİYETÇİLER İLE HİLAFETÇİLER ARASINDA KAVGA DÖVÜŞ VE SAVAŞ ORTAMINA MEMLEKETİ VE MİLLETİ SÜRÜKLEYEREK GERİLİMİ DAHA DA İLERİ BOYUTLARA TAŞIMAK İSTEMEKTEDİRLER. . .
 • ANTİ AKP:
  ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINI LAİK DEMOKRATİK HUKUK CUMHURİYETİNİ MİLLETİN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜNÜ ŞANLI BAYRAĞIMIZI VATAN MİLLET MEMLEKET VE ŞANLI BAYRAĞIMIZ ADINA KENDİSİNİ HİÇE SAYARAK MÜBAREK CANLARI VE AZİZ BEDENLERİ TOPRAĞA DÜŞMÜŞ AZİZ RUHLARI HAKK A ULAŞMIŞ KAHRAMAN ŞEHİTLERİMİZİ HİÇE SAYARAK ENKAZ OLARAK GÖREN MENEMEN OLAYLARINDA TEĞMEN KUBİLAY I ŞEHİT EDEN ZİHNİYETİN DEVAMI OLAN KİNDAR AMA HESAPTA DİNDAR OLARAK GÖRÜNEN SAHTE HİLAFETÇİLİK YAPARAK ALLAH İLE ALDATAN SİYONİST İLLUMİNATİ TAKIMI
 • MÜBADELE VE HUZUR:
  mübadele konusu referanduma götürülsün onlarda huzur bulsun bizde huzur bulalım
 • 5434:
  İTTİHAT: SEN İLK ÖNCE KENDİ UCAĞINI, KENDİ OTOMOBİLİNİ YAPTA SONRA İTTAFAK YAP. . !!! ÖYLE İŞKEMBEDEN ATMAKLA OLMUYOR BU İŞLER. . !!!
 • MAVİ MARMARA:
  İSRAİL TARİHİNDE İLK KEZ İŞGAL ETTİĞİ GOLON TEPELERİNDE KABİNE TOPLANTISI YAPTI. ÜÇ AYDA ESADI DEVİRİRİZ YALANIYLA SURİYEDE MUALİFLERİ KANDIRIP SİLAHLANDIRARAK AYAKLANDIRAN AMERİKADAKİ VE TÜRKİYEDEKİ BOP''CULAR SAYESİNDE. AKMALLAR İSE UZUN İÇİN HALA ÜMMETİN KURTARICISI DİYORLAR. CAHİLLİK İŞTE BÖYLE BİR ŞEY.
 • VAN MİNUT:
  UZUN AMERİKA SEYAHATİNDE SADECE SİYONİST AMERİKALI YAHUDİ LOBİLERİYLE DEĞİL İSRAİL ENERJİ BAKANI YUVAL STEİNİTZ GİBİ SİYONİST İSRAİLLİ YAHUDİLERLEDE GÖRÜŞMÜŞ. PEKİ BU SEYAHATİNDE AMERİKALI MÜSLÜMAN CEMAATLERLE NEDEN GÖRÜŞMEDİ?. . . . . AKLIMA GELMİŞKEN ŞUNUDA HEMEN SÖYLEYEYİM. İNAMASI ZOR AMA AMERİKA ALMANYA GİBİ ÜLKELER FİLİSTİNLİLERE VERDİKLERİ YARDIM SÖZLERİNİN ÇOĞUNU YERİNE GETİRMİŞLER AMA TÜRKİYE VE SUUDİ ARABİSTAN GİBİ ÜLKELER FİLİSTİNLİLERE VERDİKLERİ YARDIM SÖZLERİNİN AZINI YERİNE GETİRMİŞLER
 • CETİN:
  Isvecte Türk asilli bir bakanin istifa ettirilmesinde sasilacak bir sey yok. Beklenen ve her ab olabilecek bir sey. AB ülkelerinin önemli ülkelerinde bir yere gelmen icin onlarin belirledigi kurallar icerisinde hareket edeceksin. Onlarin dediklerini yapmadigin anda ve cerceveyi astigin anda kendini kapi disari bulursun.
 • ASMAZI.ASAR.:
  SÌZDEN. TÈMÌNAT. OLMAZ. 14. YILDIR. ÌKTÌDARDINIZ. MAHÌR. OLDUGUNUZ. HIRSIZLIK. HÌLEYÌ. SERÌYE. HUKUKSUZLUK. DESPOTLUK. KÌN. KUSMAKORTADOGUYU. KARISTIRMAK. MÜSLÜMSN. GEÇINIP. PAPANIN. DÌZÌNÌN. DÌBÌNDE. YEMÌNLE. TÜRKÌYE. CUHMURÌYETÌNÌ. YIKMAK. VE. BÖLMEK.
 • CETİN:
  Türkiye INCIRLIK üssünü acilan bize dost görünen uceklara kapatilmali. PKK ve PYD ve DAES, i Türkiyeye müsallak edenelr, gönderecekleri son teknolojik donanimli dinleme ucagiyla Türkiyeyi durmak icin sahaya sürmek istemektedirler. DEAS, i vurmak bahanesiyle incirlik üstüne yerlesen müttefik ucaklerinin hedefi Türkiyenin önünü kesmek ve kuracaklari Kürdisdani askeri olarak bir müddet korumaktir. Bölgedeki gelesmelerin tek hedefi Türkiye. Türkiye tuzagi görmeli ve bozmada gec kalmamalidir.
 • 4141:
  EY ZALİM PİSLİK İSRAİL DİLERİM RABBİM DEN DÖKTÜĞÜN KANDA BOĞULURSUN. BU FİRAVUN KAFİRLERİ MÜSLÜMANLARI SAHİPSİZ BULMUŞLAR GELEN VURUYOR GİDEN VURUYOR. SANA ÜLKE DİYENİN YÜZÜNE TÜKÜREYİM. BUNLARLA BAIŞMAK RABBİMİ GÜCENDİRİR. HA ŞUNUDA SÖYLEYEYİM DÜNYANIN EN KORKAK MİLLETİ BUNLAR İKEN, BUNLARDAN ÇEKİNEN MÜSLÜMAN ÜLKELERİN ORTAYA KOYDUKLARI TAVIR İNANIN AKILLARA ZİYAN BİRŞEY. YAZIKLAR OLSUN ŞU DÜŞTÜĞÜMÜZ HALLERE. . . !!!
 • 5434:
  MÜSLÜMANLIĞIN ÖNÜNDEKİ EN BÜYÜK ENGEL CEHALLETİR. . MANGALDA KÜL BIRAKMAYANLAR YALE, OXFORD ÜNİVERSİTESİ AYARINDA ÖĞRETİM VEREN ÜNİVERSİTELER YAPIN. .
 • İTTİHAT:
  eğer ülkemiz müslüman devletlerle, manevi olarak islam senteziyle dış politikayı kurabilse çok güçlü hale gelebilir. .
 • ANADOLU MÜSLÜMANI:
  BOPCU AKPCİLER BOPCU AMERİKANCILARLA BERABER İSLAM COĞRAFYASINDA NEREYE EL ATTILARSA AFGANİSTANDAN LİBYAYA KADAR HEP MAHVETTİLER. BİN LADİN BAHANESİYLE AFGANİSTANI KİMYASAL SİLAH BAHANESİYLE IRAKI DEMOKRASİ GÖTÜRECEĞİZ BAHANESİYLE SURİYEYİ HEP TARUMAR ETTİLER. BÖLGEMİZDE GÜVENLİ TEK YER İSRAİL KALDI. MAALESEF BİZİM ÜLKEMİZDE ARTIK GÜVENLİ DEĞİL. BATIDA NEREDE NE ZAMAN CANLI BOMBA PATLAYACAĞI BELLİ DEĞİL. DOĞUDA İSE ZATEN MAKSİMUM DÜZEYDE TERÖR VAR.
  ÖMER FARUK: ANADOLU MÜSLÜMANI RUMUZLU KARDEŞ! SÖYLEDİKLERİNE TAMAMİYLE KATILIYORUM AMA GELDE BU GERÇEKLERİ AKMALLARA ANLAT. MÜMKÜN DEĞİL.
 • ANADOLU MÜSLÜMANI:
  BOP PROJESİNE KARŞI ÇIKTIKLARI İÇİN TURGUT ÖZALI, EŞREF BİTLİSİ, MUHSİN YAZICIOĞLUNU ŞEHİT EDEN İSRAİLCİ SİYONİSTLER HERZAMANKİ GİBİ YİNE BOPCU BÜYÜKBAŞ AKP''CİLERİN ARKASINDA DURUYORLAR. KÜRESEL GÜCE SAHİP OLAN BU İSRAİLCİ SİYONİSTLER PANAMA BELGELERİNDE BÜYÜKBAŞ AKPCİLERLE İLGİLİ SKANDALLARIN PATLAMASINA VE ÜLKEMİZDE BİR DARBE OLMASINI VEDE BREET BHARARA''NIN ZARRABI KULLANARAK BÜYÜKBAŞ AKP''CİLERE DOKUNMASINA İZİN VERMEZLER.
 • KIRKDÖNÜMLÜ SOSYALİST İSLAMCI:
  Bu hükümet ile ABD İsrail ve mısırla arası çok iyi hata samimiyetleri son derece iyi düzeyde. Van munit yalan kimse muslumanların zekasıyla alay etmesin istikbal islamındır.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.