Yeni Asya Gazetesi

GİT
Bugünkü Yeni Asya Gazetesi
YORUMLAR

 • MEHMET VELİOĞLU:
  ECEVİT TERÖRİSTBAŞINI YAKALAYIP İÇERİ TIKMIŞTI VE TERÖRÜDE BİTİRMİŞTİ. BOP''CULAR BAŞA GELİNCE ÇÖZÜM SÜRECİ İLE TERÖRİSTLERE TEKRAR HAYAT VERDİLER. BU SEBEPTEN DOLAYI TERÖR 1990 YILLARINDAN DAHA BETER HALE GELDİ.
 • BASİRET SAHİBİ ADAM:
  YENİASYA GAZETESİ AYASOFYANIN MÜSLÜMANLAR İÇİN İBADETE AÇILMASI İÇİN MANŞET ATMIŞ. BUGÜN ÜLKEYİ YÖNETEN BOP''CU PAKRUDUNİLER HZ. SAİD NURSİNİN AYASOFYA MÜSLÜMANLAR İÇİN İBADETE AÇILIRSA BU MİLLETİN ÜSTÜNDEKİ BELALAR KALKAR ÖNGÖRÜSÜNDEN ÇEKİNDİKLERİ İÇİN AYASOFYAYI İBADETE AÇMIYORLAR.
 • AKP ALİ:
  Ülkemiz şehit veriyorsa kutsal vatanımızı korunuyor demektir ve ihanetçilere kalleşlere maşa olanlara köpeklere geçit yok demektir Çanakkale geçilmediği gibi Gezi 17ve25 aralık darbe girişimide geçilemez
  RTE: iste bir koyun daha !!!!
 • SİZE KİMSE HESAP SORAMAZ MI!?:
  “Bize kimse hesap soramaz” diyenler; şu rezil cemaatın medyası ve mensuplarına hukuk olmasa da eski kirli ortakları nasıl hesap soruyor bir baksınlar da ibret alsınlar lütfen.
 • ZALİMİN ORTAKLARI ŞİMDİ NE DURUMDA?:
  Son üç yıldır zulmün, hukuksuzluğun her türlüsüne maruz kalan cemaat medyası ve mensupları; on bir yıl neden zalime destek olup onu alkışladığınızı hiç sorguluyor musunuz?
 • AKP ALİ:
  O ip kopmassa çokda umurumdaydı AB liği kaybeder Türkiye hiş birşey kaybetmez şımarık AB ve yardakçıları
 • SİZE NE İÇİRDİLER?:
  Yüzde elli oy verdiğiniz ama bir saray darbesi ile indirilen kendi liderlerine sahip çıkmayanların, yargıyı, devleti de alet ederek Bahçeli’yi neden ölümüne sahiplendiklerini düşünecek kar da mı akıl ve zekadan mahrumsunuz?. .
  KOZANLI SEYİT: ağzıniza sağlık kardeşim memlekete yargımı kaldı adaletmı kaldi bunlarin yatacak yerleri yok inan insanları bulduler sırf oy uğrna şekilden şekile giren zatlardır dune kadar bahçeliye hakaret edenler bu gün bahçliyi savubanlar insanin aklina bari alay etmesinler bu büyük balon bir gün sonecek merak etmeyi
 • ANTİ AKP:
  İKTİDAR PARTİNİZİN AZİMLİ ÇALIŞMALARI SAYESİNDE VATANI MİLLETİ İÇİNDEN ÇIKILMASI MÜMKÜN OLMAYAN DİPSİZ KARANLIK KUYULARA İTELEMEK SURETİYLE BİRBİRİNE DÜŞÜREREK BÖLEREK PARÇALAYARAK FIRKALARA AYIRARAK ALLAH İLE ALDATARAK KORKU İMPARATORLUĞU YARATARAK BÜYÜK ORTADOĞU BÜYÜK İSRAİL RANTİYECİLİK VE İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNE BİAT EDEREK TÜRK BAYRAĞINI TÜRK MİLLETİNİ TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ VE DEMOKRATİK LAİK SİSTEMİ SIFIRLAMAK ADINA İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNİN TAŞERONLUĞUNU YAPIYORSUNUZ. . .
 • MAVİ NUR:
  PANAMA BELGELERİNDE SARAYIN YERLİ VE MİLLİ DEDİĞİ YANDAŞ İŞADAMLARIDA ÇIKTI. AMA SARAYIN VE TAYFASININ HER TÜRLÜ ZULMÜ YAPTIĞI AKIN İPEK ÇIKMADI.
 • ANTİ AKP:
  ŞÖYLE ÖLDÜRDÜK BÖYLE DURDURDUK DİYEREK SAĞDA SOLDA SALUSLUK SATIYORSUNUZ IŞİD YADA PKK TERÖR ÖRGÜTLERİ EYLEMLERİNİ YAPMAKTAN GERİ KALMIYORLAR ÖRGÜT ÜYELERİNİN ÖLDÜRÜLDÜĞÜNDEN BAHSEDİYORSUNUZ ORTALIK YERDE BİZİM KENDİ VATANDAŞLARIMIZIN CENAZELERİNDEN BAŞKA CENAZE GÖRMEK MÜMKÜN DEĞİL CENAZE CENAZE GETİRİYOR ARKASI KESİLMİYOR BIRAKIN MİLLETE MAVAL OKUMAYI ATIP TUTMAYI DA GERÇEK ANLAMDA NE YAPACAKSANIZ İVEDİ BİR ŞEKİLDE YAPMAYA GAYRET EDİN ŞAYET YARIN TÜRKİYE MİZ VE BİZLER İÇİN ÇOK GEÇ OLABİLİR. . .
 • ANTİ AKP:
  US İLE ANLAYANA EDELİM TEKDİR TEKDİRDEN ANLAMAYANIN HALİ KÖTEKTİR. . . BİN NASİHATTEN BİR SERENCEM EVLADIR. . . NE YAŞANACAKSA YAŞANACAK. . . AKILLI OLUP DÜNYANIN KAHRINI ÇEKECEĞİNE DELİ OL DÜNYA SENİN KAHRINI ÇEKSİN. . . BIRAKACAKSIN SU MEYLİNE YEL ÜFÜRSÜN SU GÖTÜRSÜN. . . KİŞİYİ TECRÜBE SAHİBİ ETMEK ADINA KENDİSİNE VERİLEN NASİHATLER HİÇ BİR FAYDA SAĞLAMIYOR. . . KİŞİLERİN TECRÜBE SAHİBİ OLABİLMELERİ İÇİN ANCAK VE ANCAK İÇİN ZORLU İMTİHANLARDAN VE ZORLU SÜREÇLERDEN GEÇMELERİ KAÇINILMAZDIR. . .
 • ANTİ AKP:
  HİLAFETÇİYİM ALLAH IN ADAMIYIM DİYEREK ALLAH İLE İNSANLARI ALDATARAK SÜLÜK GİBİ KANINI EMEREK ÇALIŞANLARA 1300 TL ASGARİ ÜCRETİ FAZLA GÖREREK 300 TL SİNİ CEBELLEZİ EDEREK HER AY EMEKLİ MAAŞLARINDAN TIRTIKLAYARAK MAKARNA KÖMÜR ÇEKYAT ALIŞ VERİŞ ÇEKİ ÇEYREK ALTIN DAĞITARAK MİLLETİN GÖZÜNÜ BOYAMAK SURETİYLE MATAH BİR İŞ YAPIYORMUŞ GİBİ HAVALARA GİRİP AHKAM KESEREK CAMİ İMAMLARI VASITASI İLE MİLLETE ŞÜKRETMESİNİ ÖĞRETEREK YÜZÜNÜZ KIZARMADAN SIKILMADAN DİNDARLIKTAN MÜSLÜMANLIKTAN BAHSEDEBİLİYORSUNUZ.
 • ANTİ AKP:
  ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINI LAİK DEMOKRATİK HUKUK CUMHURİYETİNİ MİLLETİN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜNÜ ŞANLI BAYRAĞIMIZ VE VATAN TOPRAKLARI ADINA YAŞAMINI HİÇE SAYARAK MÜBAREK CANLARI VE AZİZ BEDENLERİ TOPRAĞA DÜŞMÜŞ AZİZ RUHLARI HAKK A ULAŞMIŞ KAHRAMAN ŞEHİTLERİMİZİ HİÇE SAYARAK ENKAZ OLARAK GÖREN MENEMEN OLAYLARINDA TEĞMEN KUBİLAY I ŞEHİT EDEN ZİHNİYETİN DEVAMI OLAN KİNDAR AMA HESAPTA DİNDAR OLARAK GÖRÜNEN SAHTE HİLAFETÇİLİK YAPARAK ALLAH İLE ALDATAN RANTİYECİ SİYONİSTLER İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİ. .
 • ANTİ AKP:
  ŞERİAT GELİYOR HİLAFET GELİYOR ZATEN ARTIK BUNDAN SONRA BUNLAR DENİZE GİREMEYECEKLER DİYEREK SAĞDA SOLDA ÇARŞIDA PAZARDA AKTROLLER AKKOYUNLAR AĞIZLARINDAN TÜKÜRÜK SAÇARAK MİLLETLE GIRTLAK GIRTLAĞA GELEREK BAŞKANLARINDAN ALMIŞ OLDUKLARI KÜSTAHLIK DERSİNİ İYİCE EZBER EDEREK İLERİ BOYUTLARA TAŞIMAK SURETİYLE MİLLETE SALDIRARAK CUMHURİYETÇİLER İLE HİLAFETÇİLER ARASINDA KAVGA DÖVÜŞ VE SAVAŞ ORTAMINA MEMLEKETİ VE MİLLETİ SÜRÜKLEYEREK GERİLİMİ DAHA DA İLERİ BOYUTLARA TAŞIMAK İSTEMEKTEDİRLER. . .
  AKP ALİ: Bu nebiçim kara tablo yıllarca iktidardayız kim kimin inancına yada düşüncesine karıştık??
 • ANTİ AKP:
  ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINI LAİK DEMOKRATİK HUKUK CUMHURİYETİNİ MİLLETİN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜNÜ ŞANLI BAYRAĞIMIZI VATAN MİLLET MEMLEKET VE ŞANLI BAYRAĞIMIZ ADINA KENDİSİNİ HİÇE SAYARAK MÜBAREK CANLARI VE AZİZ BEDENLERİ TOPRAĞA DÜŞMÜŞ AZİZ RUHLARI HAKK A ULAŞMIŞ KAHRAMAN ŞEHİTLERİMİZİ HİÇE SAYARAK ENKAZ OLARAK GÖREN MENEMEN OLAYLARINDA TEĞMEN KUBİLAY I ŞEHİT EDEN ZİHNİYETİN DEVAMI OLAN KİNDAR AMA HESAPTA DİNDAR OLARAK GÖRÜNEN SAHTE HİLAFETÇİLİK YAPARAK ALLAH İLE ALDATAN SİYONİST İLLUMİNATİ TAKIMI
 • AKP ALİ:
  Bravo İbrahim bey bak AKP Deniz''in içindende köprü yapıyor ensonunda görmüşsün ama tersinden görmüşsün gene , her zaman olduğu gibi
 • KARA SİÇAN YAĞMURA KAÇAN:
  Helal sana yeni asya eskiden beri bu gazeteyi taniyorum yalakadan uzak tarafsız ve şerefli gazete .
 • HARBİCİ:
  Kuranın nur suresinin kendisi için gönderildigini! söyleyen bir cehili islam alimi?saymak, islama karşı bir duruştur. . .
 • EKONOMİK DEĞER:
  Erdoğan'' a güç yetiremeyenler, giderayak yakınlarından ve güçsüz sevenlerinden hesap sorulacağını söylemiş. Ne yazık ki orman kanunlarında ''Gücü gücüne yetenler''kanununa sarılmış ta farkına varamamış. Bu sanatçının sevenleri var. En azından sevenlerine saygı gerek.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.