GAZETELER

GİT
Türkiye'deki ulusal

gazete manşetleri

. Gazetelerden okumak istediğiniz gazetenin birinci sayfasına tıklayın.YORUMLAR

 • MAVİ MARMARA:
  ERBAKAN HOCA GÜLEN HOCA SAYIN GÜL SAYIN ARINÇ DERKEN ŞİMDİDE DAVUT HOCA KULLAN KULLAN HARCA. ACABA SIRADA KİM VAR BİNALİMİ YOKSA DAMATMI?. . . . . . . . . . OBAMA GÜLEN CAMİASININ ABD''DEKİ DİL VE KÜLTÜR FESTİVALLERİNE TEBRİK MESAJI GÖNDERDİKTEN SONRA HOCA SENDEMİ BÜRÜTÜS PARDON OBAMA DİYEREK ONLA OLAN RANDEVUSUNU İPTAL ETTİ. NE OLUR NE OLMAZ. SONRA REİSDEN FIRÇA YEMEK VAR. . . . . . . . . BENCE HOCADAN BOŞALACAK KOLTUĞA REİS BAHÇELİYİ OTURTSUN. ÇÜNKÜ ONDAN DAHA SADIK VEFALI VE FEDEKAR BİRİNİ BULAMAZ.
 • MAVİ MARMARA:
  HOCA GENEL BAŞKANI OLDUĞU PARTİDE GARİBAN DURUMUNA DÜŞTÜ. TARAFSIZLIK MAKAMINDA OLAN BİRİSİNİN PARTİ İŞLERİNE KARIŞMASI PARTİ İÇİNDE PARALEL YAPI OLMASI HİÇ DOĞRU DEĞİL. DÜN CEMAAT HÜKÜMET DİYE MÜSLÜMANLARI BÖLÜP BİRBİRİNE DÜŞÜREN SARAY BUGÜNDE REİS HOCA DİYE AKP SAFINDAKİ MÜSLÜMANLARI BÖLÜP BİRBİRİNE DÜŞÜRÜYOR. UYGULADIĞI SAKAT POLİTİKALARLA ORTADOĞU COĞRAFYASINDA DEVAMLI İSRAİLİN EKMEĞİNE YAĞ BAL SÜRERKEN ÜLKE İÇİNDEDE DEVAMLI DİN İMAN DÜŞMANI DARBECİLERİN EKMEĞİNE YAĞ BAL SÜRÜYOR.
 • HORASANLI VELİ:
  REİS HOCANIN ÜLKE İÇİN BAŞARILI OLMASINI İSTEMİYOR. ÇÜNKÜ BU İSTEDİĞİ BAŞKANLIK SİSTEMİNİ BALTALAR. AB ALEYHİNE SON DÖNEMLERDEKİ SERT AÇIKLAMALARIDA HOCA İLE AB ARALARINDAKİ ANLAŞMAYI SABOTE ETMEK AMACI GÜDÜYOR. OBAMANIN HOCAYA RANDEVU VERMESİ, AB LİDERLERİNİN GÖRÜŞMEK İÇİN HOCAYI TERCİH ETMESİ SARAYI ÇOK RAHATSIZ EDİYOR. ÇÜNKÜ BAŞKAN OLANA KADAR HOCANIN ELİNİN ALTINDAKİ BİR KUKLA OLARAK KALMASINI İSTİYO. BİR VARLIK GÖSTERMESİNİ İSTEMİYOR. HOCAYI ÜMİTSİZ VAKA GÖREN OBAMA ONLA RANDEVUYU İPTAL ETTİ
 • GÜMÜŞ KALEM -3-:
  GÜLEN CAMAİSINIDA GÜNAH KEÇİSİ YAPTILAR ÇOK DAHA KÖTÜ BİR ŞEY DAHA YAPTILAR. PERİNÇEK GİBİ ULUSOLCULARLA İŞBİRLİĞİNE GİTTİLER. VE BU ULUSOLCULARI KULLANIP NAMAZ KILAN DİNDAR MÜSLÜMANLAR, TESEDDÜRLÜ MÜSLÜMAN HANIMLAR DEMEDEN BU CAMİAYA PARALELCİ DİYE DAMGALAYIP ELLERİNDEN GELEN HER TÜRLÜ ZULMÜ YAPTILAR VE YAPMAYA DEVAM EDİYORLAR. AYRICA BU İŞBİRLİĞİNİN SONUCUNDA ERGENEKON, BALYOZ, 28 ŞUBAT GİBİ DAVALARDA ÇÖKTÜ ÇÖKÜYOR. DÜN PERİNÇEKİN KALDIĞI HÜCREDE BUGÜN ONU TUTUKLAYAN HAKİM KALIYOR.
 • GÜMÜŞ KALEM:
  AK PARTİ İLE GÜLEN CAMİASI ARASINDAKİ İHTİLAFDA HAKLI OLAN GÜLEN CAMİASIDIR. BERABER İŞBİRLİĞİ YAPIP ONYILLARDIR DİNDAR MÜSLÜMANLARA ÇEKTİREN DARBECİLERE KARŞI MÜCADELE VERİYORLARDI. BAŞARIDA KAZANIYORLARDI. AMA BİR SORUN VARDI. AKP''CİLER İSTANBUL BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYESİNİ ELE GEÇİRDİKLERİNDEN BERİ DEVAMLI YOLSUZLUK YAPIYORLARDI. BU YOLSUZLUKLARI BAZENDE DEŞİFRE OLUP DAVAYA DÖNÜŞÜYORDU. AKBİL YOLSUZLUĞU BUNLARDAN BİR TANESİDİR. ANCAK SON ZAMANLARDA YAPTIKLARI YOLSUZLUK ÇOK FARKLIYDI
 • FOXXXXX:
  13 YILDIR DEVLET ELDEN GİDİYOR SLOGANLARI ATTINIZ 13 YILDIR LAİKLİK GİDİYOR DİYE MANŞETLER ATTINIZ 13 YILDIR ÖZGÜRLÜKLER ELDEN GİDİYOR DİYEREK ÇIĞIRTKANLIKLAR YAPTINIZ AMA NE DEĞİŞTİ ALLAH AŞKINA BU ÜLKEDE NE DEĞİŞTİ. . . . . . 13 YILDA TEK DEĞİŞEN TÜRKİYE OLDU. . . AK PARTİ İKTİDARININ YAPTIĞI TEK HATA TERÖRE VE YANDAŞÇILARINA BARIŞI GETİRMEK İÇİN FAZLA MUSAMMA GÖSTERMELERİ OLDU OKADAR. . . . . . . DÜN BU ÇIĞIRTKANLIKLARI YAPANLAR BU ÜLKENİN GELİŞMESİNİ İSTEMEYENLERDİ VE BAŞARAMADILAR BAŞARAMIYACAKLAR. . . .
 • AHMETALİ KARADAYI:
  CHP''NİN MİLLETVEKİLİ DOKUNULMAZLIĞININ KALDIRILMASINA DESTEK VERMESİ BÜYÜK HATA. ÇOĞUNLUK OLAN AKP İSTEDİKLERİ ZAMAN CHP''Lİ VEKİLLERİDE BAHÇELİYE MUALEFET EDEN VEKİLLERİDE HADDA GENEL BAŞKANLARI DAHİ TERÖRİST DİYE DAMGALAYIP DOKUNULMAZLIKLARINI KALDIRILIP TUTUKLAYABİLİR. YAPAMAZ DİYENLERİN AKLINA ŞAŞARIM. HİÇ TERÖRE VE ŞİDDETE BULAŞMAMIŞ HİDAYET KARACA, GÜLTEKİN AVCI GİBİ (EMAATCİLER HADDA KARACAYI TAHLİYE EDEN HAKİM DAHİ TERÖRİST VEYA TERÖRİSTLERE YARDIM EDEN DİYE DAMGALANIP TUTUKLANMADILARMI?
 • TÜRKİYE SEVDALISI:
  BUGÜN SARAYA, AKP YÖNETİMİNE MİLİTANCA ÇALIŞAN MÜFETTİŞLERİN, SAVCILARIN, HAKİMLERİN, KAYYIMCILARIN HADDA GAZETECİLERİN YARIN TUTUKLANMA VE YARGILANMA İHTİMALİ ÇOK YÜKSEK. BUNLAR DÜN SARAYA, AKP YÖNETİCİLERİNE HİZMET EDENLERİN BUGÜN BAŞINA GELENLERİ HATIRLASINLAR. DÜN EFSANELEŞTİRİLEN ZEKERİYA ÖZÜ HATIRLASINLAR. GÜLTEKİN AVCIYI HATIRLASINLAR. DÜN DOĞU PERİNÇEĞİN KALDIĞI HÜCREDE BUGÜN ONU TUTUKLAYAN HAKİM KALIYOR. BUNU HATIRLASINLAR VE HAKDAN HUKUKDAN AYRILMASINLAR VEDE ZULÜMLERİNE HİZMET ETMESİNLER
 • YEŞİL HİLAL:
  AKP YENİ BAŞKANLIK SİSTEMİ ANAYASASINI DİNDAR LAİK TARTIŞMASIYLA OYUNA GELEN DİNDARLARIN OYUYLA GEÇİRMEK İSTİYOR. FANTAZİLERİ DİN LEHİNE LAİKLİK ALEYHİNE YAPACAKLARI AÇIKLAMALARA ASKERİN SERT CEVAP VERMESİ. ÇÜNKÜ BUGÜNE KADAR HEP ÖYLE KAZANDILAR. ÖRNEĞİN SAYIN GÜLÜ DİNDAR CUMHURBAŞKANI PROPAGANDASI ARDINDAN 27 NİSAN E MUHTIRASI İLE SEÇTİRDİLER. AMA YAPILAN ANKETLERE BAKTIĞIMIZDA ONLARIN DÖNEMLERİNDE DİNDAR MÜSLÜMANLARIN, DİNDAR ANAYASASINI İSTEYENLERİN SAYISINDA ARTMA DEĞİL BİLAKİS AZALMA VAR.
 • YEŞİL HİLAL:
  AKP LAİKLİK İÇİN TEHLİKELİ DEĞİL. ONÜÇ YILLIK İKTİDARLIKLARINDA İSLAM HUKUKUNU ENAZINDAN İSLAMI MİLLETİMİZE SEVDİREBİLSELERDİ O ZAMAN LAİKLİK İÇİN TEHLİKELİ OLABİLİRLERDİ. AMA İSLAMCI YADA DİNDAR MÜSLÜMAN KİMLİKLERİYLE YAPTIKLARI ZULÜMLERLE, YOLSUZLUKLARLA, DESPOTLUKLARLA, ENTRİKALARLA HEP İSLAMA, İSLAMCI KİMLİĞİNE ZARAR VERDİLER. AKP İKTİDARLIĞINDA ÜLKEMİZDE SEKÜLERLERİN SAYISI ARTARKEN, NAMAZ KILANLARIN, ORUÇ TUTANLARIN, İSLAM HUKUKUNU İSTEYENLERİN SAYISI AZALDI. YANİ AKP ASLINDA LAİKLİĞE ÇALIŞIYOR.
 • MEHMET MURAT:
  PELİKAN DOSYASINDAN ANLADIĞIM KADARIYLA SARAY SURİYE POLİTİKASI, ÇÖZÜM SÜRECİ GİBİ FİYASKOLARI HOCANIN ÜSTÜNE ATACAK VE KONGREDE ONU FENA HARCAYACAK. SANIRIM BU SEFERDE HOCA İÇİN ALDATILDIK DENECEK. TABİKİ AYKÜSÜ VE BASİRETİ GÜÇLÜ OLANLAR YİNE İNANMAYACAK AMA ÖNEMLİ DEĞİL. ÇÜNKÜ HEDEF KİTLE HERZAMANKİ GİBİ YİNE AKMALLAR.
 • GÜMÜŞ KALEM:
  RTE AKP YÖNETİMİ ŞAMDA CUMA NAMAZI KILACAĞIZ DEDİLER CAMİLERİN BOMBALANMASI SONUCU HALEPDE DAHİ FETVA İLE CUMA NAMAZLARI KILINMAZ OLDU. SURİYENİN KUZEYİNDE TAMPON BÖLGE KURACAĞIZ DEDİLER. ÜLKEMİZİ AVRUPANIN TAMPON BÖLGESİ YAPTILAR. BOPCULAR SAYESİNDE İSRAİL DEVLET ADAMLARI TARİHİNDE İLK KEZ GOLON TEPELERİNDE TOPLANTI YAPTI. BAŞIMIZA PKK GİBİ BÜYÜK BİR TERÖR BELASININ YANINA BİRDE IŞID DİYE BİR BÜYÜK TERÖR BELASI EKLENDİ. SURİYE PKK''NIN, İRANIN, HİZBULLATIN VE RUSYANIN İŞGALİ ALTINA GİRDİ.
 • POLAT ALEMDAĞ:
  SARAYIN NEDEN BİR ELİ MHP BİR ELİ CHP BİR ELİDE AKP İÇİNDE? KENDİSİ TARAFSIZLIK MAKAMINDA BULUNMUYORMU? PARTİLERİN İÇİNİ KARIŞTIRARAK ÜLKEYİDE KUTUPLAŞTIRIYOR VE GERİYOR. AMA DOĞRUYA O DEVAMLI GEREREK KUTUPLAŞTIRARAK KAZANIYOR. . . . . . . BİNALİYİ AKP''NİN BAŞINA GEÇİRSE ONLA İYİMİ GEÇİNİR? HİÇ SANMIYORUM. BİR ADADA YANLIZ KALDA KAVGA EDECEK KİMSE BULAMAZSA KENDİ KENDİSİYLE KAVGA ETMEYE BAŞLAR.
 • ANADOLU MÜSLÜMANI:
  UZUN HİÇBİR ZAMAN İSLAM COĞRAFYASININ YARALARINA MELHEM OLMAK İSTEMEDİ. SADECE BU YARALARI İSTİSMAR EDİP OY KAZANMAK İSTİYORDU. AKMALLAR SAYESİNDE BU İSTEĞİNEDE DEVAMLI SAHİP OLDU. ZATEN UYGULADIĞI POLİTİKALARININ İSLAM ÜMMETİNE ZARARDAN BAŞKA BİR FAYDASIDA OLMADI. UYGULADIĞI POLİTİKALARI ORTADOĞUDA SADECE İSRAİLİN İŞİNE YARADI. ŞİMDİLERDE İSE HAKK MEZHEP OLAN SUNNİ MEZHEBİYLE UĞRAŞIYOR. ANLAŞILAN BOP EŞBAŞKANILIĞI HALA AKTİF DURUMDA
 • ERGUN DEDE:
  BAŞKANLIK SİSTEMİNİN TÜRKİYE ALEYHİNE OLDUĞUNU UZUNDA BİLİYOR. ORTADOĞUDAKİ HALK BAŞKANLIK ADI ALTINDA DİKTATÖRLERDEN KURTULMAYA ÇALIŞIRKEN UNUN ÜLKEYE BAŞKANLIK SSTEMİNİ GETİRMEYE ÇALIŞMASININ SEBEBİ HAKKINDA ULUSLARARASI ARENADA AÇILACAK DAVALARDAN KORUNMAKDIR. RUSYADA IŞIDA SİLAH YARDIMINI YAPTIĞINI KANITLAYAN BELGELERİ BM''YE GÖNDERDİ VE BU İŞİN PEŞİNİDE BIRAKMAYACAK. UZUN BAŞKAN OLMAYI BAŞARIRSA SONRAKİ AMACI ÖLÜNCEYE KADAR BAŞKAN OLMAK VE ÜLKEYİ DESPOTİZMLE YÖNETMEK
 • ERGUN DEDE:
  HAVUZ MEDYA SON ZAMANLARDA DEVAMLI ABD''YE SALDIRIYOR. ÇÜNKÜ SAVCISI BHARARA OLAN DAVADA BİLAL VE BABASI VEDE DÖRT ESKİ BAKAN VE BU BAKANLARIN ÇOCUKLARI SANIK OLACAK. BUNLAR ÜLKE DIŞINA ÇIKAMAYACAK HALE GELECEK. ZATEN BİLAL BU SEBEPTEN TÜRKİYEYE GERİ DÖNDÜ. UZUNUN GÜLEN CAMİASINA BÜYÜK BİR KİN VE NEFRETLE DEVAMLI SALDIRMASININ SEBEBİDE BU. KENDİ YOLSUZLUKLARINI 17 25 ARALIK OPERASYONLARIYLA BU CAMİASININ DEŞİFRE ETTİĞİNE İNANIYOR. HALBUKİ PARALARI SIFRLAMA KASEDİNİ İNTERNETE DÜŞÜREN DAHİ ABD
 • ANTİ AKP:
  MİLLETİ ÇEŞİTLİ MASALLARLA DİZİLERLE SURVİVORLA EVLENME PROGRAMLARIYLA UYUTARAK ŞÖYLE VURDUM BÖYLE VURDUM DİYORSUNUZ NE YAZIKTIR Kİ MEMLEKETİN DÖRT BİR YANINDAN ŞEHİT CENAZELERİ ART ARDA GELMEKTEDİR TERÖRİST CENAZELERİNDEN BAHSEDİYORSUNUZ OYSA Kİ ORTADA SADECE VE SADECE BİZİM KENDİ ASKERİMİZ POLİSİMİZ VE SİVİL HALKIMIZIN CENAZELERİNDEN BAŞKA CENAZE ORTALIK YERDE GÖRÜNMEMEKTEDİR. . .
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

GAZETE BAŞLIKLARI

WWW.AKSAM.COM.TR: Vekil Adayından Tek Kişilik Dev Miting! - UEFA, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Merkez Hakem Kurulu Başkanı Kuddusi Müftüoğlu'nu, 17 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası Eleme Turu maçlarında görevlendirdi.


WWW.CNNTURK.COM: Viyana'daki Suriye Toplantısında Karar Çıktı - Viyana'daki Suriye toplantısında 4 ülkenin bakanları istişarenin sürmesine karar verdi.


WWW.FANATIK.COM.TR: Wta'de Gruplar Belirlendi - WTA Sezon Sonu Şampiyonası'nda gruplar belirlendi. Singapur'da düzenlenecek turnuvada Halep, Sharapova, Radwanska, Pennetta kırmızı grupta, Muguruza, Kvitova, Safarova ve Kerber beyaz grupta mücadele edecek.


WWW.GAZETEVATAN.COM: Şehit Kürtçe Ağıtlarla Uğurlandı - Viyana'daki toplantısında 4 ülkenin bakanları istişarenin sürmesine karar verdi. Avusturya'nın başkenti 'da düzenlenen Suriye toplantısına Türkiye, , ve Suudi dışişleri bakanları katıldı. Sona eren toplantıdan Suriye'deki sorunlara ilişkin...


WWW.HABERLER.COM: Yağmur Suları Pazarcıları Vurdu - Van'da 23 Ekim 2011 tarihinde meydana gelen 7,2 büyüklüğündeki depremin 4'üncü yıldönümü nedeniyle Yüzüncü Yıl Üniversitesi'nde (YYÜ) anma programı düzenlendi.


WWW.HURRIYET.COM.TR: Uğur Yücel: 'Film Çekmek Yıpratıyor' - Vizyondaki Geniş Aile: Yapıştır' filminin başrol oyuncusu Yağmur Tanrısevsin, yakında bir diziyle ekranda da boy göstermeye hazırlanıyor. Peki gerçekten göründüğü kadar asi ve asabi mi? Kendi ağzından dinleyin.


WWW.INTERNETHABER.COM: Size Özel Öneriler - UŞAK seçim sonuçları nasıl çıkar sorusunun yanıtı için 7 Haziran 2015 seçim sonuçlarına bakmak gerekiyor. Son seçim anketlerine bakıldığında Uşak 1 Kasım seçim sonuçları benzer çıkacak görünüyor.


WWW.MILLIYET.COM.TR: Turhal'a 35 Milyonluk Yatırım - 23.10.2015 / 10 Muharrem 1437


WWW.RADIKAL.COM.TR: Stk'lar Uşak Üniversitesi'nin "Proje Atölyesi"Nde Buluştu - UŞAK (AA) -Uşak Üniversitesi Projeler Koordinasyon Araştırma ve Uygulama Koordinatörlüğü tarafından Sivil Toplum Kuruluşları (STK) ve Kamu...


WWW.SABAH.COM.TR: Yasemin Yalçın Kimdir ? - Yaşam kalitesini ciddi anlamda düşüren boğaz enfeksiyonlarına karşı evde yapılan doğal karışımlar iyi geliyor...


WWW.TURKIYEGAZETESI.COM.TR: Yalçın Akdoğan'dan Çarpıcı Açıklamalar - Spor Toto Süper Lig'de 25 Ekim Pazar günü Fenerbahçe ile Galatasaray arasında oynanacak derbinin biletleri tükendi.


WWW.YENISAFAK.COM: Yeni Havalimanı D-8'İn De Göz Bebeği Olacak - Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Başkanı Oğuz Tongsir, TSYD üyesi olmayan hiçbir basın mensubunun Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'ndeki maçlara giremeyeceğini ifade etti.


WWW.ZAMAN.COM.TR: Tem'de Lastiği Patlayan Tır'ın Dorsesi Alev Aldı - UEFA Avrupa Ligi'nde 'haftanın oyuncusu' Fenerbahçeli futbolcu Gökhan Gönül seçildi.


GUNDEMOTUZBES.COM: Rus Uçağı, İncirlik Üssü'nden Kalkan Abd Jetlerini Engelledi - IŞİD hedeflerini vurmak için İncirlik Üssü'nden havalanan iki ABD jeti, Rus uçağı tarafından engellendi. Milliyet'te yer alan habere göre ABD, ilk defa Suriye hava sahasında Rusya tarafından engellendi. Pentagon'dan yapılan açıklamaya göre, İncirlik...


HABER.CICEGIM.NET: Komşu Kızı Beğendiği Oğlanı Kaçırdı! - Komşu kızı beğendiği oğlanı kaçırdı!


HABERCINIZ.BIZ: Ak Partili Ömer Çelik'ten Sandık Güvenliği Açıklaması - İstanbul'daki Gezi Parkı olaylarıyla ilgili olarak Hatay'da düzenlene gösteride hayatını kaybeden Abdullah Cömert'in, güvenlik gerekçesiyle Balıkesir'de görülen davasının beşinci duruşması yapıldı. Olası kastla öldürme suçundan 25...


HABERINGUNDEMI.COM: Kktc Meclis Başkanlığına Yeniden Siber Seçildi - Medical Park Tarsus Hastanesi Beslenme ve Diyetetik Uzmanı Ayşe Şahika Karagöz, Tarsus Bilge Lokman Hekim Sağlık Koleji'nde kahvaltının önemi üzerine öğrencilere seminer verdi. İnteraktif seminerde öğrencilerin sorularını da yanıtlayan Karagöz, kahvaltının insan sağlığında ve günlük yaşamında sanılandan daha fazla önemi olduğunu belirtti. Karagöz, kahvaltı yapmayan öğrencilerin okul başarılarının, kahvaltı yapan arkadaşlarından daha düşük olduğunu söyledi. - Haber hayat; hayat insandır. HaberinGündemi.com 'da yer alan haberlerde insan haklarına saygı, cevap ve düzeltme hakkına harfiyen uyum, en önemli ilkedir.


WWW.AJANS34.COM: Türkiye Gruptan Nasıl Çıkar? - A Milli Futbol Takımı, 2016 Avrupa Şampiyonası Elemeleri A Grubu'ndaki 9. maçında yarın deplasmanda Çek Cumhuriyeti ile karşılaşacak.


WWW.AVRUPABULTENI.COM: Sertifika Alacak Anneler Kursa Başladı - Van'ın Özalp Belediye Eş Başkanı Handan Bağcı, gözaltına alınarak tutuklandı.Geçtiğimiz günlerde gözaltına alınarak serbest bırakılan Özalp Belediyesi Eş Başkanı Handan Bağcı ve Belediye Eş Başkan Yar...


WWW.BIGPARA.COM: Kap : Fınansbank A.S. - KAP : FINANSBANK A.S. / FINBN [] SERMAYE PIYASASI ARACININ ITFASI 09.10.2015 14:24:12:


WWW.BUGUN.COM.TR: 29'U Doktor 39 Kişinin Yargılandığı "Sgk Dolandırıcılığı Davası"Nda Karar Çıktı - Zonguldak'ta 29'u doktor 39 kişinin 'Resmi Belgede Sahtecilik' ve 'Kamu Kurum ve Kuruluşlarını Dolandırmak' suçundan yargılandığı davada karar çıktı.Zonguldak'ta çalışanları ve onların yakınları... IHA, 09 Ekim 2015 14:16


WWW.HABER3.COM: Rtük'ten Digiturk'e Tepki ! - Tivibu'nun ardından Digitürk'ün de 7 kanalı platformdan çıkarmasına RTÜK'ün CHP, MHP ve HDP'li üyeleri tepki gösterdi.


WWW.HABER5.COM: İran'dan Türkiye'ye Doğalgaz Teklifi - İran Petrol Şirketi'nin Uluslararası İlişkiler Direktörü Azizullah Ramazani, Türkiye satın aldığı doğalgaz miktarını arttırdığı takdirde fiyatlarda indirim yapabileceklerini söyledi.


WWW.HABERFLASH.COM: Yrd. Doç. Dr. Berrin Okka'dan "Mumyalama Ve Tahnit" Konulu Konferans - Necmettin Erbakan Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Berrin Okka, ilk örneklerinin Amerika'da, Antik Mısır döneminde ve Orta Asya'da görülen mumyalama işleminin, Türklerin İslamiyeti'i kabulünden sonra terk edilmediğini ancak Osmanlı döneminde yüzyıllar boyu devam...


WWW.HABERLERANKARA.COM: Vezirhan Beldesi Sil Baştan Yenileniyor - Van'ın Özalp Belediye Eş Başkanı Handan Bağcı, gözaltına alınarak tutuklandı.


WWW.HABERX.COM: Botları Sürüklenen 109 Göçmen Son Anda Kurtarıldı - İZMİR (İHA) - İzmir'in Foça ilçesi açıklarında, yasa dışı yollarla Avrupa'ya geçmeye çalışan 109 göçmen, botları batmak üzereyken Sahil Güvenlik ekipleri tarafından son anda kurtarıldı.


WWW.MERHABAHABER.COM: Vezirhan Beldesi Sil Baştan Yenileniyor - İzmir'in Foça ilçesi açıklarında, yasa dışı yollarla Avrupa'ya geçmeye çalışan 109 göçmen, botları batmak üzereyken Sahil Güvenlik ekipleri tarafından son anda kurtarıldı.Foça ilçesindeki Aslan Burnu...


WWW.SAMSUNKULISHABER.COM: Yörex, Döşemealtı İlçesiyle Renklendi - Döşemealtı'nın Yöresel Ürünler Fuarında en çok ziyaret edilen standı haline dönüşmesinden duyduğu memnuniyeti paylaşan Başkan Genç, Başta yöresel ürünlerimiz o.


WWW.SONDAKIKA.COM: Tahliye Kurulu, Oscar Pistorius'ın Ev Hapsini Görüşüyor - Rusya'nın NATO daimi temsilcisi Aleksandr Gruşko, Rusya'nın Türkiye'ye karşı düşmanca bir tavrının olmadığını, Rus jetlerinin Türk hava sahasını ihlali ilgili konunun siyasallaştırıldığını söyledi.


WWW.SONDEVIR.COM: 9 Aylık İş İçin Bir Saatte 1200 Kişi Başvurdu - Şanlıurfa'da, Toplum Yararına Çalışma Projesi kapsamında kamu kurumlarında 9 aylığına açılan istihdam için başvuruların başladığını duyan yüzlerce kişi İŞKUR İl Müdürlüğü önünde uzun kuyruk oluşturdu.


WWW.SPILHABER.COM: Kktc Meclis Başkanlığına Yeniden Siber Seçildi -


WWW.YAZBIR.COM: Diyarbakır'da Askere Emir: Ailelerinizi Gönderin! - RADİKAL - Diyarbakır Jandarma Bölge Komutanlığı, 1 Ekim 'de ilçelerde görevli askerlere 'Personel Ailelerinin İkamet Durumu
Gazeteler son yıllarda büyük bir hızla büyüyen internet haberciliğinin gölgesinde kalsa da yine de çok büyük bir kitleye hitap ediyor. Teknolojinin gelişmesiyle bazı gazeteler medya sektöründe havlu atsa da, Türkiye'nin köklü gazeteleri hala günde binlerce gazete basmaya devam ediyor. Otoriteler bu gazetelerin artık haberleşme aracından fazlası olduğunu düşünüyor. Öyle ki bu gazeteler artık insanların siyası görüş, yaşam tarzlarını belli eder nitelikte. Büyük gazetelerin ayakta kalabilmesinin en önemli sebeplerinden biri de bu. Türkiye'nin önde gelen gazeteleri, hızla gelişen internet medyası karşısında ayakta kalabiliyorsa şüphesiz bu durumda duyarlı abonelerinin katkısı çok büyük.


Bu gazetelerin haftalık satış rakamlarına bakıldığında Zaman gazetesi bir milyonu aşan satışıyla ilk sırada yer alıyor. İkinci sırada Posta gazetesi alıyor. Posta gazetesinin haftalık tiraj rakamlarına bakıldığında 400.000'e yaklaştığı görülüyor. İlk 3'e girmeyi başaran gazetelerden birisi olmayı başaran bir diğer gazete Hürriyet. Hürriyet gazetesi de 400.000 e yaklaşan haftalık tirajıyla göze çarpıyor. Hürriyet'in ardından Sözcü 300.000'i aşkın haftalık tirajıyla 4.sırada yer alıyor.