Yeni Asya Gazetesi

GİT
Bugünkü Yeni Asya Gazetesi
YORUMLAR

 • BARİ ANLADIN MI PENSİLVANYALI CEMAAT?:
  17/25 Aralık''ta cemaate ''hadi durma arkandayız'' diyen İsrail şimdi; ''Erdoğan bizim has adamımız, ona çatan bizi karşısında bulur'' diyor.
  4555: ISRAIL BILE ANLADI TURKUN GUCUNU AMA BAZILARI ANLAMIYO SIZ DE ANLARSINIZ BELKI . . !
 • KENDİNDEN HABERİN VAR MI?:
  Ülkem bölünmenin eşiğinde ve yangın yeri; yoksulluk, işsizlik, cehalet, yağma, talan, hukuksuzluk diz boyu. Son on ayda sekiz bin insanımız, kötü yönetime ve teröre kurban gitti. Bu gün bile altı şehidimiz var. Sen çıkmışsın “Ne olacak bu Avrupa''nın hali” diyorsun. Ahmak değil isen, bırak Avrupayı da sen kendine, çocuklarına, geleceğine ağla.
 • ALİ:
  Türkiye gayet rayinda ve yoluna devam ediyor. Asil raydan cikan AB dediginiz dipsiz kuyu. 80. Milyar euro her ay karsiliksiz para pasan AB asil bitmistir. Basin yayinlari araciligiyla kendilerinde hic bir sey yokmus gibi halkini aldatmaktadirlar.
 • ELEŞTİREN:
  TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİNE ÇOK ACELE ESKİ DEN GELEN HAKLARININ VERİLMESİ, TERÖRÜ AZALTACAĞI GİBİ , ABDEYİ HEM PYD, HEMDE PKKAYA VERDÎGİ DESTEĞİ CAYDIRABILIR. BU GERÇEK OLANDIR. AB DE ÖYLE YÜKSEK PERDEDEN PKKAYLA MASAYA OTUR DÎYEMEZ. İNANIYORUM Kİ TERÒRLE MÜCADELEDE GÜVENCE VERİLİRSE, ASKER KENDİNİ GÜVENDE HİSSEDERSE BU TERÖRÜN EN FAZLA BİR HAFTADA BİTECEĞİNE INANIYORUM. ASKERLE BİRÇOK OLUMSUZLUKLAR KENDİLİĞİNDEN DÜZELECEKTİR. ÇÜNKÜ ASKER BİZÌZ, BİZLER ASKERİZ.
 • ÇAKAN:
  YAHU KARDEŞİM BİZ NİYE BU SİLAH TÜCCARKARININ OYUNUNA GELİYORUZ. NEDEN SİLAH ALIYORUZKİ. DOĞU VE GÜNEYDO-ĞUDA SIKIYÖNETİMİ İLAN ET, HER TAŞIN ALTINI, HER KUM TANESİNİN ALTINA BAKIP NE KADAR RESMİ ENVANTERDE YER AL-MAYAN SİLAH VE CEPHANE VARSA TOPLATILSIN. HATTA VERİLEN SİLAH RUHSATLARI IPTÂL EDİLSİN. BUNU CİDDİ OLARAKVE İSTEYEREK YAPARSAK, KARŞI ÇIKANLAR OLURSA KANUNİ YAPTIRIM UYGULANSIN. SONUÇ ALINACAĞINDAN EMİNİM. TER-ÖRÜN BELİ DEĞİL KAFASIYLA BERABER VUCUDUNUDA YOK EDEBİLİRİZ
 • ELEŞTİREN:
  SADECE SİGARAYAMI PARA DÖKÜYORUZ. CEP TELEFONLARINA HARCANAN PARA SIGARAYA VERİLENİ DÖRDE KATLAR. !!!BU-NUN GIBI NE KADAR HARCAMALARIMIZ VAR HESABA DÖKSEK, FITTIRIRIZ. MESELÂ BELEDİYELERİN LUZUMSUZ KALDIRIM TA-ŞI BOYAMASI YAHUTTA İTHÂL EDİLEN ÇİÇEK VE AĞAÇ GİBİ. EE NE BEKLIYORDUK Kİ. SAMAN İTHÂL EDEN ÜLKE KONUMUNA SOKULMUŞUZ. ZENGİNİZ YA HERŞEYİ İTHÂL EDİYORUZ. YANİ YALANCI BAHARLA UYUTULUYORUZ. E -E-E-E ZZZZZ.
 • ELEŞTİREN:
  AKP ÇİRKEFLEŞMEYE DAHA ÇOK ÖNEM VEREREK ŞİDDETİ ARTIRMA YOLUNA GIDECEK. BUNU SON ZAMANLARDA ŞEHİT CENAZELERINDE GÖRMEKTEYİZ. KENDİ DEYIMLERİYLE KINDAR NESİLİ AKPENIN SILAHI DURUMUNA GETİRDİLER. BURADAACI OLAN YASALARI UYGULAMAYAN HAKIM VE SAVCILARDIR. IKTIDARIN OYUNCAĞI OLMUŞLARDIR. FAKAT ŞUNU BELIRTMEKISTERİM . TÜRKİYEDE YALAKA OLMAYAN MESLEK NAMUSUNA SAHİP HAKIM VE SAVCILARIMIZ DA VAR ÇOK ŞÜKÜR.
 • AKP ALİ:
  Emre ulaş :sen olayı din istismarı olarak mı? görüyorsün ;;;neyazıkki yanılmışsın Adamlar İslamiyeti anlatmamak için elinden geleni yapmışlar sende onlara destek olmuşsun tayyıp düşmanlıgından dolayı öz degerlerını yıtırmişsin
 • VTNDS:
  atamizi rahat birakin artik kendi akliniz varmi?kendinize oz fikirlerinizi belirtin ama atamizi one surmeyin. . millet cocuk mu saniyosunuz ne yapmaya calisiginizi bu millet cok iyi biliyo!!!!
 • ELEŞTİREN:
  KILIÇDAROĞLUNA YAPILANA ASLINDA SEVINMEK LAZIM. ADAMDA BİR TÜRLÜ MARŞ BASMIYOR. HALA KALKMIŞ ABD USULU BAŞKANLIĞI KONUŞABILIRIZ DİYOR. YAHU AKPENIN YÖRÜNGESİNDE OLMAK KILIÇDAROĞLUNU MUTLU EDİYOR GALİBA. FAR-KINDAYSANIZ, IKTIDAR DEĞİŞİMİ İÇİN KAÇ SEÇIMDİR GAYRET GÖSTERMİYOR. SANKİ MUHALEFETTE OLMAK DEMEK AZICIK AŞIM, AĞRISIZ BAŞIM ANLAMINA GETIRIYOR. ÜSTÜNE ÜSTKÜK BÖLÜCÜLERİ VE CUMHURIYET DÜŞMANLARINI SAHİPLENİYORPARTIDE LAF SÖYLETMİYOR.
 • VATAN SEVER:
  ELEŞTİREN , HARBİDEN İYİ ELEŞTİRMİŞSİN HEM NALINA HEM MIHINA KİME NE SÖYLEDİĞİNİ BİR TÜRLÜ ANLAYAMADIM ADAM GİBİ BİR YERDE DUR BE . BENCE EN KISA ZAMANDA GENEL SEÇİM YAPILMASI KAÇINILMAZ , SEÇİM OLSUNKİ ŞU TERÖR SEVİCİLERİ MECLİS DIŞINA ÇIKSIN BUGÜN SEÇİM OLSA HEM CHP HEM HDP YÜZDE 10 BARAJININ ALTINDA KALIR.
 • ELEŞTİREN:
  ASKERE KORUMA ZIRHINI VERMIŞLERMİŞ. SEVSINLER. ONCA KUMPAS YAP ASKERİ AŞAĞILA, TÜRKİYE BAĞIRSAKLARINI TEMİZLİYOR DOIYE HAKARET ET ŞİMDİ ASKERİN ŞEFKATİNE SIĞIN. SİZİ GIDI DÖNEKLER SİZİ, SİZİ GIDI VATAN HAINLERİ SİZİÇOMAK SOKUP IÇINI KARIŞTIRMADIĞINIZ KOVAN KALMADI. ŞİMDİ KALKMIŞ BU KOVANLARDAN KAÇAN ARILARI TOPLAMAİŞİNİ ASKERE HAVALE EDIYORSUN. BÖYLECE ASKERİ DÜNYA KAMUOYUNDA DARBECİ VE DESPOT KATIL OLARAK LANSE ETMEK NIYETINIZ. BU HALK BUNU YUTMAZ , BOĞAZINDA KALIR.
  VATAN: vatan hainileri chpde dolu hangidini sayayim. terorist sevenler. iran sevenler. moskof sevenlersen kimi kandiracaksin kocum
 • MEHMET CAN:
  Yüce Allahın düşmanları olan Lanetlenmiş Canavar insan görünümlü Hayvanlar Hey insanlara zülüm eden Zalimler alçaklar Dünyayı ve insanlığı kirleten Yalanla Haramla geçinen Lanetlenmiş Sahtekarlar Hey Türk olmayan ırkçı sahte Türklük oyunu oynayan sahtekar Dinleri kirleten Lanetlenmiş Sahte Müslümanlar Türk bayrağını Orduyu ve Devleti kirleten Atatürk düşmanları Peygamber ocağına ve islam dinine Kurana ihanet edenler Peygamber Torunu hepinizi uyarmıştıki yaptınız pislikler sınırı aştıinsanoğlu
  VATAN: siyirdi
 • USTRA KEMAL:
  HEEEEYYYYT ULAAAN , VARMI BANA YAN BAKAN ? DÜNYA DELIKANLI GÖRSÜN DIYE GELDIK ULAN !!!
 • ELEŞTİREN:
  YÖNETİMDEKİ REZİLLİK DİZ BOYU, BAŞBAKAN OLACAK ŞAHISIN BÜYÜK ELÇİDEN HABERİ YOK. NASIL OLSUN. SEÇILMİŞ OLAMAYINCA BÖYLE OLUYOR. SONRA KALKIP ADALET BAKANIDA ALMANYADAKİ TÜRK VEKILLERE SÜTSÜZLER DİYEBILIYOR. SANKİKENDILERI SÜTTEN ÇIKMIŞ AK KAŞIK. YAHU INSAN OLAN INSAN ÖNCE KENDINI ELEŞTİRİR, SIRA KALIRSA AVRUPADAKİ VEKILLERİ ELEŞTİRİRSİN. HİÇ OLMAZSA ONLAR MECLISTE NE İÇİN EL KALDIRIP INDIRDİĞINİ BILIYOR. BILDIKLERI BIR ŞEYDAHAVAR. KENDILERININ EMME BASMA TULUMBA OLMADIĞIDIR.
  VATAN: senin gibi türk olmayi beceremeyenler. böyle konusur, alman ne oldugu bilinmeyen 11 vekil once solingende yakilan türkleri öldurulen dönerci turkleri savunsunlar . ermenileri savunacaklarina almanyada yakilan camileri arastirsinlar. siyaset yapacagim diye türklükten cikmissiniz.
 • BİLGİ DENİZİNDE BİR BALIK:
  AKILSIZLAR YÜZÜNDEN ! TÜRKİYE '' NİN ZAMAN VE ŞARTLAR GEREĞİ DOST OLMASI GEREKEN ÜLKELERLE DÜŞMAN OLMASINA SEBEB OLANLAR ŞİMDİ SIKŞTI ÇIKIŞ YOLU ARIYORLAR AMA NAFİLE KABAK KENDİ BAŞLARINDA PATLIYACAK . !!!!!!!!!!
  VATAN: azerbaycan dan baska dostunmu var sana var almanya rusya iran tabii
 • ELEŞTİREN:
  RUSYA KRIZININ DEVAM ETMESİ IKI ÜLKENIN YARARINA DEĞİL ZARARINADIR. BIZ NASIL BIR SÖZDE KÜRDİSTANIN BURNUMUZUN DIBINDE OLMASINI ISTEMIYORSAK. RUSYADA BURNUNUN DIBINDE BIR ABD ISTEMEZ. ANLAŞMAMIZ İÇİN GEÇ BILE KALINDI. BIZIM SURIYEDE DÖNEN DOLAPLAR İÇÎN RUSYAYA IHTIYACIMIZ VAR. AYNI ŞEKILDE SURIYEDE DONEN DOLAPLAR İÇÎN RUSYANINDA BIZE IHTIYACI VAR. DEMEKKI IKI ESKI DOSTUN DARGIN KALARAK BAŞKALARININ ELLERINIOĞUSTURMASINA GEREK YOK. BIZ KOMŞUYUZ. AYNI DERECEDE BIRBIRIMIZE MUHTACIZ.
  VATAN: dostmu natoda olmasan ucak krizinde coktan füzeleri yollamisti zavallim benim
 • ADINIZI YAZIN:
  gene şehi şehitsiz gün yok poki sorumlu kim odayok
  UYKU HAPI: uyumaya devam. . .
  ÇAKAN: SORUMLULAR ÇOK AMA, MAKARNACI TROLLER VE YANDAŞ MEDYA YÜZÜNDEN ÜSTKERİ ÖRTÜLÜYOR. ASLINDA SENDE SORUMLULARI GÖREMEDİYSEN ÇIKARACAKSIN O GÖZLÜKLERİ.
 • ELEŞTİREN:
  KILIÇDAROĞLU İNCE AYARI ÖNCE KENDİNE VERSİN . UNUTMASINKİ 8 TANE SEÇIMİ MUHARREM BEY KAYBETMEDİ. MUHARREM BEY''İN VERDİĞİ İNCE NÜANSI KENDİGÖRSÜN VE ARTIK PARTIYE ZARAR VERDİĞİNİGÖRSÜN. KENDİ GİBİ DEVLET BEYDE PARTİSİNE ZARAR VERİYOR. BU IKISİ ORTALIKTA OLDUĞU MÜDDETÇEAKP KENDİNE BAŞKA YANDAŞ ARAMASIN. BU IKILI HEPSİNE BEDEL.
  VATAN: kilictaroglu partiyi hdp ye cevirdi.
 • ELEŞTİREN:
  BAHÇELİYİ BİR DÜŞÜNCE SARMIŞ. DAVUTOĞLUNDAN KALAN KUKLA BAŞBAKANLIK KAÇTI DIYEMİ ÜZÜLÜYOR ACABA. OYSA AKPENIN OYUNUNAMI GELDİĞİNİ DÜŞÜNÜYOR ACABA. BENCE YERSİZ BİR KURUNTU. ÇÜNKÜ AKP BAHÇELİYE OLAN VEFASINI YARGIYI MANİPULE EDEREK GÖSTERDİ. BIR NEVİ TEŞEKKÜR BABINDA.
  YANLAMA KURT: ne gösterdi. . kayyım-genelkurul yapılsın dedi. . böle kıyağın içine. . . iş bozulursa zarar görecekler belli. .
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.