GAZETELER

GİT
Türkiye'deki ulusal

gazete manşetleri

. Gazetelerden okumak istediğiniz gazetenin birinci sayfasına tıklayın.YORUMLAR

 • EL TURCO:
  20 çapulcu teslim oldular diye PKK çözüldü haberi yapan gazetecilere acaba sabahları birileri bir şeyler mi içiriyor yoksa ceplerine bir şeyler mi koyuyor.
 • EL TURCO:
  Makamlar, ancak o makamı işgal eden şahsiyetler kadar değerli ve şereflidir. Elbiseyi elbise yapan içindeki adamdır.
 • EMIRHAN:
  EY TÜRK MILLETI SU YUKARDAKI GAZETELERI OKUYUN ASAGIDAKI YORUMLARI OKUYUN TERÖRÜTLER BITTIKCE HAINLER KUDURUYORLAR MECLISTE KÜFÜRBAZLAR GAZETELERDEN IRIN AKIYOR PARELIN CHP NIN HDP NIN RUSYANIN AB ABD NIN HEPSININ AGZILARINDAN IRIN AKIYOR, DEMEKKI BÜYÜK USTA DOGRU YOLDA YANI HAINLERIN AGZINDAN IRIN AKDIKCA BÜYÜK USTA DOGRU YOLDA. EGER BU HAINLER BÜYÜK USTANIN TARAFINA GECSELER O ZAMAN BÜYÜK USTADAN KAYGILANIRIM. ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN TÜRKIYENIN GÜZEL GÜNLERINE AZKALDI SABIR KARDESLERIM.
 • YEŞİL KALEM:
  AKP''Lİ MİLLETVEKİLİ SELÇUK ÖZDAĞ YÖNETİMİN TEK ELDEN TOPLANMASI (BAŞKANLIK SİSTEMİ) HERŞEYİN ÇÖZÜMÜ OLSAYDI SURİYE IRAK VE LİBYADA OLANLARIN HİÇBİRİ YAŞANMAZDI DİYEREK GERÇEK BİR VATANPERVER OLDUĞUNU MİLLİ ÇIKARLARINI SİYASİ ÇIKARLARDAN ÜSTÜN TUTTUĞUNU KANITLAMIŞTIR. ANLAŞILAN AKP''LİLERİN HEPSİ OMURGASIZ MENFAATCILARDAN OLUŞMUYOR. ARALARINDA VATANPERVERLERDE VARMIŞ. GERÇİ SARAY BU MİLLETVEKİLİ MİMLEMİŞTİR AMA OLSUN VATAN SANA CANIMIZ FEDA
 • ÖMER HOCA:
  sarayın rezaya karşı aldığı rüşvetlerden pardon bağışlardan başka daha büyük açıklarıdamı var? hayırsever işadamı yapıldı, uğruna yargı ve polisler tarumar edildi, cemaat paralel ilan edildi ve bir başbakanda indirildi. bence savcı onun tahliye talebine evet derse dışarda kesin suikaste kurban gider. kaçar türkiyeye gelirse burda kesin öldürülür. saray ve tayfası türkiyenin ar damarını çatlattı. milletimizde biraz basiret olsaydı 17 25 aralık yolsuzlukları patladığında bunları tasfiye ederdi.
 • MEHMET MUHİTTİN:
  SAVCI BHARARA 17 ARALIK SORUŞTURMASINIDA KENDİ DOSYASINA DAHİL ETTİ. BÖYLECE İSTİFA EDEN DÖRT ESKİ BAKANIN REZA ZARRAF İLE İLİŞKİLERİ ABD YARGISININ KAPSAMINA GİRDİ. HERAN TUTUKLANMA KARARI ÇIKARTILABİLİR. PEKİ BU ESKİ BAKANLARIN REİSLERİ NE OLACAK? AYRICA 25 ARALIK SORUŞTURMASIDA 17 ARALIK SORUŞTURMASIYLA BAĞLANTILI. DAHİL EDİLMEZSE DAVADA BÜYÜK EKSİKLİK OLUR.
 • OSMANLI GELİYORR.:
  KİMSE KİMSEYE AKIL VERMEYE KALKMASIN , HERKES NELER OLUYOR BU ÜLKEDE GÖRÜYOR , KALKINMAYI DA İÇİMİZDEKİ HAİNLERİ DE . TÜRKİYE ESKİ CAHİL TÜRKİYE DEĞİL , HERKES BİR ŞEKİLDE GÜNDEMİ TAKİP EDİYOR . SANDIĞA DA ONA GÖRE OY VEREREK YANSITIYOR SONUCU . HALKIMIZ MEDYA VE SANAL ALEM MAYMUNLARINI , KONUŞANI , İFTİRA ATANI SEVMİYOR İŞ YAPANI SEVİYOR. SİZ KONUŞMAYA DEVAM EDİN BOŞ BOŞ
 • MAVİ KALEM:
  başsavcı bharara zarrabın suç ortaklarının hala türkiyeyi yönettiğini zarrap türkiyeye kaçarsa orada rüşvetlerle işini yürüteceğini dolayısıyla geri verilmeyeceğini bu yüzden kefalet karşılığında serbest bırakılmayacağını söyledi. dünyaya rezil olduk. utanılacak bir durumdayız. ama çürüme derecesinde yozlaşmış yüzsüz pişkin akp kökenli siyasetcilerde utanma ne gezer. ar damarları çatlamış utanmazlar. bu yüzden onlar yerine anlımız ak yüzümüz pak olmasına rağmen biz utanıyoruz.
 • ONUNCU KÖY:
  MEDYADAN ÖĞRENDİĞİM DOĞRUYSA SAVCI BHARARA İSTİFA EDEN DÖRT ESKİ BAKANIDA REZANIN SUÇ ORTAĞI DİYE DOSYAYA EKLEMİŞ. ABD''YE GİDERLERSE BÜYÜK İHTİMAL TUTUKLANIRLAR. BENCE SARAYDA BU DOSYAYA EKLENİR. DAHASI RUSYADA SARAYA KAFAYI TAKMIŞ. PEKİ İKİ SÜPER DEVLETİN PEŞİNDE OLDUĞU BİRİSİNİN BAŞKAN OLMASI ÜLKEMİZİ ÇOK ZORA SOKMAZMI? PKK RUS FÜZELERİYLE HELİKOPTERİMİZİ DÜŞÜRÜYOR. IŞID RUS ROKETLERİYLE KİLİSİ VURUYOR. RUSYAYLA BİR AN ÖNCE ARAMIZI DÜZELTMEK LAZIM. AMA SARAY ORDA OLDUKCA RUSYA ASLA BARIŞMAZ
 • ADANALI:
  MİMARLAR ODASI SARAYIN MALİYETİ EN AZ 4. 5 MİLYAR İZMİRDEKİ ATATÜRK HEYKELİ 4. 2 MİLYAR
 • DURSUN COŞGUN YOZGAT ÇEKEREK:
  DÜN HABERLERDE TESLİM OLANLAR GENÇ VE ÇOGU EMİNİM Kİ KÖYLÜ İŞİ GÜCÜ HAYALİ GELECEGİ GÖREMEYEN ZAYIF KANDIRILA BİLEN ÇOCUKLAR NE DİYOR PKK ÖZERTLİK YÖNETİMİNDE SİZEDE YERVERECEGİZ YANİ ÜLKE KURARSAK DEVLET KADROSUNDA OLACAK SINIZ GENÇ NESİL BU İNANÇLA KANDIRILIYOR BU ÜLKE DE FABRİKALAR KAPANDIK ÇA TEK TEK DEVLET KURUMLARI ÖZELLEŞTİRİLDİKÇE NE İŞ SAHASI BÜYÜR NEDE TERÖR BELASI BİTER OLAN MASUM CAHİL ÇOCUKLARA OLAN YİNE BORCUNU ÖDEYE BİLMEK İÇİN TEK ÇARE DOGUDAKİ ÇOOK PARALI AMA SONU ÖLÜM ASKERİME
 • DADO:
  onunicin bu ülke ne kadar büyürse bu ülkede hayınlerde çoğaliyor buda şuanda normal çünkü muhalef teki şahıs bunlara fırsatlar verıyor çokyazık bu ülkenin cumhurbaşkanına seversin sevmezsin hakaret edemezsinsanbuhakkı kimsevermez bu kadar basıt olmayın ettiğnız herşeyi um sizlere iyade edıyor
 • ADINIZI YAZIN:
  ulan gerıkafalılar 1950demıyaşıyorsunuz. sızıngıbı gerızekalılerın yuzunden
 • ŞERİF KORUR:
  SARAY DİYE BAŞINIZA TAŞ DÜŞSÜN ŞÖYLE BİR ELİNİZİ VARSA VİCDANINIZA KOYUP DÜNKÜ TÜRKİYEYLE BUGÜNKÜ TÜRKİYEYİ KIYASLAYIN. EĞER TÜRKİYELİYSENİZ TABİİKİ.
 • DURSUN COŞGUN YOZGAT ÇEKEREK:
  ASKERİ ÜCRETLİ DEN KESİLEN VERGI NE BAŞBAKANDAN NE MİLLET VEKİLİNDEN NE İŞ ADAMINDAN NE DEVLET MEMURUNDAN BU ÜLKEDE SADECE EZİLEN ÖZEL SEKTÖRDEKİ ASKERİ ÜCRETLE ÇALIŞAN TARLASINDA EKTİGİNİ BİÇİP TOPLAYAN AMA O EMEGİDE ARADAKI YAGMACILARA KAPTIRAN BİZ İNSANLARA OLUYOR ADAM BOGAZDA DARPANE GİBİ GEMİ İLE PARA BASIYOR MAZOT 1 TL ADAM ÇOLUGUN ÇOCUGUN ALIN TERİNİ KAZANIYOR TARLASINDAN MAZOT 3 4 TL YAZIK BİRDE BİZ MİLLETİN HİZMETİNDEYİZ DİYORLAR ASKERİ ÜCRET 1300TL AMA PATRONLAR VERMİYOR DEVLET DENET
 • MERYEM PAKSÜT:
  1) ÇIKARILAN BİR YÖNETMELİKLE MİTE ÖRTÜLÜ SİLAH YETKİSİ NEDEN VERİLDİ? İNSAN İSTER İSTEMEZ YOKSA MİT ÜZERİNDEN SİLAH KAÇAKCILIĞI YAPILDIĞI İDDİASI DOĞRUMU DİYE DÜŞÜNMEDEN EDEMİYOR. 2) DÜNDE 27 KURUMA KAYYIM ATANDI. YETKİLERİNİ KÖTÜYE KULLANIP VATANDAŞLARIN ONYILLARCA ÇALIŞARAK ELDE ETTİKLERİ EMEKLERİNİ GASPEDİYORLAR. YAZIK GÜNAH. 3) SARAYIN EY AVRUPA SEN KENDİ YOLUNA BİZ KENDİ YOLUMUZA SÖYLEMİNDEN SONRA AB BAKANI ÇELİKDE AB TEK SEÇENEK DEĞİL DEDİ. NEDE OLSA ARTIK DEMOKRASİYE İHTİYAÇLARI YOK
 • YEŞİL HİLAL:
  DEVAMLI DÜNYA BEŞTEN BÜYÜK DİYEN ZAD TÜRKİYENİN SARAYDAN BÜYÜK OLDUĞUNU NEDEN KABUL ETMİYOR? TÜRKİYENİN ÇOĞU BAŞKANLIK SİSTEMİNE KARŞI OLDUĞU HALDE NEDEN ISRARLA BAŞKANLIK SİSTEMİNİ DAYATMAYA ÇALIŞIYOR?. . . . AKP''NİN PARALI TROLLERİ YAVAŞ YAVAŞ BURAYA DADANMAYA BAŞLADILAR. HAYIRDIR. YOKSA UFUKDA ERKEN SEÇİMMİ VAR?. . . . DOĞUDA ÇOCUKLARI PKK IŞID GİBİ TERÖR ÖRGÜTLERİNE KATILMASINI ENGELLEYEN VEDE VATANPERVER OLARAK YETİŞTİREN CEMAAT OKULLARINA YAPILAN OPERASYONLARIN AMACI NEDİR?
 • ANADOLU MÜSLÜMANI:
  YENİ KURULAN HÜKÜMET TAK ŞAK HÜKÜMETİDİR. SARAY TAK DİYE BUYURACAK HÜKÜMET ŞAK DİYE YAPACAK VE MAALESEF SARAY DAİMA SİYASİ ÇIKARLARINI MİLLİ ÇIKARLARDAN ÜSTÜN TUTARAK BUYURACAK. ÖRNEĞİN BAŞKANLIK SİSTEMİ ÜLKEYE FAYDADAN ÇOK ZARAR GETİRECEK YİNEDE SARAY BUNUN OLMASI İÇİN BUYURACAK. . . . EY SARAY AKP REJİMİ SİZLER İŞCİLERİ ÖLDÜRMEYİ İYİ BİLİRSİNİZ. AKP DÖNEMLERİNDE ÖLEN İŞCİLERİN HADDİ HESABI YOK. BİRDE İŞCİLERİ KÖLE YAPAN YASAYI ÇIKARDILAR. GÜL O YASAYI MODERN TÜRKİYEYE YAKIŞMAZ DİYE VETO ETMİŞTİ.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

GAZETE BAŞLIKLARI

WWW.AKSAM.COM.TR: Vekil Adayından Tek Kişilik Dev Miting! - UEFA, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Merkez Hakem Kurulu Başkanı Kuddusi Müftüoğlu'nu, 17 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası Eleme Turu maçlarında görevlendirdi.


WWW.CNNTURK.COM: Viyana'daki Suriye Toplantısında Karar Çıktı - Viyana'daki Suriye toplantısında 4 ülkenin bakanları istişarenin sürmesine karar verdi.


WWW.FANATIK.COM.TR: Wta'de Gruplar Belirlendi - WTA Sezon Sonu Şampiyonası'nda gruplar belirlendi. Singapur'da düzenlenecek turnuvada Halep, Sharapova, Radwanska, Pennetta kırmızı grupta, Muguruza, Kvitova, Safarova ve Kerber beyaz grupta mücadele edecek.


WWW.GAZETEVATAN.COM: Şehit Kürtçe Ağıtlarla Uğurlandı - Viyana'daki toplantısında 4 ülkenin bakanları istişarenin sürmesine karar verdi. Avusturya'nın başkenti 'da düzenlenen Suriye toplantısına Türkiye, , ve Suudi dışişleri bakanları katıldı. Sona eren toplantıdan Suriye'deki sorunlara ilişkin...


WWW.HABERLER.COM: Yağmur Suları Pazarcıları Vurdu - Van'da 23 Ekim 2011 tarihinde meydana gelen 7,2 büyüklüğündeki depremin 4'üncü yıldönümü nedeniyle Yüzüncü Yıl Üniversitesi'nde (YYÜ) anma programı düzenlendi.


WWW.HURRIYET.COM.TR: Uğur Yücel: 'Film Çekmek Yıpratıyor' - Vizyondaki Geniş Aile: Yapıştır' filminin başrol oyuncusu Yağmur Tanrısevsin, yakında bir diziyle ekranda da boy göstermeye hazırlanıyor. Peki gerçekten göründüğü kadar asi ve asabi mi? Kendi ağzından dinleyin.


WWW.INTERNETHABER.COM: Size Özel Öneriler - UŞAK seçim sonuçları nasıl çıkar sorusunun yanıtı için 7 Haziran 2015 seçim sonuçlarına bakmak gerekiyor. Son seçim anketlerine bakıldığında Uşak 1 Kasım seçim sonuçları benzer çıkacak görünüyor.


WWW.MILLIYET.COM.TR: Turhal'a 35 Milyonluk Yatırım - 23.10.2015 / 10 Muharrem 1437


WWW.RADIKAL.COM.TR: Stk'lar Uşak Üniversitesi'nin "Proje Atölyesi"Nde Buluştu - UŞAK (AA) -Uşak Üniversitesi Projeler Koordinasyon Araştırma ve Uygulama Koordinatörlüğü tarafından Sivil Toplum Kuruluşları (STK) ve Kamu...


WWW.SABAH.COM.TR: Yasemin Yalçın Kimdir ? - Yaşam kalitesini ciddi anlamda düşüren boğaz enfeksiyonlarına karşı evde yapılan doğal karışımlar iyi geliyor...


WWW.TURKIYEGAZETESI.COM.TR: Yalçın Akdoğan'dan Çarpıcı Açıklamalar - Spor Toto Süper Lig'de 25 Ekim Pazar günü Fenerbahçe ile Galatasaray arasında oynanacak derbinin biletleri tükendi.


WWW.YENISAFAK.COM: Yeni Havalimanı D-8'İn De Göz Bebeği Olacak - Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Başkanı Oğuz Tongsir, TSYD üyesi olmayan hiçbir basın mensubunun Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'ndeki maçlara giremeyeceğini ifade etti.


WWW.ZAMAN.COM.TR: Tem'de Lastiği Patlayan Tır'ın Dorsesi Alev Aldı - UEFA Avrupa Ligi'nde 'haftanın oyuncusu' Fenerbahçeli futbolcu Gökhan Gönül seçildi.


GUNDEMOTUZBES.COM: Rus Uçağı, İncirlik Üssü'nden Kalkan Abd Jetlerini Engelledi - IŞİD hedeflerini vurmak için İncirlik Üssü'nden havalanan iki ABD jeti, Rus uçağı tarafından engellendi. Milliyet'te yer alan habere göre ABD, ilk defa Suriye hava sahasında Rusya tarafından engellendi. Pentagon'dan yapılan açıklamaya göre, İncirlik...


HABER.CICEGIM.NET: Komşu Kızı Beğendiği Oğlanı Kaçırdı! - Komşu kızı beğendiği oğlanı kaçırdı!


HABERCINIZ.BIZ: Ak Partili Ömer Çelik'ten Sandık Güvenliği Açıklaması - İstanbul'daki Gezi Parkı olaylarıyla ilgili olarak Hatay'da düzenlene gösteride hayatını kaybeden Abdullah Cömert'in, güvenlik gerekçesiyle Balıkesir'de görülen davasının beşinci duruşması yapıldı. Olası kastla öldürme suçundan 25...


HABERINGUNDEMI.COM: Kktc Meclis Başkanlığına Yeniden Siber Seçildi - Medical Park Tarsus Hastanesi Beslenme ve Diyetetik Uzmanı Ayşe Şahika Karagöz, Tarsus Bilge Lokman Hekim Sağlık Koleji'nde kahvaltının önemi üzerine öğrencilere seminer verdi. İnteraktif seminerde öğrencilerin sorularını da yanıtlayan Karagöz, kahvaltının insan sağlığında ve günlük yaşamında sanılandan daha fazla önemi olduğunu belirtti. Karagöz, kahvaltı yapmayan öğrencilerin okul başarılarının, kahvaltı yapan arkadaşlarından daha düşük olduğunu söyledi. - Haber hayat; hayat insandır. HaberinGündemi.com 'da yer alan haberlerde insan haklarına saygı, cevap ve düzeltme hakkına harfiyen uyum, en önemli ilkedir.


WWW.AJANS34.COM: Türkiye Gruptan Nasıl Çıkar? - A Milli Futbol Takımı, 2016 Avrupa Şampiyonası Elemeleri A Grubu'ndaki 9. maçında yarın deplasmanda Çek Cumhuriyeti ile karşılaşacak.


WWW.AVRUPABULTENI.COM: Sertifika Alacak Anneler Kursa Başladı - Van'ın Özalp Belediye Eş Başkanı Handan Bağcı, gözaltına alınarak tutuklandı.Geçtiğimiz günlerde gözaltına alınarak serbest bırakılan Özalp Belediyesi Eş Başkanı Handan Bağcı ve Belediye Eş Başkan Yar...


WWW.BIGPARA.COM: Kap : Fınansbank A.S. - KAP : FINANSBANK A.S. / FINBN [] SERMAYE PIYASASI ARACININ ITFASI 09.10.2015 14:24:12:


WWW.BUGUN.COM.TR: 29'U Doktor 39 Kişinin Yargılandığı "Sgk Dolandırıcılığı Davası"Nda Karar Çıktı - Zonguldak'ta 29'u doktor 39 kişinin 'Resmi Belgede Sahtecilik' ve 'Kamu Kurum ve Kuruluşlarını Dolandırmak' suçundan yargılandığı davada karar çıktı.Zonguldak'ta çalışanları ve onların yakınları... IHA, 09 Ekim 2015 14:16


WWW.HABER3.COM: Rtük'ten Digiturk'e Tepki ! - Tivibu'nun ardından Digitürk'ün de 7 kanalı platformdan çıkarmasına RTÜK'ün CHP, MHP ve HDP'li üyeleri tepki gösterdi.


WWW.HABER5.COM: İran'dan Türkiye'ye Doğalgaz Teklifi - İran Petrol Şirketi'nin Uluslararası İlişkiler Direktörü Azizullah Ramazani, Türkiye satın aldığı doğalgaz miktarını arttırdığı takdirde fiyatlarda indirim yapabileceklerini söyledi.


WWW.HABERFLASH.COM: Yrd. Doç. Dr. Berrin Okka'dan "Mumyalama Ve Tahnit" Konulu Konferans - Necmettin Erbakan Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Berrin Okka, ilk örneklerinin Amerika'da, Antik Mısır döneminde ve Orta Asya'da görülen mumyalama işleminin, Türklerin İslamiyeti'i kabulünden sonra terk edilmediğini ancak Osmanlı döneminde yüzyıllar boyu devam...


WWW.HABERLERANKARA.COM: Vezirhan Beldesi Sil Baştan Yenileniyor - Van'ın Özalp Belediye Eş Başkanı Handan Bağcı, gözaltına alınarak tutuklandı.


WWW.HABERX.COM: Botları Sürüklenen 109 Göçmen Son Anda Kurtarıldı - İZMİR (İHA) - İzmir'in Foça ilçesi açıklarında, yasa dışı yollarla Avrupa'ya geçmeye çalışan 109 göçmen, botları batmak üzereyken Sahil Güvenlik ekipleri tarafından son anda kurtarıldı.


WWW.MERHABAHABER.COM: Vezirhan Beldesi Sil Baştan Yenileniyor - İzmir'in Foça ilçesi açıklarında, yasa dışı yollarla Avrupa'ya geçmeye çalışan 109 göçmen, botları batmak üzereyken Sahil Güvenlik ekipleri tarafından son anda kurtarıldı.Foça ilçesindeki Aslan Burnu...


WWW.SAMSUNKULISHABER.COM: Yörex, Döşemealtı İlçesiyle Renklendi - Döşemealtı'nın Yöresel Ürünler Fuarında en çok ziyaret edilen standı haline dönüşmesinden duyduğu memnuniyeti paylaşan Başkan Genç, Başta yöresel ürünlerimiz o.


WWW.SONDAKIKA.COM: Tahliye Kurulu, Oscar Pistorius'ın Ev Hapsini Görüşüyor - Rusya'nın NATO daimi temsilcisi Aleksandr Gruşko, Rusya'nın Türkiye'ye karşı düşmanca bir tavrının olmadığını, Rus jetlerinin Türk hava sahasını ihlali ilgili konunun siyasallaştırıldığını söyledi.


WWW.SONDEVIR.COM: 9 Aylık İş İçin Bir Saatte 1200 Kişi Başvurdu - Şanlıurfa'da, Toplum Yararına Çalışma Projesi kapsamında kamu kurumlarında 9 aylığına açılan istihdam için başvuruların başladığını duyan yüzlerce kişi İŞKUR İl Müdürlüğü önünde uzun kuyruk oluşturdu.


WWW.SPILHABER.COM: Kktc Meclis Başkanlığına Yeniden Siber Seçildi -


WWW.YAZBIR.COM: Diyarbakır'da Askere Emir: Ailelerinizi Gönderin! - RADİKAL - Diyarbakır Jandarma Bölge Komutanlığı, 1 Ekim 'de ilçelerde görevli askerlere 'Personel Ailelerinin İkamet Durumu
Gazeteler son yıllarda büyük bir hızla büyüyen internet haberciliğinin gölgesinde kalsa da yine de çok büyük bir kitleye hitap ediyor. Teknolojinin gelişmesiyle bazı gazeteler medya sektöründe havlu atsa da, Türkiye'nin köklü gazeteleri hala günde binlerce gazete basmaya devam ediyor. Otoriteler bu gazetelerin artık haberleşme aracından fazlası olduğunu düşünüyor. Öyle ki bu gazeteler artık insanların siyası görüş, yaşam tarzlarını belli eder nitelikte. Büyük gazetelerin ayakta kalabilmesinin en önemli sebeplerinden biri de bu. Türkiye'nin önde gelen gazeteleri, hızla gelişen internet medyası karşısında ayakta kalabiliyorsa şüphesiz bu durumda duyarlı abonelerinin katkısı çok büyük.


Bu gazetelerin haftalık satış rakamlarına bakıldığında Zaman gazetesi bir milyonu aşan satışıyla ilk sırada yer alıyor. İkinci sırada Posta gazetesi alıyor. Posta gazetesinin haftalık tiraj rakamlarına bakıldığında 400.000'e yaklaştığı görülüyor. İlk 3'e girmeyi başaran gazetelerden birisi olmayı başaran bir diğer gazete Hürriyet. Hürriyet gazetesi de 400.000 e yaklaşan haftalık tirajıyla göze çarpıyor. Hürriyet'in ardından Sözcü 300.000'i aşkın haftalık tirajıyla 4.sırada yer alıyor.